Treść opublikowana przez Diego1121
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Cześć. Czy w przycisku centralnym mmi da się wymienić gałkę? Ten chrom oraz ten środek czarny?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Podaj proszę oba numery. Kupie oba nowe bo ten co działa popękany jest
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Jaki numer ma klakson w belce? Bo jeden mi nie działa, a z drugiego nie mogę wyczytać numeru.
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
Ja mam elektryczną klapę. Tylko chciałbym ją zamykać z pilota lub z przycisku od środka
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
Ktoś coś?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Kazda b8 ma czujnik otwarcia maski?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Dzięki bardzo
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Znasz może numer kostki do klaksonu?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Dziękuję. A wiesz może skąd idzie kostka do klaksonu od strony kierowcy? Bo nie mogę jej namierzyć
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Dziękuję bardzo. Czy jesteś wstanie podać mi kod elementu "19"? Bo spis na zdj kończy się na 18 Skąd idzie przewód do klaksonu od strony kierowcy? Bo również nie mogę namierzyć
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Czyli aktualny zamek mam złe zamonotowany i to wprowadziło mnie w błąd. Bo linka jest wpięta od lewej strony zamka i idzie pod nim?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Cześć. Składam przód i mam dwa problemy. 1. Gdzie znajdę wtyczkę do czujnika maski? Bo wymieniam zamek na nowy i nie mogę jej zlokalizować (chyba, że nie każda audi miała) 2. Wymieniam zamek bo brak było "mocowania na haczyk od rygla". Lecz coś mi tu nie gra, haczyk w ryglu jest po prawej, mocowanie na haczyk jest po lewej. Nie tak powinno chyba być? Rygiel jest od anglika? Patrząc na aukcję widzę, że mają po prawej rygle, chyba, że aukcje które patrzę to też ang.
-
Uchwyt lampy A4 B8 lift
Cześć, potrzebuje uchwyt do prawej lampy lift, ten zaznaczony na zdjęciu. Czy on ma jakiś numer po którym go znajdę?
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
Cześć. Co trzeba dołożyć/zmienić by zamykać klapę z pilota/przyciskiem na drzwiach?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Powiesz mi proszę jaka jest różnica między tymi co mają dopisane "A"? Bo są również bez A. 8K0 821 111 A 8K0 821 112 A 8K0 821 111 8K0 821 112
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Witam. Między błotnikiem A drzwiami brakuje mi wypełnienia jak na zdj. Czy to są te elementy które są na drugim zdjęciu?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Chyba moja teoria z "zalaniem" była trafiona, dziś auto stało na słońcu pół dnia, niedawno odpaliłem auto i wszystko było ok. Sprawdziłem błędy i były takie jak na zdj.
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Okej. Jak najlepiej to sprawdzić?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Patrzyłem na odpalonym aucie, pasek wygląda ok, nie jest luźny. Wczoraj jechałem dłuższą trasę w mega ulewie. Może woda gdzieś się dostała? W każdym bądź razie po wczorajszym powrocie było ok. Dziś rano odpaliłem auto i kierownica ciężko się kręci. Gdzie szukać przyczyny?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Dobra klima ożyła podczas drogi, czy ona zaczyna działać od jakiejś konkretnej temperatury na dworze? Co do wspomagania, ono działa ale ciężko kręci się kierownicą, porównałem na zgaszonym silniku, wtedy wogóle nie idzie ruszyć. O co chodzi?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Razem ze wspomaganiem przestała działać klima, o co chodzi?? Pasek widzę jest jak otworze maskę.
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Brak rygla przy zamku maski Podpowie ktoś z wspomaganiem?
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Cześć. Mam kolejną zagwozdke. Gdy otwieram maskę rączką to nie muszę naciskać tej "wajchy" toż pod maską. Mogę maskę odrazu podnieść, nie blokuje się tą wajchą. Gdzie szukać przyczyny? Mechanizm normalnie odbija w masce. Ok. Znalazłem problem z maską. Lecz dziś rano pojawił się nowy problem. Wsiadam do auta, odpalam i kierownica ciężko chodzi. Od czego zacząć? Płyn w zbiorniku jest
-
Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI
Jedna i pod nią jest wtyczka podpięta tak?