Treść opublikowana przez Kozak677
-
Nagle wyskoczyły błędy
Cześć, w sobotę po podjechaniu do sklepu i zatrzymaniu się, wyskoczyły mi na fis błąd skrzyni "skrzynia multitronic" kontrolka ABS, ESP i wykrzyknik ❗ Po ponownym odpaleniu silnika, wszystkie komunikaty i kontrolki zgasły, pierwszy raz taka sytuacja miała miejsce. Błędy w załącznikach, odczyt z różnych sterowników z dzisiejszego odczytu, po skasowaniu na razie brak błędów. Jakieś sugestie bo błędów trochę sypnęło ktoś coś już mial podobna sytuację?
-
Wyciek z mechanizmu różnicowego multi
Miesiąc temu wymieniłem olej w skrzyni biegów na revanol cvt multitronic 8biegow, przy okazji mechanik zerknol do mechanizmu różnicowego w skrzyni odkrecil korek wlewu i uzupełnił olej GL-5 pod sam korek aż się wylewalo. Dolal z 400ml Przejezdzilem tak aż do wczoraj jak, wyminialem opony patrzę a tu osłona i ta okolica jest mokra widać że olej wyrzygalo z tego miejsca. Teraz pytanie ile oleju tam powinno być czy prawidłowo, uzupełnił że nalal aż po korek w tym mechanizmie roznicowym
-
1.9tdi nowe sprzęgło się slizga
Udało się do 3 razy sztuka jak mówi przysłowie, za naprawę zapłaciłem raz i tranuje dalej za darmo. Mówił że gość co regeneruje sprzęgła ustawił docisk do nowej tarczy bo wcześniej zawiozl sama tarcze Zastanawia mnie fakt że tamto sprzęgło mogło być dobre, te Valeo tylko czegoś nie wyregulowal...
-
1.9tdi nowe sprzęgło się slizga
Mechanika pomysł nabiciem tarczy. No ma rozebrać dziś kolejny raz. Mi się zdaje że coś nie umietnie robi, nie sądzę żeby zakład który regeneruje elementy sprzęgła się pomylił :0
-
1.9tdi nowe sprzęgło się slizga
Panowie tracę do niego cierpliwość, gość to jakiś amator (z polecenia) dziś stare sprzęgło poszło do regeneracji patrz tarcza sprzęgła i po ponownym złożeniu znów coś jest nie tak podobno tarcza cierna jest za gruba i nie wysprzegla teraz.. Składa na zakład regeneracyjny, że nie tak nabili, tarcze sprzęgła (a mimo to zamontowal) Co może robić nie tak? Że same problemy? SEAT toledo 2005r 1.9 tdi 105km BJB sprzęgło Valeo do koła Sachs Takie było kupione Valeo 826712
-
1.9tdi nowe sprzęgło się slizga
Sprzęgło kupiłem ją, montować on czy zamontowal poprawnie ciężko powiedzieć czy odpowietrzyl i osiowo do koła zamachowego
-
1.9tdi nowe sprzęgło się slizga
Witam, sprzęgło zmienione na nowe Valeo mechanik przed zamontowaniem nie zwrócił uwagi na mniejszą średnicę cierna, tarczy sprzęgła od starego. Po zamontowaniu sprzęgło się, slizga przy nagrzanym silniku jest to najbardziej wyczuwalne tu zdjęcie dla uwagi to wina źle dobranego sprzęgła?
-
[1.9 TDI PD] Regulacja ciśnienia doładowania ? Błąd 16683
2005rok, kod silnika BJB
-
[1.9 TDI PD] Regulacja ciśnienia doładowania ? Błąd 16683
SEAT toledo
-
[1.9 TDI PD] Regulacja ciśnienia doładowania ? Błąd 16683
Wężyk na samym dole o to mi chodziło 4817fa8348a8b3600fdde3626b88.webp
-
[1.9 TDI PD] Regulacja ciśnienia doładowania ? Błąd 16683
Przeglądałem jeszcze przed sekunda wszystko zdaje się być szczelna itd, jedynie z tego sterownika podcisnienia co zauważyłem to ostatni przewód podcisnienia nie jest połączony do niczego...
-
[1.9 TDI PD] Regulacja ciśnienia doładowania ? Błąd 16683
To nowy log troszkę więcej http://vaglogi.pl/log-003_008_011_ETrgHj.html Żaden czek nie wyleciał, patrzyłem na te ta pompę wszystko jest okey nie widać żadnych przerwanych przewodów
-
[1.9 TDI PD] Regulacja ciśnienia doładowania ? Błąd 16683
Kurde wiem słabo wyszło ale nie mam osoby która by siedziała obok, czyli co z tego nic nie da się wyczytać?
