-
1.8T 150km logi do oceny
Witam. Ponownie prosze o ocene. Dodam że spowrotem wsadzilem swoja przeplywke i zmienilem filtr paliwa. Sprawdzilem takze szczelność dolotu i jest ok. Logi http://log.malonetuning.com/chart/234842#H8KLCADDpcOhOFsCA23CjUEKw4MwDATDv8KiwrMMdcKbw58YH8OURsK4wobDhArCshLDksK%2Bwr5xDMKlwoced8KGYUMAw6VZNnYjGVU2QMKPwrfCiMO%2Fw7DCtcOhwofDjMO3XMOYJcKVdcKpwoDClw4nw5HDvMOmYyIkLsKsZAzDncKUwo3DlcKcwonDmx3DrcK5FcK9wqFxdMKvLwLDjcOpaWdywrzDvcKIw6BxwogIw75UwrTCmsOUZcOKw5bCjB9iw7wAEENIQsK%2FAAAA http://log.malonetuning.com/chart/234843#H8KLCADDp8OhOFsCA23CjT0Ow4IwDEbDr8Oiw5nCkUhbThNlMMOECsKRw5rCunJcBMKcwp4mXRhYw5%2FDu35CAMOlRcKew6wSGVU2w4ALwo4Rw7%2FDocKhw6HCuyzCt8KywrLDiyrDu1YPfMOCWcK0fMK4wqUgw7PDikrDhsOQDMKlw6TDnsKOXsKldsKnJT%2FCrMKLY8OzRwTCjwPCjjjDoTUiw7jCs8K5wpvDlG0uw73Dmk8xfgHDjMKDwq7DoMKrAAAA
-
1.8T 150km logi do oceny
Ok
-
1.8T 150km logi do oceny
Czyli znowu zamienie na swoja. Moze to wina pompy paliwa bo czasami po przekreceniu kluczyka mocno ją slychac
-
1.8T 150km logi do oceny
Po wymianie przepływki kolejne logi. Przeplywka orginalna używana. Prosze o ocene logów http://log.malonetuning.com/chart/234122#H8KLCADCoCUmWwIDbcKNQQrDgzAMBMO%2FwqLCswx1wpvDnxgfw5RGwrjChsOECsKyEsOSwr7CvnEMwqXChx53woZhQwDDpVk2diMZVTZAwo%2FCt8KIw7%2FDsMK1w6HCh8OMw7dcw5glwpV1wqnCgMKXDifDkcO8w6ZjIiQuwqxkDMOdwpTCjcOVwpzCicObHcOtwrkVwr3CoXF0wq8vAsONw6lpZ3LCvMO9wojDoHHCiAjDvlTCtMKaw5Rlw4rDlsKMH2LDvAAQQ0hCwr8AAAA%3D http://log.malonetuning.com/chart/234123#H8KLCADCnyUmWwIDTcKLQQ7DgjAMBMO%2Fw6LCsy3CtVDDuEzClEPCoFbCsFTDosOKcVHDocO1wpBWQj3DrsOMTghww5fDp00KUzZdw6YKw5hFbHBSwpMPw78mQsOmw4LClsKcYTfDpcOFw6bDpEorwqVVWsKxN2kcw6nDvUdgwpIfwr4lwpXDvSDDggnDjzjDoAXCrxHCocOfDmlxwq3DsyTDnnw%2Fw4TDuAV1w6fDokLClwAAAA%3D%3D
-
1.8T 150km logi do oceny
Witam. Jestem właśnie posiadaczem tego auta. Na moją prośbę kolega zamieścił te logi. Podobno jest wlaśnie uboga mieszanka bo czasami wyskakuje check. Świece niewiem jakie są, auto jest w moim posiadaniu od prawie roku i nie wymieniałem ich.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów. Posiadam A4 B6 1.8T AVJ. Jestem z podlasia
grzespl89
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta