-
dziwny dźwięk przy dodawaniu gazu
no niby dźwięk podobny ...
-
dziwny dźwięk przy dodawaniu gazu
czytałem, że to podobno standard w 2.0 TDI CR ale auto ma niezbyt duży przebieg i nie sądziłem, że to może być pompa. Czyli co jeździć z tym i traktować jakby się nic nie działo? czy wymienić ją?
-
dziwny dźwięk przy dodawaniu gazu
to możliwe żeby już sypała się przy przebiegu 120 tys ? (przebieg 100% pewny), dodam, że samochód normalnie przyśpiesza, normalnie odpala...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich użytkowników forum AUDI A4 ? Przygodę z Audi rozpocząłem w 2014 roku, wtedy zakupiłem A4 B6 1.9 TDI 130 KM , od Jakiegoś czasu posiadam również drugą A4, mianowicie B8 , 2.0 TDI 143 KM z 2013r. Z z B6 miałem trochę przygód, jakiś czas po kupnie musiałem wymienić koło dwumasowe ze sprzęgłem oraz turbinę. Potem tych naprawach była już tylko radość z jazdy ? więc ostatnio zdecydowałem się za zakup nowszego modelu a4, oczywiście zakup od prywatnego użytkownika, w momencie oględzin wszystko było w jak najlepszym porządku ale aż do wczoraj gdzie dostrzegłem że coś niepoprawnie funkcjonuje. Od dawna przeglądam to forum, wiele razy pomogło mi czy moim znajomym rozwiązać problemy (inni użytkownicy mieli podobne 'dolegliwości' w samochodach ale teraz nie znalazłem nic podobnego do tego co dolega mojemu silnikowi więc postanowiłem założyć tu konto i dodać mój wątek. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto mi pomoże a i jak chętnie pomogę komuś w miarę mojej wiedzy i doświadczenia z motoryzacją. pozdrawiam
-
dziwny dźwięk przy dodawaniu gazu
Witam To mój pierwszy post tutaj, Mianowicie jak w temacie; chodzi o dziwy dźwięk, który występuje tylko podczas dodawania gazu, gdy silnik po odpaleniu jest na biegu jałowym nie ma tego hałasu. Dźwięk występuje za każdym razem, zarówno na zimnym jak i na rozgrzanym silniku.
kriss_90
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta