Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PAWLUS

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PAWLUS

  1. Parametry z nowego po adaptacji na wolnych obrotach. I zdjęcia z zdemontowanego po przebiegu 25tys. Ten wytrzymał najdłużej że wszystkich wcześniejszych...
  2. A możesz wytłumaczyć prawidłowa prace egr... Bo ponoć po DIESEL GATE egr jest cały czas otwarty... raz więcej a raz mniej aby wytrącić tlenki azotu i otrzymać EMISJE SPALIN EURO 5 bo przed aktualizacja egr ponoć pracował na wolnych obrotach a w trakcie jazdy był zamkniety... i emisja spalin ledwo sie miescila w EURO 3... prawda???
  3. Dpf jest... wypala do 5.5g... A co według Ciebie???
  4. Od zmiany do zmiany nic nie dolewam...
  5. Różnie... od 15 do 25 tys.km w zależności kiedy stanie egr
  6. Tak całe zarosniete że sztanga stoi
  7. Tak robię adaptacje ... stwierdzam że problem egr jest w DIESEL GATE
  8. 7 nowy.. kolejne 5 to PIERBURG, a teraz 7 zakładam WAHLERA
  9. Kupiłem w 2018 z przebiegiem 202tys. I uszkodzonym egr-em ... kupiłem nowy miał zmazane znaki OE pocieszyłem się 4tys. Km. I dalej to samo... do tej pory zrobiłem przez 5lat 140tys. Km i teraz wkładam 7 egr NOWY. ZA TYDZIEN JADE NA COFNIECIE MAPY PRZED DIESEL GATE . I CHCE SPRAWDZIC JAK TERAZ PRACUJE EGR NA TEJ MAPIE A JAK BEDZIE ZA TYDZIEN NA NOWEJ TZN ORYGINALNEJ PRZED AKTUALIZACJA EMISJI SPALIN.
  10. Mam problemy z EGRem... już kilka razy wymieniałem i chciałbym popatrzec w parametry... kiedy się otwiera kiedy zamyka itp. Jak to poprawnie odczytać
  11. Witam. Mógłby mi ktoś z was objaśnić jak powinna wyglądać praca egr, na postoju w czasie jazdy itp. Posiadam dostep do VCDSa tylko jak odczytywać te parametry.
  12. A robiłeś coś z wałkiem podtartym itp?
  13. I pomogła u Ciebie wymiana uszczelnień wtrysków?? korekty się zmniejszyły?? jaki miałeś przebieg??
  14. Dzięki
  15. PAWLUS odpowiedział(a) na Danios30 temat w 1.9TDI
    Witam mam podobne problemy z drganiem silnika w A4 B6 1.9TDI 130KM AVF. Mianowicie po zakupie auta odczuwałem minimalne drgania podczas postoju, teraz od trzech tygodni nasiliło się to bardziej i występuje to w następujący sposób. Odpalając auto rano raz było idealnie a raz automatycznie zaczynało telepać, po rozgrzaniu silnika jadąc i zatrzymując auto to po chwili zaczynało drgać nieraz po dłuższej nawet około 2 minut. Sprawdzając komputerem po zatrzymaniu auta rozgrzanego: 1. -0,59 2. -0.05 3. 0,33 4. 0,28 i po chwili na 3 cylindrze zaczyna rosnąć nawet do 2,99 automatycznie 1. -1,04 2. -1,27 3. 2,99 4. -0,92 po zwiększeniu obrotów znów spada w granicy 0,5 na trzecim cylindrze i się waha do 1,2 i po dłuższej chwili znów wzrasta wartość na 3 cylindrze. tu są linki z moich pierwszych logów proszę o wyrozumiałość Logi mniej więcej widać jak się zachowują wtryski.  http://vaglogi.pl/log-013_018_023_AXCG67.html http://vaglogi.pl/log-013_018_023_65hfu.html http://vaglogi.pl/log-000_013_9V84Fp.html - wtrysk 3 cylinder 2,99 - z rana po odpaleniu http://vaglogi.pl/log-013_018_023_I7000v.html - około 2 minuty później po odpaleniu http://vaglogi.pl/log-013_018_023_rklQ5F.html - po 5 minutach od startu rano rośnie ponad 2mg http://vaglogi.pl/log-013_018_023_R0mpB5X.html - po przejechaniu 20 km i temp 90 stopni http://vaglogi.pl/log-013_018_023_63auG8T.html - zimny silnik rozgrzewany do 90 stopni - DŁUGI LOG http://vaglogi.pl/log-013_018_023_R0mpB5X.html - auto rozgrzane po około 15 km - DŁUGI LOG http://vaglogi.pl/log-013_018_023_EtTIf34.html Proszę o podpowiedz gdzie szukać przyczyn...!!! wystarczy uszczelnienie czy wymiana!!!!!!!
