Treść opublikowana przez kamilloo2188
-
Pytanie o olej silnikowy do płukanki
Ok dziękuję za odpowiedź
-
Pytanie o olej silnikowy do płukanki
Tak, zgadza się ale chcę Robić dwa razy
-
Pytanie o olej silnikowy do płukanki
Cześć Mam takie ogólne pytanie, czy do płukanki mogę wlać olej niższej klasy ( tańszy ) czy coś przez te około 15 min się stanie ?
-
Ciśnienie na cylindrach w bex
Dzięki
-
Ciśnienie na cylindrach w bex
Na ciepłym Są okej ?
-
Ciśnienie na cylindrach w bex
Witam Z ciekawości postanowiłem zmierzyć ciśnienie na cylindrach w 1.8 to BEX Przebieg około 290 tyś Każdy cylinder ma po 10.5 bar Czy jest okej ? Co myślicie ? Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam
-
Końcówka od manometra została w głowicy
Będę musiał kombinować Zapytałem się może ktoś ma jakiś pewny i sprawdzony sposób
-
Końcówka od manometra została w głowicy
Witam wszystkich Chciałem z ciekawości zmierzyć ciśnienie na cylindrach. Kupiłem tani manometr Yato. Przy odkręcaniu z gniazda świecy końcówka od manometru została w głowicy . Było dokręcone ręcznie, lekko Może może jakieś pomysły jak to wyciągnąć ?
-
Brak sterowania szybami po rozebraniu boczka w Audi A4 B6
ok
-
Brak sterowania szybami po rozebraniu boczka w Audi A4 B6
ok dzieki A jak to kdowanie komfortu sp rawdzic?
-
Brak sterowania szybami po rozebraniu boczka w Audi A4 B6
ok dzieki a myslisz, ze modul komfortu mogl sie spalic?
-
Brak sterowania szybami po rozebraniu boczka w Audi A4 B6
Rozumiem. Tak, łączyłem je tak jak napisałeś, mogło się coś przez to stać ?
-
Brak sterowania szybami po rozebraniu boczka w Audi A4 B6
Rozumiem A jak myślisz jeśli zdejmę te led i przywrócę do stanu fabrycznego będzie okej? Czy raczej coś popalone będzie?
-
Brak sterowania szybami po rozebraniu boczka w Audi A4 B6
Być może tak się stało Niepotrzebnie się za to zabierałem ehhhhh Ale tak jak mówie, długi czas to działało A ten błąd skąd mógł się wziąć ? 18010 - Zasilanie napięciowe zacisku 30 P1602 - 002 - napięcie za niskie
-
Brak sterowania szybami po rozebraniu boczka w Audi A4 B6
Nie działa z panelu kierowcy, u pasażerów działa. Wymyśliłem sobie oświetlenie przestrzeni nóg, więc dołożyłem przewód z lampki podsufitki z przodu (tak aby led gasł po zamknięciu drzwi ) oraz podświetlenie klamki czyli dołożony przewód z boczka od podświetlenia przycisku od podnoszenia szyb na prawej stronie ( działa ). To podświetlenie nóg też działało długo. Teraz razem z brakiem podnoszenia szyb przestało i lampki podsufitki też nie działają. Kostki wydają się być ok. Wszystko działało, pózniej nagle przestało ale w zeszłym tygodniu podłączyłem wiązkę boczka i aż się zdziwiłem bo zaczęło działać ( szyby i oświetlenie ) ale kolejnego dnia rano znów lipa. Ja się jakoś bardzo nie znam ale na logikę to tak jakby gdzieś była przerwa i jest ten błąd 18010 - Zasilanie napięciowe zacisku 30 P1602 - 002 - napięcie za niskie Przesyłam błędy Adres 09: Centr.zesp.elektr. Plik etykiet: Brak Oznaczenie elementu: 8E0 907 279 D Komponent: int. Lastmodul USA 0606 Kodowanie: 00013 Kod serwisu: WSC 00000 VCID: 3365AACB0135610E06-4B18 2 - ilość znalezionych błędów. Oto one: 01312 - Magistrala danych układu napędowego 79-00 - Odczytać pamięć usterek 01330 - Centralny sterownik układu komfortu (J393) 49-10 - Brak komunikacji - Sporadyczny Adres 17: Zest.wskaźników Plik etykiet: AKP\8E0-920-9xx-8E2.clb Oznaczenie elementu: 8E0 920 900 N Komponent: KOMBI+WEGFAHRS. RB4 D42 Kodowanie: 00001 Kod serwisu: WSC 30001 VCID: 2F6DA6BBED1D45EE62-515A WAUZZZ8E54A137174 AUZ6Z0C0333782 10 - ilość znalezionych błędów. Oto one: 00771 - Czujnik wskaźnika poziomu paliwa (G) 30-10 - Przerwa / zwarcie z plusem - Sporadyczny 00562 - Czujnik poziomu oleju/temp. oleju (G266) 27-10 - Niezrozumiały sygnał - Sporadyczny 01176 - Kluczyk 07-10 - Za niski sygnał - Sporadyczny 01314 - Sterownik silnika 49-10 - Brak komunikacji - Sporadyczny 01316 - Sterownik ABS 49-00 - Brak komunikacji 01330 - Centralny sterownik układu komfortu (J393) 49-10 - Brak komunikacji - Sporadyczny 01331 - Sterownik drzwi kierowcy (J386) 49-10 - Brak komunikacji - Sporadyczny 01333 - Sterownik drzwi tylnych lewych (J388) 49-00 - Brak komunikacji 01320 - Sterownik Climatronic (J255) 49-10 - Brak komunikacji - Sporadyczny 01304 - Radio 49-10 - Brak komunikacji - Sporadyczny Adres 46: Moduł komfortu Plik etykiet:. AKP\8E0-959-433-MAX.clb Oznaczenie elementu: 8E0 959 433 BC Komponent: Komfortgerát T3B 1311 Kodowanie: 06986 Kod serwisu: WSC 63251 VCID: 73E56ACB41B5210EC6-4B32 Podsystem 1 - Oznaczenie elementu: 8E1959801 Komponent: Tőrsteuer.FS BRM 0004 Podsystem 2 - Oznaczenie elementu: 8E1959802E Komponent: Tőrsteuer.BF BRM 0003 Podsystem 3 - Oznaczenie elementu: Steuerger Komponent: t HL antwortet nicht Podsystem 4 - Oznaczenie elementu: 8E0959802A Komponent: Tőrsteuer.HR BRM 0004 17 - ilość znalezionych błędów. Oto one: 01331 - Sterownik drzwi kierowcy (J386) 49-10 - Brak komunikacji - Sporadyczny 01333 - Sterownik drzwi tylnych lewych (J388) 49-00 - Brak komunikacji 01134 - Syrena alarmu (H12) 49-00 - Brak komunikacji 01616 - Przewód sygnałowy do układu dozoru wnętrza pojazdu 49-10 - Brak komunikacji - Sporadyczny 01370 - Alarm wywołany przez układ nadzoru wnętrza 35-00 - - 01374 - Alarm wywołany przez zacisk 15 35-00 - - 01371 - Alarm wywołany przez przełącznik stykowy drzwi; strona kierowcy 35-00 - - 01574 - Alarm wywołany przez przełącznik stykowy drzwi; tylny prawy 35-00 - - 01573 - Alarm wywołany przez przełącznik stykowy drzwi; tylny lewy 35-00 - - 00956 - Kluczyk 2 35-10 - - - Sporadyczny 00532 - Napięcie zasilania 37-10 - uszkodzony - Sporadyczny 01559 - Drzwi kierowcy 61-10 - Nie odbezpiecza - Sporadyczny 01705 - Przełącznik wyboru przestawianego lusterka (E48) 27-00 - Niezrozumiały sygnał 01331 - Sterownik drzwi kierowcy (J386) 49-10 - Brak komunikacji - Sporadyczny 01332 - Sterownik drzwi pasażera (J387) 49-10 - Brak komunikacji - Sporadyczny 01814 - Napięcie zasilające sterownik drzwi z tyłu po prawej stronie (J389) 37-00 - uszkodzony 01334 - Sterownik drzwi tylnych prawych (J389) 49-10 - Brak komunikacji - Sporadyczny
-
Brak sterowania szybami po rozebraniu boczka w Audi A4 B6
Przekonales mnie Musze wyczyscic wtyczke i piny Niestety rozpięcie pinów i dokładne ich wyczyszczenie nic nie pomogło Czy macie jeszcze jakieś pomysły ? Dzięki
-
Brak sterowania szybami po rozebraniu boczka w Audi A4 B6
a dlaczego?
