Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Diego1121

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Diego1121

  1. Proszę
  2. Dziękuję za informację. Tutaj wartości na rozgrzanym aucie
  3. Rozumiem. Dziękuję za dotychczasową pomoc, mimo wszystko wrzucę wartości na rozgrzanym silniku, może faktycznie poprostu któryś czujnik jest tu winien i rozwiąże to problem. Ciekawostka też taka mała, jak miałem paska b6, pojechałem na czyszczenie dpf bo nie mogłem go wypalić, wyczyścili aczkolwiek dalej było info, że zapchany. Zaproponowali jego usunięcie. A firma z dobrymi opiniami była.
  4. Takie info dostałem od sprzedającego. Okej. Podeślę trochę później
  5. Takie wartości po całej nocy postoju auta. Dpfa nie ma.
  6. Jutro ci podrzucę co jest zakodowane A co nie A jeszcze pytanie co do tego czujnika. On mógł się zepsuć? On jest wymienny? W tygodniu będę patrzeć tam, czy bardziej wiązka?
  7. Tak mam
  8. A i no, przypomniało mi się, że ręczny sam nie odpuszcza gdy chce ruszyć. Zmieniłem w adaptacji by puszczał bez wciśniętego pedału hamulca. Nic to nie dało
  9. Gdzie to dokładnie ma być? ?
  10. Okej. Jutro sprawdzę rano i dam znać. Dziękuję Na szybko zapytam, gdzie to powinno być zamontowane dokładnie?
  11. A ile tych czujników spalin jest?
  12. A gdzie te wartości sprawdzić? Pokierujesz proszę?
  13. Jak myślisz, on może być powodem? Jutro z rana podepnę kompa to bym sprawdził wartości po całej nocy postoju auta
  14. Tam jest jakiś czujnik?
  15. Gdzie to sprawdzić?? A widzisz wyżej, że temp płynu na wyjściu pokazuje 90 A na wejściu 32? Może tu jest problem? Auto stało 30min nie odpalone po jeździe
  16. Cześć. Czujnik założony ori, klima zrobiony serwis i śmiga elegancko. Lecz błąd chodzącego wentylatora nadal pozostał. Vcds pokazuje takie wartości. Wentylator uruchamia się odrazu gdy włączę stacyjkę
  17. Czyli patrząc od dołu, czujnik jest u góry?
  18. Mógłbyś mi proszę zaznaczyć? Bo nie widzę tego
  19. Jak wjadę na podnośnik to będę go widzieć?
  20. Wiesz może gdzie ten czujnik jest dokładnie?
  21. Wsteczny wrzucony i takie wartości. Wyrzucam, wrzucam, bez reakcji. Dobrze sprawdziłem?
  22. Mieszkam w okolicach Jeleniej Góry i tu chyba nie ma ASO ? Mam tylko taką nalepkę na czujniki, pod naklejką nie ma nic.. I skąd teraz wziąć numer jego ?
  23. Dzięki, sprawdzę jutro. Powiedz mi proszę, gdzie kupić uszczelkę do tego czujnika ciśnienia klimatyzacji? Bo widzę, że są same czujniki bez uszczelek.
  24. Dziękuję. Pewnie nie wiesz który to blok?
  25. Co proponujesz pierw sprawdzić?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.