  16. Witam mam podobne problemy z drganiem silnika w A4 B6 1.9TDI 130KM AVF. Mianowicie po zakupie auta odczuwałem minimalne drgania podczas postoju, teraz od trzech tygodni nasiliło się to bardziej i występuje to w następujący sposób. Odpalając auto rano raz było idealnie a raz automatycznie zaczynało telepać, po rozgrzaniu silnika jadąc i zatrzymując auto to po chwili zaczynało drgać nieraz po dłuższej nawet około 2 minut. Sprawdzając komputerem po zatrzymaniu auta rozgrzanego: 1. -0,59 2. -0.05 3. 0,33 4. 0,28 i po chwili na 3 cylindrze zaczyna rosnąć nawet do 2,99 automatycznie 1. -1,04 2. -1,27 3. 2,99 4. -0,92 po zwiększeniu obrotów znów spada w granicy 0,5 na trzecim cylindrze i się waha do 1,2 i po dłuższej chwili znów wzrasta wartość na 3 cylindrze. tu są linki z moich pierwszych logów proszę o wyrozumiałość Logi robione jeden po drugim, nie udało mi się złapać przejścia od 1mg do 2,99 ale mniej więcej widać jak się zachowują wtryski.  http://vaglogi.pl/log-013_018_023_AXCG67.html http://vaglogi.pl/log-013_018_023_65hfu.html http://vaglogi.pl/log-000_013_9V84Fp.html - wtrysk 3 cylinder 2,99 - z rana po odpaleniu http://vaglogi.pl/log-013_018_023_I7000v.html - około 2 minuty później po odpaleniu http://vaglogi.pl/log-013_018_023_rklQ5F.html - po 5 minutach od startu rano rośnie ponad 2mg http://vaglogi.pl/log-013_018_023_R0mpB5X.html - po przejechaniu 20 km i temp 90 stopni http://vaglogi.pl/log-013_018_023_63auG8T.html - zimny silnik rozgrzewany do 90 stopni - DŁUGI LOG http://vaglogi.pl/log-013_018_023_R0mpB5X.html - auto rozgrzane po około 15 km - DŁUGI LOG http://vaglogi.pl/log-013_018_023_EtTIf34.html Proszę o podpowiedz gdzie szukać przyczyn...!!! wystarczy uszczelnienie czy wymiana!!!!!!!
  17. WITAM Odnośnie mojego wczorajszego zapytania co się dzieje według was z tym 3 cylindrem - poniżej logów cytuje wcześniejszy post! dodaje logi do wglądu: - z rana po odpaleniu http://vaglogi.pl/log-013_018_023_I7000v.html - około 2 minuty później po odpaleniu http://vaglogi.pl/log-013_018_023_rklQ5F.html - po 5 minutach od startu rano rośnie ponad 2mg http://vaglogi.pl/log-013_018_023_R0mpB5X.html - po przejechaniu 20 km i temp 90 stopni http://vaglogi.pl/log-013_018_023_63auG8T.html - zimny silnik rozgrzewany do 90 stopni - DŁUGI LOG http://vaglogi.pl/log-013_018_023_R0mpB5X.html - auto rozgrzane po około 15 km - DŁUGI LOG http://vaglogi.pl/log-013_018_023_EtTIf34.html Proszę o podpowiedz gdzie szukać przyczyn...!!! ........................................................................................................................................................................................................................ "Witam mam podobne problemy z drganiem silnika w A4 B6 1.9TDI 130KM AVF. Mianowicie po zakupie auta odczuwałem minimalne drgania podczas postoju, teraz od trzech tygodni nasiliło się to bardziej i występuje to w następujący sposób. Odpalając auto rano raz było idealnie a raz automatycznie zaczynało telepać, po rozgrzaniu silnika jadąc i zatrzymując auto to po chwili zaczynało drgać nieraz po dłuższej nawet około 2 minut. Sprawdzając komputerem po zatrzymaniu auta rozgrzanego: 1. -0,59 2. -0.05 3. 0,33 4. 0,28 i po chwili na 3 cylindrze zaczyna rosnąć nawet do 2,99 automatycznie 1. -1,04 2. -1,27 3. 2,99 4. -0,92 po zwiększeniu obrotów znów spada w granicy 0,5 na trzecim cylindrze i się waha do 1,2 i po dłuższej chwili znów wzrasta wartość na 3 cylindrze. tu są linki z moich pierwszych logów proszę o wyrozumiałość Logi robione jeden po drugim, nie udało mi się złapać przejścia od 1mg do 2,99 ale mniej więcej widać jak się zachowują wtryski. http://vaglogi.pl/log-013_018_023_AXCG67.html http://vaglogi.pl/log-013_018_023_65hfu.html http://vaglogi.pl/log-000_013_9V84Fp.html - wtrysk 3 cylinder 2,99 Proszę o podpowiedz gdzie szukać przyczyn...!!! wystarczy uszczelnienie czy wymiana!!!!!!!"
  18. Ok sprawdzę jutro i dam znać.. . Tzn z odma ma byc tak ze ta rurka ma miec przelot powiwtrza... zeby nue byla zapchana??? Tak?
  19. A te przedmuchy to maja być czy nie? I jak wyczuwalne? I co znaczą te przedmuchy??? I jak sprawdzić odme czy drozna??? Z góry dzięki za odpowiedz
  20. PIOTRSOB1 Przeglądałeś może moje logi?? czy tylko po opisie wnioskujesz ze uszczelnienie
  21. Witam mam podobne problemy z drganiem silnika w A4 B6 1.9TDI 130KM AVF. Mianowicie po zakupie auta odczuwałem minimalne drgania podczas postoju, teraz od trzech tygodni nasiliło się to bardziej i występuje to w następujący sposób. Odpalając auto rano raz było idealnie a raz automatycznie zaczynało telepać, po rozgrzaniu silnika jadąc i zatrzymując auto to po chwili zaczynało drgać nieraz po dłuższej nawet około 2 minut. Sprawdzając komputerem po zatrzymaniu auta rozgrzanego: 1. -0,59 2. -0.05 3. 0,33 4. 0,28 i po chwili na 3 cylindrze zaczyna rosnąć nawet do 2,99 automatycznie 1. -1,04 2. -1,27 3. 2,99 4. -0,92 po zwiększeniu obrotów znów spada w granicy 0,5 na trzecim cylindrze i się waha do 1,2 i po dłuższej chwili znów wzrasta wartość na 3 cylindrze. tu są linki z moich pierwszych logów proszę o wyrozumiałość Logi robione jeden po drugim, nie udało mi się złapać przejścia od 1mg do 2,99 ale mniej więcej widać jak się zachowują wtryski. http://vaglogi.pl/log-013_018_023_AXCG67.html http://vaglogi.pl/log-013_018_023_65hfu.html http://vaglogi.pl/log-000_013_9V84Fp.html - wtrysk 3 cylinder 2,99 Proszę o podpowiedz gdzie szukać przyczyn...!!! wystarczy uszczelnienie czy wymiana!!!!!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.