-
Rozbieranie kierownicy S line Multi + łopatki
Rozkopuje temat.. najważniejszego brakuje... fotek!
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
O nie dlaczego na za tydzień ?? ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
podpinam sie. też muszę odświeżyć wnętrze
-
Nieustanne chłodzenie chłodnicy
Jak ?? Przez vag? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nieustanne chłodzenie chłodnicy
Witam. Nie mam co się za bardzo rozpisywać z moim problemem/usterka. Mianowicie ciagle mi wyje wentylator na zgaszonym silniki. Auta nie przegrzałem.. silnik 3.0 tdi ale mam taka ciekawostkę. Wentylator pierwszy raz się załączył w tym roku po jeździe w mieście i się zawiesił (czyli chodzi i nie chce się wyłączyć ) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hej Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, forumowiczów. Nazywam się Kevin i tak, jestem nowym posiadaczem audi a4 b7 ’06 3.0 tdiiii.. To moja czarna perła.. jeszcze może nie perła, bo czeka ja korekta lakieru i polerka, nawet może dwie. Są tu lubelaki?? Łapy w górę [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B7 BKN] Launch Control w tiptronicu 3.0 tdi
Odkopię temat. Co z tym launch control w tiptronic?? W trybie (S) ??
Julek112
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta