Treść opublikowana przez Krystian10214
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam jestem z Wrocławia
-
Który silnik wybrać Audi A4 B7?
Co myślicie o tym egzemplarzu ? Używane Audi A4 - 20 500 PLN, 228 000 km, 2004 - otomoto.pl WWW.OTOMOTO.PL Audi A4, Niebieski, Benzyna, 163 KM, 1 800 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,
-
Kostka klapy Avant
Gdzie jest kostka od instalacji klapy tylniej A4 B5 Avant 1999r?
-
Pompka centralnego zamka dwa różne oznaczenia ta sama pompka
a antenę z czego zrobić i do czego sie wpiąć
-
Pompka centralnego zamka dwa różne oznaczenia ta sama pompka
jaki pilot Bedzie dobry?
-
Pompka centralnego zamka dwa różne oznaczenia ta sama pompka
Tylko jeden caly czas blad syreny alarmu kasuje to i potem jest dobrze. Do momentu otwarcia i zamkniecia.
-
Pompka centralnego zamka dwa różne oznaczenia ta sama pompka
Działa wszystko do momentu włożenia i otwarcia drzwi kluczykiem.
-
Pompka centralnego zamka dwa różne oznaczenia ta sama pompka
Sprawdzałem nic nie dało
-
Pompka centralnego zamka dwa różne oznaczenia ta sama pompka
Fazii jakiś pomysł?
-
Pompka centralnego zamka dwa różne oznaczenia ta sama pompka
pilotów brak. Po odpięciu aku wszystko działa od środka przyciskiem auto sie otwiera zamyka dopóki nie włoży sie kluczyka w zamek otworzy sie raz i potem zamykają sie Kluczkiem tylko drzwi kierowcy
-
Pompka centralnego zamka dwa różne oznaczenia ta sama pompka
Auto otwierane jest kluczykiem w zamku od kierowcy bo niema żadnego pilota
-
Pompka centralnego zamka dwa różne oznaczenia ta sama pompka
stara 8LO 862 257 E nowa 8D0 862 257E
-
Centralny z pilota otwiera tylko dzwi kierowcy
Witam pacjent Audi A4B5 1999r padła mi pompka centralnego 8LO 662 257 E założyłem pompkę 8D0 662 257 E cetralny zamyka otwiera guzikiem ze środka kluczykiem w zamku zamknie i potem otwiera tylko drzwi od kierowcy. Po odpięciu aku raz otworzy i potem jest to samo. Pompka jest zakodowana na ten numer: 15178
-
Pompka centralnego zamka dwa różne oznaczenia ta sama pompka
Chciałem zczytać kod ze starej pompki ale VAG z nim się wcale nie łączy. Na nowej pompce szyby działają auto sie zamyka ale nie otwiera. Po odpięciu aku auto raz się zamknie a potem znowu nic. Wiecie co może być?