Witam chcialbym dolaczyc sie do pytania, nie mam pojecia jaki system mam w samochodzie. Dzwiek jest bardzo dobry 9 glosnikow plus sub. Natomiast jezeli sprawdzam jaka mam wersje to wyskakuje mi takie cos jak na zdjeciu. Przeszukalem youtuba i polowe internetu i nie moge ogarnac ktora to wersja ?
Czesc nazywam Arek , jestem posiadaczem Audi A4 2.0 TDI S Line 170km od okolo miesiaca.
Bardzo spodobalo mi sie Wasze forum sporo tu ciekawych informacji, oraz porad :)
Pozdrawiam.