Treść opublikowana przez Diego1121
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Rozumiem. Dziękuję za dotychczasową pomoc, mimo wszystko wrzucę wartości na rozgrzanym silniku, może faktycznie poprostu któryś czujnik jest tu winien i rozwiąże to problem. Ciekawostka też taka mała, jak miałem paska b6, pojechałem na czyszczenie dpf bo nie mogłem go wypalić, wyczyścili aczkolwiek dalej było info, że zapchany. Zaproponowali jego usunięcie. A firma z dobrymi opiniami była.
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Takie info dostałem od sprzedającego. Okej. Podeślę trochę później
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Jutro ci podrzucę co jest zakodowane A co nie A jeszcze pytanie co do tego czujnika. On mógł się zepsuć? On jest wymienny? W tygodniu będę patrzeć tam, czy bardziej wiązka?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Tak mam
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
A i no, przypomniało mi się, że ręczny sam nie odpuszcza gdy chce ruszyć. Zmieniłem w adaptacji by puszczał bez wciśniętego pedału hamulca. Nic to nie dało
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Gdzie to dokładnie ma być? ?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Okej. Jutro sprawdzę rano i dam znać. Dziękuję Na szybko zapytam, gdzie to powinno być zamontowane dokładnie?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
A ile tych czujników spalin jest?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
A gdzie te wartości sprawdzić? Pokierujesz proszę?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Jak myślisz, on może być powodem? Jutro z rana podepnę kompa to bym sprawdził wartości po całej nocy postoju auta
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Tam jest jakiś czujnik?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Gdzie to sprawdzić?? A widzisz wyżej, że temp płynu na wyjściu pokazuje 90 A na wejściu 32? Może tu jest problem? Auto stało 30min nie odpalone po jeździe
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Cześć. Czujnik założony ori, klima zrobiony serwis i śmiga elegancko. Lecz błąd chodzącego wentylatora nadal pozostał. Vcds pokazuje takie wartości. Wentylator uruchamia się odrazu gdy włączę stacyjkę
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Czyli patrząc od dołu, czujnik jest u góry?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Mógłbyś mi proszę zaznaczyć? Bo nie widzę tego
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Jak wjadę na podnośnik to będę go widzieć?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Wiesz może gdzie ten czujnik jest dokładnie?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Mieszkam w okolicach Jeleniej Góry i tu chyba nie ma ASO ? Mam tylko taką nalepkę na czujniki, pod naklejką nie ma nic.. I skąd teraz wziąć numer jego ?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Dzięki, sprawdzę jutro. Powiedz mi proszę, gdzie kupić uszczelkę do tego czujnika ciśnienia klimatyzacji? Bo widzę, że są same czujniki bez uszczelek.
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Dziękuję. Pewnie nie wiesz który to blok?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Co proponujesz pierw sprawdzić?