Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Diego1121

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Diego1121

  1. Tylko właśnie kostka którą mam ma chyba inne kolory przewodów. Czy wiesz który ma do którego pinu w bcm1 iść? Na kostce mam opisane od 1 do 3. I prosiłbym ciebie jeżeli wiesz byś przekazał mi informacje np "kabel "1" do tego pinu itd. " Dziękuję bardzo
  2. Dobra, już mam wszystko. Na dniach się będę brać za podpięcie. Który kabelek gdzie?
  3. Dziękuję bardzo
  4. Którędy najlepiej poprowadzić te dwa przewody do środka? I gdzie dokładnie najlepiej masą się wpiąć?
  5. I czy kostka do czujnika wstacznego jest taka sama jak do czujnika ciśnienia klimatyzacji? Bo znajomy znalazł i mówi właśnie, że od klimy jest
  6. We wtyczkę czym się wpiąć? Co dokupić?
  7. Dziękuję za informację. Czyli dwa kabelki ciągnę pod kierowcę do sterownika do kabelków które opisałeś wcześniej. Jak już będę to robić to wrzuce zdj dla upewnienia.
  8. Wracając do tematu czujnika wstecznego. Doprowadzić trzy przewody od niego do środka auta do tego miejsca co zaznaczyłem tak? I tam wpiąć się w przewody który opisałeś wcześniej. Tzn dwa przewody bo trzeci to masa, chyba, że wszystkie trzy tu pociągnąć i wpiąć się masą również tutaj?
  9. A czy ta wtyczka do czujnika wstecznego "8K0973703" występuje jeszcze gdzieś w aucie? Znajomy ma b8 na części bez przodu. Może gdzieś w środku auta taka jest jeszcze by zabrać?
  10. A coś w temacie poduszki pomożesz? Bo świeci. W sterowniku airbag brak błędu. Lecz w innym sterowniku błąd pokazuje.
  11. To samo niestety.
  12. Zmieniam na 16, daje enter i nic się nie dzieje. Po wyjściu z tego okienka jest do zaakceptowania nowe kodowanie ale nie może się zapisać.
  13. Mam taką info w bit 0
  14. Trzeba jakoś przekodować na manual? Czy to już coś trudniejszego
  15. Może mieć to związek ze zmianą skrzyni?
  16. No cóż, trzeba to ogarnąć do kupy. Czyli doprowadzić te trzy przewody do czujnika w skrzyni i będzie grać tak? Samą wtyczkę idzie gdzieś kupić czy trzeba wziąć z innego auta?
  17. A czy na wlepce bagażnika będzie rodzaj skrzyni oznaczony?
  18. Byłem właśnie na warsztacie zobaczyć jak to wygląda, i się okazało, że już magik jakiś tam był i do czujnika nie jest wpięta wtyczka, co gorsze nie mogę jej wynaleźć ?. Wiesz może skąd ona ma wychodzić??
  19. Co do ręcznego to tak jest:
  20. A czy mógłbyś pokazać proszę gdzie to mniej więcej realnie na silniku jest? Bardzo proszę
  21. Co do czujnika tego który pokazuje temp 1000° wymienić na nowy? Samo wypięcie wtyczki nie pomoże?
  22. Gdzie go znajdę dokładnie?
  23. A co powiesz na temat tego czujnika który ciągle pokazuje 90°C? Będzie jak dojść do tych czujników?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.