Treść opublikowana przez Diego1121
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Dobra. Co do kodowania, nie przepuszcza. Zdj poniżej, wpisałem tez kod dostępu jak cuś. Co do czujnika hamulca, błąd jest taki jak poniżej, sprawdziłem co tam się dzieje i widzę, że jest złapany trytyką ?, może brakuje tu jakiegoś uchwytu czy cuś? I pojawiły się błędy w silniku, kurcze zrobiłem ten wsteczny A teraz wyszło coś innego, eh. Jakieś sugestie z czego wynikają błędy?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Jak to zmienić?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Patrzyłem to nic nie widziałem. Gdzie dokładnie? Jakaś kostka tam idzie?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Wieczorem po pracy to ogarnę. Tylko pojawił się inny problem jak jechałem do pracy Wyskoczyła kontrolka ESP, podpiąłem szybko vcds i błąd czujnika pedału hamulca. Pewnie wczoraj jak wsteczny podpinałem to coś może odpiąłem? Gdzie ten czujnik jest itd?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Tylko, że u mnie u mogłem wejść w bajt 00, zmienialiśmy wtedy z 17 na 16 i nic
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Jakiś pomysł jak to ogarnąć?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Właśnie kodowania są dobre, tak mi się wydaje
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
To jeszcze został problem z nie odpuszczającym ręcznym oraz z nie działającym tempomatem.
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
PDC oraz wsteczny zrobiony. Dziękuję ci bardzo Muskel1, jesteś mega gość. Bez ciebie nie zrobiłbym nic. Czy da się wyłączyć sprawdzenie żarówek wstecznego? Bo jedna żarówka była spalona, włożyłem ledowe niby z canbusem lecz i tak wywala błąd spalonej żarówki, lecz świecą normalnie.
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Czy czujniki pdc są rozbieralne? Bo jeden uszkodzony muszę wymienić, i mam w innym kolorze. Idzie przełożyć sama obudowę jego czy cuś?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Cześć. Czy ten sopran da radę tu wsadzić? Jeżeli tak to jak? Chyba, że tu nie występowały te głośniki?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
A czy w wolnej chwili mógłbyś sprawdzić? Bardzo proszę
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Właśnie wkładam i luźna jest, wypada. One się różnica przedlift, polift?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
A to wiesz może?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Witam ponownie. Gdzie dokładnie jest ten sterownik BCM1? Zdjąłem osłonę pod kierownicą i nie widzę go.
-
Problem z elektryką, airbag i inne niezwiązane ze sobą błędy w Audi A4 B8
@Pablo1234 A ty poradziłeś sobie z tym problemem? Bo mam to samo
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Te uszczelki od maski jak mają się trzymać?? Wkładam ale są luźne. Num uszczelki "8t0823126d"
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Pojadę jutro bo już za późno dziś A chciałem się dowiedzieć od czego ten błąd w razie jak by się wypierali. Gdzie taka klapa jest? Może wtyczka
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Odebrałem dziś autko po wymianie oleju itd. Pojawił się błąd widoczny na zdj, gdzie to znaleźć? Przy okazji auto osłabło, zbiera się dopiero od około 3tys obrotów. Pewnie ten błąd nie ma nic z tym wspólnego? Dodaje również auto scan. skann.txt
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Dziękuję. Na dniach podłącze. Myślisz, że wystarczy samo podpięcie czy coś będzie trzeba kodować?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Rozumiem że gdy wypne białą wtyczkę to będą opisane numerkami "dziurki" by dobrze wpiąć konektor?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Kupiłem końcówki które podesłałeś mi, je wsunę w otwór w kostce przy bcm to będą trzymać bo się zapną tak?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Powiedz mi proszę czy dobrze rozumiem. Przewód 1 z wtyczki to do pinu 13 (32pinowej kostki bcm1) Przewód 2 z wtyczki to masa Przewód 3 z wtyczki to do pinu 21 (32pinowej kostki bcm1)