-
[1.9 TDI PD] Regulacja ciśnienia doładowania ? Błąd 16683
http://vaglogi.pl/log-003_008_011_1L6vz.html logi mam
-
[1.9 TDI PD] Regulacja ciśnienia doładowania ? Błąd 16683
Haha sproboje test tej sztangi dziś i może logi
-
[1.9 TDI PD] Regulacja ciśnienia doładowania ? Błąd 16683
Panowie czyszczenie turbo nic nie dało, cały czas rozpacza pali się czek i ten błąd cały czas. Nie mam możliwości zrobienia logów w tej chwili
-
[1.9 TDI PD] Regulacja ciśnienia doładowania ? Błąd 16683
Panowie podczas jazdy odcina mi moc, samochód przechodzi w tryb awaryjny i nie ma mocy max 120km/h błąd z vcds p0299 pierw wypadła rura i intercooler wymieniłem na nową bo straciła ząbek. Teraz wszystko szczelne ale nadal auto traci moc. Po zgaszeniu i odpaleniu auto, znów zyskuje moc na kilka minut.
-
Wypadanie zapłonowe na PB nie chce się wkręcić powyżej 3tys na LPG też przerywa
Więc tak po wypiciu przepływki auto dostało drugie życie, tylko pytanie czy to nie jest tego wina ze jest w trybie awaryjnym. Wrzucam logi : https://log.malonetuning.com/chart/253049#H8KLCAA%2BwoLCt1wCA23CjUEKw4MgEEXDrzLDqxnCqG1uIy5sHcKswpA4QSchw63DqcKrEUoXXcO%2Bw7d4fGvCocOwIjtTw7DDqisrwqDDgcKbw4N%2Fw7jDmsOxQ8KWe8OKTMKxw4jCtlbDgMOLwoDCs8KUw7TDpjYRImcuXhnChsOJOxclFTrDiB%2FCqRfCo8OxIcOQw6vCi8KgwqTDuMOUM2lvP8OCwrZfwpwcwoI5wqXDn1TDqjonw63DjkzDjn0AwrNRwoTCmsOBAAAA
-
Wypadanie zapłonowe na PB nie chce się wkręcić powyżej 3tys na LPG też przerywa
Napięcie na vcds pokazuje 0 wieczorem wstawie logi
-
Wypadanie zapłonowe na PB nie chce się wkręcić powyżej 3tys na LPG też przerywa
Sprawdziłem okablowanie sondy, kostkę itd wszystko ok instalacja sondy tez. Logów nie byłem wstanie wykonać ponieważ w czasie jazdy na benzynie żeby przekroczyć 2.5tys/obr to prawie nie możliwe, auto przerywa i nie jest wstanie przekroczyć tych obrotów, na luzie jest dokładnie to samo... na LPG samochód zachowuje się dużo lepiej wkreca sie normalnie na obroty. chociaż przy jeździe też ma jakiś odchyly wypadajacego zapłonu (przerywanie) Odlaczylem też kostkę od sondy i zero zmiany.
-
Wypadanie zapłonowe na PB nie chce się wkręcić powyżej 3tys na LPG też przerywa
Dodatkowe błędy teraz nie mogę auta wkręcić na postoju powyżej 3tys na PB na LPG można bez problemu ale i tak są odchyly tego typu że nie ma mocy i poszarpuje
-
Wypadanie zapłonowe na PB nie chce się wkręcić powyżej 3tys na LPG też przerywa
Które logi 33?
-
Wypadanie zapłonowe na PB nie chce się wkręcić powyżej 3tys na LPG też przerywa
Witam, borykam się od 2 dni z problemem, cewki świece nowe wymienione nic nie dało. Cisnienie paliwa mierzone jest okey 4 bary 1.8t AWT Passat b5 fl 2002r
-
Mulitronic dynamiczna czy statyczna wymiana oleju ?
Czyli mowisz ze statycznie i twoim sposobem bedzie jak najbardziej okey ? Zastanawiam sie tez nad wymiana filtra odrazu przy wymianie zalecane ?
-
Mulitronic dynamiczna czy statyczna wymiana oleju ?
co do serwisu skrzyni mam fakture na ktorej jest wymiana oleju 40tys temu, nie jest tez napisane w jaki sposob zostala dokonana wymiana. Serdecznie dziekuje za Odpowiedzi chetnie poznal bym jeszcze opinie innyxh uzytkownikow