Treść opublikowana przez Diego1121
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
No i mi właśnie gdy wrzucę wsteczny to nie uruchamia się pdc, muszę przyciskiem nacisnąć i wtedy mam ten dźwięk jeden dłuższy. A czytałem, że gdy wrzuci się wsteczny i pdc się nie uruchamia ani światła cofania nie działają to może być walnięty czujnik biegu wstecznego
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
W innych autach gdy się wrzuca wsteczny to poprostu pika i nie działa. I jak mi chwile działał to również gdy wrzuciłem wsteczny to nie odpalił sam
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Skrajny lewy czyli od strony kierowcy tak? PDC również się nie uruchamia gdy wrzucam wsteczny, może uszkodzony czujnik biegu wstecznego?? Po zdj rozpoznasz lampy?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Nie idzie kupić na internecie oryginalnego czujnika klimy? Ojć no to daleko, czy można do ciebie jakiś kontakt typu WhatsApp? By poprostu na szybko pomóc coś przy vcds . Odwdzięczę się. @Muskel1 Wracam z jeszcze jednym problemem który właśnie odkryłem. A może nawet i dwoma. Przeczyściłem moduł pdc i ożył na chwile, coś tam chwilę podziałał nawet, teraz jest błąd taki jak na zdj. Który to jest lewy? Bo jakby są dwa lewe i dwa prawe ? Druga sprawa jest taka, że nie działają światła wstecznego, ktoś wrzucił lampy poliftowe tutaj, wrzucam wsteczny i bez rekacji. Można jakiś schemat kabelków? Przejże w wolnej chwili. Audi a4 b8 avant Dodam jeszcze, że pdc też się nie uruchamia gdy włączę wsteczny. Więc może czujnik wstecznego czy coś?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Które kodowania masz na myśli? Jeżeli poprowadzisz mnie jak to zakodować to sobie poradzę bez problemu. Ogólnie dziękuję bardzo za pomoc. I proszę o dalszą Można gdzieś zamówić przez internet ten oryginalny czujnik do klimy?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Możliwe, że ktoś grzebał wcześniej. Od góry. 03 Da się w takim razie coś zrobić z błędem od skrzyni? 08 Czujnik klimy wymienię, mówisz, że wentylator może chodzić przez to tak? Odrazu się uruchamia gdy tylko włączę stacyjkę. (da się sprawdzić vcds ciśnienie czy jest czynnik?) 10 Mam PDC przód tył, odpiąłem sterownik i zaśniedziałe wtyczki, wyczyszczę i spróbuję podłączyć. 16 Jest tempomat ale nie działa, idzie coś z tym zrobić? 17 Jak się tego pozbyć? Aa, i coś z airbag wiadomo? Ktoś mi sugerował, że mogę być ten wyłącznik w schowku uszkodzony bo świeci ten napis od poduszki na włącznikiem awaryjnych. Pozdrawiam
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Proszę bardzo Log-DZL-WAUZZZ8K0AA128898-413860km.txt
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
A jak to zrobić?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Witam. Mam kilka problemów z audi a4 b8 2.0 CAGA. 1. Gdzie aktywować w vcds by ręczny sam odpuszczał gdy chce ruszyć autem? (teraz nie puszcza, muszę nacisnąć przycisk, pasy mam zapięte) 2. Klima nie działa, mam taki błąd jak na zdj. 3. Wentylatory ciągle chodzą, tylko włączę stacyjkę i odrazu się uruchamiają nawet gdy auto nie odpalone, po zgaszeniu auta chodzą jeszcze jakieś 30sek (w sterowniku silnika brak błędu) 4. Świeci poduszka, podświetla się też "pass air bag off" pod włącznikiem awaryjnych. (w schowku poduszka jest włączona). W sterowniku airbag brak błędów, ale w sterowniku can już jest błąd taki jak na zdj. 5. Nie można zgasić świateł gdy mam stacyjkę, przekręcam na 0 a i tak postojówki świecą. 6. Co ciekawego można zakodować w vcds? (słyszałem, że można włączy temp oleju, tylko gdzie) 7. Przy okazji potrzebuje tą zaślepke w kolorze tym co na zdj. 8. Mam dołożony przycisk auto hold, lecz nie podłączony. Dużo zabawy by go podłączyć? 9. Tempomat jak pociągnę manetke to mogę ustawić prędkość, ale nic pozatym.
-
Schemat kostki poliftowej, regulacja lamp elektryczna
Cześć, potrzebuje schemat kostki poliftowej lamp przód. Nie działa mi regulacja lampą z jednej strony i muszę to obadać :). Silniczek w lampie działa bo podłączałem pod drugą stronę auta. Pozdrawiam
-
Potrzebny schemat lampki podsufitki
Po pracy podam kolory. Końcówka rocznika 97r. To jak to szybko ogarnąć by wszystko świeciło jak należy? Jak rozmieścić te trzy kable na nową lampkę?
-
Potrzebny schemat lampki podsufitki
Tak miałem przedlift. [email protected] Jak wyślesz to daj znać. Dzięki. W starej było 3 kable w polifcie są 12. Te trzy w przedlifcie to od czego są? Plus, masa i co jeszcze? I jak to szybko podłączyć by było ok? Flaszkę stawiam za pomoc Pozdrawiam
-
Potrzebny schemat lampki podsufitki
Cześć, potrzebuje opis kabli lampki podsufitki polift. Zmieniłem podsufitke i trzeba teraz podłączyć lampke. :) Pozdrawiam
-
Problem immobiliser
A czym się różni immo 1 od immo 2?
-
Problem immobiliser
A jak to zrobić??
-
Problem immobiliser
Cześć, teściu zgubił pestke immo z kluczyka, miał tylko jeden kluczu. Audi A4 b5 1.8 95rok. Więc auto nie odpala, jakieś rady jak mu pomóc? Pozdrawiam