-
Brak sterowania szybami po rozebraniu boczka w Audi A4 B6
A czy połaczenie na krótko bez wtyczki coś zmienia?
-
Brak sterowania szybami po rozebraniu boczka w Audi A4 B6
ok dzieki za podpowiedz Myslisz, ze to moze byc to??
-
Brak sterowania szybami po rozebraniu boczka w Audi A4 B6
Akumulator już ładowałem, jest ok, 12.8 i 14.4, ale naładuje jeszcze. Kable we wtyczce nie są uszkodzone, ten dodatkowy przewód jest jakby doklejony do wtyczki, stąd ten sylikon. Boczek już zdjęty. Uważasz, że to jednak wiązka uszkodzona? Ale tak jak pisałem wcześniej, przedwczoraj wieczorem odpaliłem auto i szyby działały, oświetlenie wnętrza także, lampki ładnie gasły po zamknięciu drzwi, a wczoraj znów lipa Czy ta wiązka w drzwiach jest też odpowiedzialna za oświetlenie wnetrza? A ta wtyczka wygląda tak podrzucam zdjęcia Wyciągnąłem i odizolowalem wiązkę i kable wydają się być całe Bo ta wiązka w jakbym takim plastikowej izolacji to jest od lusterek tak ? Ja też sprawdzić ? Wszystkie przewody w wiązce mają ciągłość Rozebrałem tez moduł i przeglądając luty jeden jest lekkość zasiedziały Czy to może mieć wpływ ? Podsyłam zdjęcie Czybto jest coś popalonego ?
-
Czy po wymianie modułu komfortu w Audi A4 B6 trzeba go kodować?
Witam wszystkich Mam pytanie, czy po wymianie modułu komfortu na inny o tych samych numerach trzeba go kodować od nowa? Dzięki za wszelkie podpowiedzi A jest gdzies moze pokazane jak to zrobic? Cos tam dzialam i orientuje sie w VCDS ale kodowan nie
-
Brak sterowania szybami po rozebraniu boczka w Audi A4 B6
Rozumiem Cię, ja chcę to zrobić porządnie tylko potrzebuję wskazówek. Gdzie są te punkty masowe i ile ich jest? Ogarnąć zasilanie to znaczy, co zrobić? Czy trzeba wyjąć tą płytkę modułu z obudowy? ona jest rozbieralna? Dzięki za wszelkie podpowiedzi Minus od akumulatora do karoserii na podszybiu. Za kasetą z bezpiecznikami lewy słupek. Pod schowkiem prawy słupek. Te trzy punkty masowe wystarczą czy są jeszcze jakieś do ogarnięcia? Ogarnąłem punkty masowe, dokładnie oczyściłem i dość mocno dokręciłem śruby. Po ponownym podłączeniu akumulatora znów szyby nie działają Co może być nie tak?
-
Brak sterowania szybami po rozebraniu boczka w Audi A4 B6
Dziś suszyłem gąbke, modul komfortu i ogolnie wszytsko pod wykladzina. Popoludniu poszedlem zobaczyc do auta i ku mojemu zdziwieniu lamki wewnatrz zaczely dziala, szyby tak samo. No ale opalajac auto kolejny raz lamoki znow nie dzialaja ale szyby chodzą....co to moze byc...?
-
Brak sterowania szybami po rozebraniu boczka w Audi A4 B6
Wtyczka została wyjęta cała także przewód w ogóle nie ingeruje w pozostałe kable To co radzisz zrobić? ja bym chciał jednak spróbować Musi się wlewać miałem na myśli, że już się wlała Oczywiście, że nie powinna się wlewać Ok zajrzę do modułu, na razie nię będę ingerował w wiązke?? Moduł wydaje się być w dobrym stanie, nie widać wilgoci
-
Brak sterowania szybami po rozebraniu boczka w Audi A4 B6
Dzieki Panowie za podpowiedzi, sa naprawde pomocne moze jednak sprobuje osuszyc to i przejze te wiazki A sam modol moze byc uszkodzony? No to jeśli woda wlewa się do auta no bo musi się wlewać jak gąbka jest mokra czy osuszenie może załatwić sprawę? I jak sprawdzić te połączenia masowe? w ilu miejscach auta są? i mniej więcej gdzie? Wydaje mi się jednak, że gry przeciągałem ten kabel do led nie uszkodziłem przewodów gdyż ten mój kabel idzie tak po wtyczce ( tej od harmonijki )