Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateok92

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Hmmm skoro wszyscy mówią że to wina temperatury to widocznie tak jest. ale stacja również ma dużo do tego problemu gdyż dość duzo jeżdżę i taki problem wystepuje jedynie po zatankowaniu na tej jednej stacji. Aby dobić powietrza do butli to należy jako pierwsze wypuścić gaz z węża czyli np śrubokrętem wciskamy ten śrut czy co to tam jest wtedy ucieknie gaz z rurki. następnie wciskami pistolet i pompujemy powietrze. cięzko powiedzieć ile. kilka sekund i przestać. NIE TANKOWAĆ NA PEŁNEJ BUTLI.
  2. filtr Paliwa wymieniany był 20tyś km temu. filtry gazu około 3tyśkm temu. reduktor ma 55tyśkm najechane. dzisiaj dobiłem powietrza do butli i wszystko ustąpiło więc chyba koledzy piszący i małym ciśnieniu mają rację. spróbuję zmienić stację tankowania
  3. zatankowałem na shellu po wypaleniu ok połowy butli i nic to nie zmieniło. dodam jeszcze że oprócz tego że "wyskakuje" gaz to zmieniło się skalowanie ilosci gazu na przełączniku. mam 4 kreski i zawsze robiłem 50km na 1 kresce o 150 na czerwonym czyli już niby zyd. a aktualnie 80 i dopiero gaśnie 1 kreska
  4. Auto seria. układ sterujący gazem STAG 4 listwa wtryskowa : ACW 03 butla 56l wchodzi 45l gazu
  5. Witam kolegów Mam problem z moją instalacją LPG STAG 4 Chodzi o to że po dodaniu energicznie gazu np na 2 lub 3 biegu wchodząc w zakres powyżej 4tyś obr przełącza mi na benzynę. Oczywiście byłem z tym problemem w firmie która mi montowała instalację LPG i chłopaki stwierdzili że jest małe ciśnienie w butli i dobijali powietrza przez zawór tankowania gazu. Niestety nie pomogło to na dłuższy okres czasu i problem powrócił. ( tankuję ciągle na tej samej stacji ORLEN) I tutaj moje pytanie czy to ma jakiś sens to dobijanie powietrza czy po prostu coś nie pracuje poprawnie np reduktor a chlopaki chcą przeciągnąc czas gwarancji. Dodam że przejechałem jedynie ok 45tyś km
  6. Witam wszystkich forumowiczów moja lokalizacja to podkarpacie pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.