Treść opublikowana przez Diego1121
-
Klimatyzacja trzystrefowa w Audi A4 B8 nie grzeje po stronie kierowcy
Powiesz proszę gdzie znajduje się silniczek od sterowania temrpaturą po stronie kierowcy?
-
Nie mogę wbić czasem drugiego biegu w Audi A4 B8
A ty regulowales?
-
Nie mogę wbić czasem drugiego biegu w Audi A4 B8
Cześć. Znalazłem kilka podobnych tematów z tym problemem i dużo osób pisało, że ta regulacja rozwiązała problem. Czy to może pomóc faktycznie?
-
Nie mogę wbić czasem drugiego biegu w Audi A4 B8
Cześć. Czasem, z raz lub dwa razy na miesiąc nie mogę wbić dwójki. Co może być przyczyną?? To chyba się zdarza jak gwałtownie ruszam i chce wrzucić drugi bieg. Przesunę dźwignie w lewo ale w dół się nie da, jakby coś blokowało, wtedy poprostu wrzucam trójkę i jadę i po chwili wszystko jest już w normie. Widziałem, że nie tylko ja miałem taki problem lecz rozwiązania nie znalazłem.
-
Jasność wyświetlacza FIS w Audi A4 B8
Jednak po przyjrzeniu się działa na fis. Lecz i tak słabo świeci
-
Klimatyzacja trzystrefowa w Audi A4 B8 nie grzeje po stronie kierowcy
Pamiętasz może które bloki są od silniczków? To sprawdzę i wrzucę tutaj
-
Klimatyzacja trzystrefowa w Audi A4 B8 nie grzeje po stronie kierowcy
Nacisnąłem on/off, przestawiały się było słychać i wtedy też klimatornika mryga podczas tego. Na końcu było napisane "OK". Bez błędów. Czy jeśli by była nagrzewnica przytkana to nie powinno wogóle lecieć ciepłe? Bo od strony pasażera naprawdę leci porządnie ciepłe powietrze. Od strony kierowcy tak jak mówiłem, że losowo. Mam HI, leci chłodne to ustawiam na LO i spowrotem na HI i czasem już leci ciepłe z obu stron
-
Klimatyzacja trzystrefowa w Audi A4 B8 nie grzeje po stronie kierowcy
Zrobiłem kilka razy. Bez poprawy, nadal od strony kierowcy nie zawsze wieje ciepłem. Któraś z klap pewnie się wiesza. Błędów brak. Która klapa odpowiada za temperature po stronie kierowcy? I gdzie ona się znajduje?
-
Klimatyzacja trzystrefowa w Audi A4 B8 nie grzeje po stronie kierowcy
-
Klimatyzacja trzystrefowa w Audi A4 B8 nie grzeje po stronie kierowcy
A można prosić o podpowiedź jak to zrobić?
-
Klimatyzacja trzystrefowa w Audi A4 B8 nie grzeje po stronie kierowcy
Witam. Zauważyłem właśnie jeden problem, że nawiewy po stronie kierowcy cały czas wieją chłodnym powietrzem, bo stronie pasażera wieją ciepłym, próbowałem kilka razy zmieniać temperature z ciepłej na zimną i na odwrót, po stronie pasażera działa wszystko jak należy, po stronie kierowcy raz na kilka razy leciało ciepłe powietrze A tak to chłodne. Brak błędów w sterowniku 08 klimatyzacji. Miałem podobny problem w passacie b6, tam kombinacją klawiszy na klimatroniku robiłem adaptację silniczków i na jakiś czas pomagało (ale koniec końców wymieniłem silniczki wadliwe) czy w a4 b8 można zrobić adaptację silniczków nawiewu?? Gdzie znajduje się silniczek odpowiadający za temperaturę po stronie kierowcy?
-
Kierownica nie blokuje się w A4 B8 po wyjęciu kluczyka
Dzięki za informację. A czy to prawda, że nie każde b8 miało tą blokadę?
-
Kierownica nie blokuje się w A4 B8 po wyjęciu kluczyka
Jest może jakieś zdj co rozebrać by się dostać? Wrzucałeś mi czasem zdj z opisem elementów, mógłbyś mi wrzucić proszę?
-
Kierownica nie blokuje się w A4 B8 po wyjęciu kluczyka
Chciałbym spróbować się do niej dostać. Od czego zacząć? Gdzie ona jest dokładnie?
-
Kierownica nie blokuje się w A4 B8 po wyjęciu kluczyka
W załączniku. auto scan.txt
-
Kierownica nie blokuje się w A4 B8 po wyjęciu kluczyka
Co do blokady znalazłem tylko taki błąd. Czy blokada uszkodzona czy ktoś zakodował poprostu i dlatego jest błąd? (bo słyszałem, że nie każde b8 miało blokadę)
-
A4 B8 2.0TDI nie trzyma temperatury 90°
Witam. Trochę się ochłodziło na dworze, temperatura około 10° i auto nie trzyma mi temperatury 90°. Od czego zacząć? Termostat? Jest jeden czy dwa? Audi a4 b8 2.0 caga
-
Kierownica nie blokuje się w A4 B8 po wyjęciu kluczyka
Witam. Po wyjęciu kluczyka kierownica nie blokuje się. Od czego zacząć?
-
Jak mają działać światła do jazdy dziennej w A4 B8?
Ustawiłem tutaj jasność na 50% i świecą z mijania. Znalazłem filmik na necie, że tu się ustawia. Wrzucę też auto-scan za jakiś czas.
-
Jak mają działać światła do jazdy dziennej w A4 B8?
Jest to kwestia kodowania? Jutro dam auto skan.
-
Jak mają działać światła do jazdy dziennej w A4 B8?
To tak jest. Jedyny problem(problem nie problem) to jest gdy włączę mijania to dzienne gasną całkowicie A chciałbym by świeciły również
-
Jak mają działać światła do jazdy dziennej w A4 B8?
To już jutro podrzucę. Jeszcze szybkie pytanie, gdy przekręcę pokrętło od świateł na "0" to żadne nie powinny się świecić? Bo świecą właśnie wtedy dzienne.
-
Jak mają działać światła do jazdy dziennej w A4 B8?
Kolega wyżej napisał, że mogą być wyłączone lub przygaszone. Więc może akurat to tylko kwestia kodowania. Tylko które za to odpowiada?
-
Jak mają działać światła do jazdy dziennej w A4 B8?
Właśnie u mnie przy światłach mijania gasną całkowicie. Jak to włączyć by się świeciły?
-
Jak mają działać światła do jazdy dziennej w A4 B8?
Witam. Czy te światła do jazdy dziennej powinny świecić się gdy włączę światła mijania czy powinny gasną i mają się świecić same mijania?