*GoŁa*

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez *GoŁa*

1. Witam jaki olej zalać do 1.9 Tdi Brb 116km aktualnie po mapie na 135 km bez dpfa. Dodam ze po przejrzeniu książki serwisowej auto jeździło na 5w30 całe swoje życie . Aktualnie lata na Castrolu 5w30 edge . Ale chce sobie zmienić sam teraz i zrobić jak poprzednie auta na Motulu lub spróbować czegoś innego sensownego . Pytanie zatem co zalać ? 5w30 jak do tej pory ? 5w40 i zrobić mu pukanie przed zalaniem ? Olej ma spełniać normę 505.01 ?
  2. Witam mam w swojej B7 radio chorus 3 generacji na 2 din . Według schematu obsługuje AUX kupiłem kabelek wpiołem i przy próbie zakodowania auxa vcds wyrzuca że nie może się połączyć z radiem . To znaczy że nie mam jakiegos modułu w aucie żeby to ogarnąć czy to radio nie obsługuje jednak auxa .
  3. Witam wszystkich na forum. Od sierpnia jestem szczęśliwym posiadaczem B7 z 2008r. Mam tam takie radyjko chorus . Czy ktoś przerabiał podłączenie subwoofer-a + wzmak. Został mi po poprzednim aucie . Klucze do wyjęcia radia już mam . Z tego co się zdążyłem zorientować potrzebuje takiego adaptera żeby móc podłączyć wzmak . Pytanie z innej strony to dlaczego w tylnych drzwiach audi nie montowało głośników bo sterowanie na radiu pokazuje że nic tam nie jest podpięte . Są jakieś tam wiązki pociągnięte czy nie ma szans na to ? MINI ISO - RCA OUT AUDI CHORUS CONCERT NAVI