-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Panowie jakie polecacie koncowe tlumiki? Te wm da rade czy faktycznie to rdzewieje I warto zalozyc cos innego ? Do tej kwoty co wm cos ew by bylo?
-
Uniwersalny środkowy zamiast oryginalnego
Masz moze filmik jak ci to chodzi I co oprocz wycietego srodkowego jest zrobione ? Bo tez bede robil w marcu z wydechem I na start leca koncowe a z srodkiem narazie nie chce bo.moze byc za glosno
-
Czas na wydech
Up znam firme I pewnie wzieli by sobie miliony euro za robote a chce to tez ogarnac w miare malym kosztem
-
Czas na wydech
Siema , przyszedl czas na wydech wiec , auto a4 b7 silnik 2.0 tfsi seria w w q , potrzebuje zrobic zeby fajnie mruczalo ale zeby najlepiej tak zeby bylo w miare cicho a podczas wchodzenia na obroty najlepiej gadalo wiec co zrobic? Wyciac kata I srodkowy I wj***c rure czy srodek I koncowe? Rowniez chcialbym zmienic koncowki na 90'tki lub setki owalne , ale nie widzialem nic ciekawego , poleci ktos cos ? Ktos okolice oswiecim/krakow/katowice/gliwice co dziala cos z wydechami? Pozdro
-
Lekko basowy wydech
Orientujesz sie moze jaki jest koszt wstawienia dp ?
-
Lekko basowy wydech
Siema , posiadam b7 2.0t z seryjnym wydechem , chce zeby bylo lekko basowo , nie przesadzone co warto zrobic?
-
komputer srednie, chwiowe spalanie itp
witam, szukam osoby ktora wgra komputer do a4 b7 zeby bylo chwilowe, srednie, ile do przejechania itd itp i manetke przelozyc , jezeli ktos ogarnia temat to prosilbym o kontakt , okolice oswiecimia, katowic, gliwic ew krakowa , pozdrawiam
-
Montowanie tuby
Wiec latwiej bedzie wybrac opcje druga ?
-
Montowanie tuby
Siema , mam takie pytanko , audi a4b7 w sedanie . W sobote montuje skrzynie , gdzie znajde dojscie do akumulatora ? Ktos zna temat ? Pozdro
-
Chiptuning Audi A4 B7 2.0 TFSI 200KM
Wiec wpadnie na pewni czip, jak tyle idzie wyciagnac to elegancko , moglbys mi wytlumaczyc co to jest to dp ? To przelot?
-
Wymiana oleju ? jaki olej przy takim przebiegu? 2.0T
Myslalem wlasnie nad motulem , cos tej klasy , a czym sie rozni 5w40 a 0w40 ? Czy to nie przeszkadz, ze teraz mam zalany 5w30?
-
Wymiana oleju ? jaki olej przy takim przebiegu? 2.0T
Siema , zbliza mi sie wymiana oleju silnik 2.0 tfsi przebieg 230 k pierwsza moja wymiana wczesniej gosc, lal schela 5w30, jaki teraz polecacie zalac ? Pozdro
- Jaki olej I filtry
-
Jaki olej I filtry
A zadales sobie chociaz troche trudu zeby przeczytac ,ze pytam tez o filtry ?
-
Chiptuning Audi A4 B7 2.0 TFSI 200KM
Z dp I czipem z 200 idzie zrobic 280?
Patryk1997
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta