*GoŁa*

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia *GoŁa*

Reputacja

1. Witam jaki olej zalać do 1.9 Tdi Brb 116km aktualnie po mapie na 135 km bez dpfa. Dodam ze po przejrzeniu książki serwisowej auto jeździło na 5w30 całe swoje życie . Aktualnie lata na Castrolu 5w30 edge . Ale chce sobie zmienić sam teraz i zrobić jak poprzednie auta na Motulu lub spróbować czegoś innego sensownego . Pytanie zatem co zalać ? 5w30 jak do tej pory ? 5w40 i zrobić mu pukanie przed zalaniem ? Olej ma spełniać normę 505.01 ?
  2. Witam mam w swojej B7 radio chorus 3 generacji na 2 din . Według schematu obsługuje AUX kupiłem kabelek wpiołem i przy próbie zakodowania auxa vcds wyrzuca że nie może się połączyć z radiem . To znaczy że nie mam jakiegos modułu w aucie żeby to ogarnąć czy to radio nie obsługuje jednak auxa .
  3. Witam wszystkich na forum. Od sierpnia jestem szczęśliwym posiadaczem B7 z 2008r. Mam tam takie radyjko chorus . Czy ktoś przerabiał podłączenie subwoofer-a + wzmak. Został mi po poprzednim aucie . Klucze do wyjęcia radia już mam . Z tego co się zdążyłem zorientować potrzebuje takiego adaptera żeby móc podłączyć wzmak . Pytanie z innej strony to dlaczego w tylnych drzwiach audi nie montowało głośników bo sterowanie na radiu pokazuje że nic tam nie jest podpięte . Są jakieś tam wiązki pociągnięte czy nie ma szans na to ? MINI ISO - RCA OUT AUDI CHORUS CONCERT NAVI