Treść opublikowana przez Wiolaiw
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ4F05N050453
-
Oświetlenie tablicy rejestracyjnej
Witam mam problem z podświetleniem rejestracji w audi A6 C6.Przewody na łączeniu klapy ,a karoserii polutowane , nadal brak podświetlenia .Styki poczyszczone i nic proszę forumowiczów o pomoc.
-
[B7 BRD] Domyślny kod otwarcia bluetooth dla audi a4 b7
Zobacz jeszcze kod 0000,12345 ja miałem kod 0000 pozdrawiam.
-
Wentylator nadmuchu
- Wentylator nadmuchu
Sam wymieniałem ale używany. Wentylator też może być zajechany- Wentylator nadmuchu
Tak myślałem a jaki koszt jest zakupu takiego komutatora i jaki kupić i gdzie- Wentylator nadmuchu
Koledzy mam problem z wentylatorem nadmuchu valeo po wymianie szczotek jest tak samo jak przed. Przed wentylator mi się zacina i ma bardzo niskie obroty jaka przyczyna może być- Głośniczek
Mam pytanie nie działa mi w dzwiach lewy gwizdek głośniczek wysokotonowy co to może być za przyczyna sprawdzałem wszystkie przewody i są ok- Boss
Lewa strona gra bardzo Cicho nagłośnienie boss jaki może być powud- Nagłośnienie
Kolego jak w radiu przyciszę prawą stronę to lewa gra ciszej od prawej może jakiś przewud jest przerwaby tylko nie wim jakie przewody są odpowiedzialne za prawą stronę nagłośnienia- Nagłośnienie
Witam nagłośnienie boss lewa strona gra bardzo cicho co to może być za przyczyna- Wąż klimatyzacji
- Schemat instalacji nagłośnienia boss
Koledzy otóż nie gra mi głośnik wysoko tonowy w dzwiach od strony kierowcy z przodu jaka może być przyczyna jakie kolory kabli od radia idą do tego głośniczka- Wąż klimatyzacji
Jeszcze jedno pytanko chodzi mi o wentylator nawiewu gdy go walne to działa ale obroty są wolne co może być przyczyną- Wąż klimatyzacji
Dzięki kolego jestem nowy i przpraszam to jest ten wąż na allegro tak- Wąż klimatyzacji
- Klimatronik
Koledzy czy klimatronik po lfcie pasuje do przd lifta mam audi 96 rok i muszę go wymienić czy mogę kupić naprzykład z roku 98 one wyglądem się nic nie różnią.- Klimatyzacja
Chodzi mi o dwa węże które wychodzą z chlodnicy. Górny wąż muszę wymienić i nie wiem jak go poszukać by go kupić.- Klimatyzacja
- Klimatyzacja
Witam. Mam problem, otóż na roznych schematach klimatyzacji jest że wychodzą dwa węże od chlodnicy i idą w dwie różne strony tak jak na zdj. A u mnie oby dwa weze wychodza od chodnicy do sprężarki. Chodzi mi o to że potrzebuje wąż od chlodnicy do sprężarki ale tu idą w dwie inne strony. Czy to jest obojętne? Audi A4 B5 przed lieftem 1.9 tdi. - Wentylator nadmuchu