Treść opublikowana przez Morius
-
AVJ problem z temperaturą płynu
Ok dziękuję bardzo wszystkim za pomoc
-
AVJ problem z temperaturą płynu
Dobra wiadomo że to czujnik tylko który, bo dzisiaj podłączyłem komputer aby sprawdzić błędy i magiczne temperatura się odblokowała. Wskazówka poleciała na 90 lecz po odpaleniu auta spadła na zegarze do 74 i tak się zatrzymało , a czujnik poszedł od 88 i podskoczył do 95 tak jak na zdjęciu
-
AVJ problem z temperaturą płynu
Wymieniłem czujnik na ten z allegro ( podróba zapewne ) i samochód nagrzewa się lekko ponad 50 stopni teraz, muszę pojechać do serwisu i kupić nowy oryginalny. Mam pytanie bo mechanik, który to robił mówił, że możliwe że poszła uszelka pod głowicą. Czy może być to prawda, że nie dogrzewanie się samochodu może być przyczyną uszczelki pod głowicą ? Czy po prostu chce na mnie zarobić ? Edit Po przejechaniu 20 km wskazówka lekko podskoczyła do góry (lekko ponad 50), na gaz bardzo szybko się przełącza ( jakby wszystko było sprawne, nie zdążyłem z wioski wyjechać, ale tak zawsze było ) i po 20 km kolektor zimny a wąż od silnika do chłodnicy gorący
-
AVJ problem z temperaturą płynu
-
AVJ problem z temperaturą płynu
Witam mam problem z temperaturą płynu chłodzącego. Samochód strasznie długo się nagrzewa oraz spada temperatura podczas jazdy, na postoju dobija do 90. Wymieniłem termostat na nowy ale dalej to samo się dzieje. Jak widać po zdjęciach na zimnym silniku oba czujniki startują z innej temperatury, lecz ostatecznie na koniec oba pokazują taka samą temperaturę 81, która spada do 79. Ciekawe jest to że jak zjeżdżam z obwodnicy skręcając w prawo to wskazówka opada bardziej (nie wiem czy to ważne ) Proszę o pomoc bo już ręce opadają
-
Problem z n112
Co do temperatury samochodu , to jest tak że na desce wskazówka wskazuje 90 a vcds pokazuje 80/81 stopni. A tutaj taka sytuacja jak trochę postał. Podczas jazdy jak jadę komputer pokazuje stale 80/81 stopni a wskazówka opada lekko z 90 na liczniku. Więc to raczej termostat ?
-
Problem z n112
Dziękuję za odpowiedzi , a możecie mi powiedzieć jaką średnicę i długość ma ten wężyk ?
-
Problem z n112
Witam mam problem z n112, błąd jak na zdjęciu. Czy możliwe że przez to wskazówka od płynu chłodniczego mi faluje tzn dobija do 90 i spada przy szybszej jeździe. Dodatkowe zdjęcie , zauważyłem że mam dziurawy przewód mógłby ktoś podać kod jego i gdzie dokładnie on idzie ? Bardzo dziękuję za pomoc
-
Jakie lampy po vin
Nie mam bladego pojęcia, jak to sprawdzić?
-
Jakie lampy po vin
Witam , chciałbym was prosić o pomoc. Raz mi pomogliście rozszyfrować vin i szukam pomocy ponownie Obecnie jest h7 a chciałbym przejść na xenon. Vin: wauzzz8e82a161577 Prosiłbym abyście mi napisali jakie mam lampy wg vin. Problem jest taki , że przy kierownicy mam pokrętło do regulacji świateł , ale w zderzaku mam spryskiwacze na lampy które działają. Mam naklejkę pod siedzeniem z tyłu, ale prawie nic nie idzie z niej odczytać. Z góry bardzo dziękuje za pomoc
-
Problem z lampą depo (odpadła część)
Witam mam nietypowy problem ze swoją lampą depo odpadło to co na zdjęciu (jak to się w ogóle nazywa ?czy to do czegoś potrzebne jest aż tak czy to tylko osłania żarówkę ? Wie ktoś może jak z powrotem to wsadzić (mam nadzieje, że nie trzeba rozklejać lampy bo w ogóle tego nie umiem robić). Opcją jest to że to jakoś wygnę i wyciągnę całkowicie. z góry dziekuje za pomoc
-
Wymiana oświetlania wnętrza
Witam chciałbym zmienić lampkę oświetlenia wnętrza. Obecnie posiadam najbiedniejszą wersję tj samo światełko po środku (bez bocznych świateł). A chcę zamienić na takie z bocznymi światełkami. Wymienić i tak muszę, z powodu bardzo słabego świecenia, nie świeci przy otwartych drzwiach i w ogóle światło miga. Czy taka lampka z dodatkowymi żarówkami będzie działać bez problemu ? Kostka wydaję się być podobna. Audi jest 95 roku
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
proszę o rozkodowanie vin: WAUZZZ8DZSA094173 z góry bardzo dziekuje
-
AEB Szarpanie przy przyśpieszaniu
Prawde mówiąc nie wiem gdzie wtyczka od niej się znajduje ?
-
AEB Szarpanie przy przyśpieszaniu
nowe logi statyczne 001 + 007 http://vaglogger.apphb.com/log/5ecd40473cd2a45eb064f8e6?AuthKey=00df2928f8e34ae3983e3652d104914e 002 + 008 http://vaglogi.pl/log-002_008_LvI55S.html Dynamiczne benzyna: 002 + 007 http://vaglogger.apphb.com/log/5ecd40c53cd2a45eb064f8e7?AuthKey=d6de8350afbb4ce6a8854d6876e99bf8 001 + 013 http://vaglogger.apphb.com/log/5ecd40c63cd2a45eb064f8e8?AuthKey=4d3a603951a842c8a7c76a74536e70c6 002 + 025 http://vaglogger.apphb.com/log/5ecd40c63cd2a45eb064f8e9?AuthKey=616a8110e7c54ba78ef64a85841359f5 LPG: http://vaglogger.apphb.com/log/5ecd413d3cd2a45eb064f8ea?AuthKey=a98d78f832a44717ba5ce075b0d0d6da Rozgrzany przed odłączeniem akumulatora : statyczne 002+007 http://vaglogger.apphb.com/log/5ecd414e3cd2a45eb064f8eb?AuthKey=2a3bec059f4d44eeac12eedd0de76b65 rozgrzany po odłączeniu akumulatora statyczne 002+007 http://vaglogger.apphb.com/log/5ecd41923cd2a45eb064f8ec?AuthKey=5d6b625ace284eec9d3b41dc3ce65d28 Błąd który się pojawia to tylko : 00561 - Mixture Adapation 14-00 - Adaptation Limit (Add) Exceeded proszę o pomoc bo już sam nie wiem za co mam się łapać
-
AEB Szarpanie przy przyśpieszaniu
Wymieniłem ten przewód oraz świece jest lepiej nie szarpie , lecz pozostało ogromne spalanie na benzynie oraz na gazie (oraz czasami szarpie na na benzynie , na LPG bardzo fajnie się zbiera). Cały czas pozostaję błąd 00561 - Mixture Adapation 14-00 - Adaptation Limit (Add) Exceeded wiecie co może być przyczyną z tym błędem oraz z tym spalaniem ?
-
Pompka centralnego zamka problem/jak sprawdzić
Centralny zamek był oryginalnie , lecz bez alarmu ( który został dołożony przez poprzedniego właściciela). Kupiłem ten samochód to już centralny nie działał. Nawet w kodzie naklejki mam 8QD = Klucz do zamków otw. pilote
-
Pompka centralnego zamka problem/jak sprawdzić
jak zamknę drzwi od kierowcy kluczykiem to tylko te drzwi się zamykają
-
Pompka centralnego zamka problem/jak sprawdzić
Witam, mam problem z centralnym zamkiem bo nie chce zamykać ani otwierać samochodu. Czy jest możliwość sprawdzenia czy owa pompka działa, dodam że dołożony alarm normalnie działa? Posiadam auto z 1995 roku i nie posiada modułu komfortu aby sprawdzić. Odłączyłem pompkę i teraz nie wiedząc czemu po podłączeniu pompki samo uruchamia się radio, wyłączę radio to po jakieś chwili znów się uruchamia. Czyżby jakieś zwarcie było ? z góry dziękuje za pomoc
-
AEB Szarpanie przy przyśpieszaniu
na te silikonowe nie trzeba zakładać opasek zaciskowych ?
-
AEB Szarpanie przy przyśpieszaniu
Otwierając maskę zobaczyłem ze taki o przewód idący do gruszki dv od kolektora ssącego po prostu wypadł i sobie wisiał. Jak on się nazywa aby kupić ?
-
AEB Szarpanie przy przyśpieszaniu
Przeczytałem że do mojego samochodu idzie sonda o numerze 0 258 006 014, lecz już chyba nie jest dostępna . Bez przeróbek jest dostępna sonda DENSO DOX-2035. Zamówić taka czy jakąś inną ?
-
AEB Szarpanie przy przyśpieszaniu
2+7 na rozgrzanym http://vaglogger.apphb.com/log/5eb6d35e6ea5100adcf6feab?AuthKey=f4a7f0dae3d94fffa95b44e925fc626b#charttab-1 po odpięciu plus błędy po odpieciu klemy
-
AEB Szarpanie przy przyśpieszaniu
a można prosić o kod sondy, abym dobrą zamówił ? z góry bardzo dziękuje
-
AEB Szarpanie przy przyśpieszaniu
A chciałem zapytać ile takich sond jest ? 1 czy więcej ?