Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamilloo2188

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamilloo2188

  1. tsk tylko ktorymy wiazkami mam sie zajac
  2. Dodajac to blad ABS tez mam swieci mi sie BREMSE na desce ale to juz bardzo dawno temu W ktorej wiazsce patrzec?
  3. Dostalem sie do tego modulu komforty ale w srodku skrzynki wydaje sie byc sucho Dolaczam zdjecia Super mi to przedstawiasz, wielkie dziekie, dodam jeszcze, ze na poczatku oswietlenie dzialalo, dopiero po czasie przestalo, zamki w tylnych drzwiach odrazu po uderzeniu przestaly dzialac W skrzynce modulu komfortu wydaje sie byc sucho ale gabka pod wykladzina jest mokra Udalo mi sie odpiac wtyczke miedzy drzwiami i slupkiem B, dzieje sie to samo, czyli oswietelnie nie wrocilo do normy Czyzby ten modul komfortu?
  4. Dziekuje Ci Bardzo super dokladnie to opisales ja moze dodam jeszcze, ze przy otwieraniu auta lub otwieraniu drzwi zapalaly sie lampki w podsufitce teraz tak sie nie dzieje choc jedna lampka delikatnie swieci, dziwne zachowania I jeszcze nadmienie, ze mialem uderzenie w tylne lewe drzwi i jest dosc mocne wgniecenie i od tego czasu nie dzialalo mi centralne zamykanie w tylnych drzwiach ( w obydwu ) podsylam zdjecie jednlampka swieci i to tak kiepsko, inne w ogole Mysle, ze tez wazna informacja, szyby od strony pasazeraz czyli prawe dzialaja w sensie podnoszenie opuszczanie itd A i bezpiecznik 24 sprawny Kolejena informacja to, ze dokladalem sobie oswietlenie klamek ale bezposrednio z zasilania od przekrecenia pokretla swiatel, czy to moglo cos popsuc?
  5. Dzieki za opis dodam tylko, ze ma zdjete boczki drzwi i nie ma fotela pasazera moze dlatego tyle tych bledow akumulator chyba okej 12.8 v na wylaczonym silniku i 14.4 v na wlaczonym Sprawdzalem harmonijke medzy drzwiami i slupkiem zasilanie jest Dalej w drzwiach tez i na wyjsciu wtyczki tez To tak jakby cos w Ecu?
  6. Dziek za odpowiedz Tych bledow jeszcze nie kasowalem, dzis to zrobie i dam znac. Lubie cos tam pogrzebac przy aucie, cos tam wiem, ale nie wszystko. Sylikon byl tylko po to by przewod trzymal sie przy wtyczce, tak doraznie....a kurcze wydaje mi sie, ze zadnego nie uszkodzilem hmmmm. jak to najlepiej sprawdzic? A dlaczego kabel do led jest za gruby? cos sie moze stac gdy jest za gruby? A jak by sprawdzic zasilanie w tych kablach w przelotce? Dziekuje Ci za pomoc Witam ponownie, a wiec zrobilem scan Wrzucam plik oraz w silniku pojawil sie nowy blad Zasilanie napieciowe zacisku 30, rowniez wrzucam plik ze skanem Napiece akumulatora na mam 12,5 czyzby nie za niskie? co to moze byc? Prosze o pomoc Log-WAUZZZ8E54A137174-267200km.......2.txt Log-Log silnik.txt Z tego co znalazlem to ten blad dokladnie oznacza 18010 P1602 465A Sterownik ECM - niskie napięcie zasilania z akumulatora (terminal 30) Czyli szykac przyczyny w polaczeniu akumulatora z ECU? Akumulator sprawny w spoczynku 12.8 V pod obciazeniem 14.4 V
  7. Witam ponownie Przesylam scan Log-WAUZZZ8E54A137174-267200km.txt Konkretenie to zdejmowalem boczek po to aby przeiagnac przewod zasilania do lampki led do podswietlenia klamki Panowie czy cos da sie wyczytac z tego auto scan? Dodam, ze przy robieniu scanu boczku byly zdjete
  8. ten przewod dolozony widoczny na bialym silikonie to jest tylko dolozony, nie uszkodzil tamtych
  9. Właśnie o tym słyszalem Jakiś czas temu lutowalem tam przewody ale od głosnikow Czy na tej wtyczce powinno być zasilanie ? I tu jest jeszcze wyjęta ta wtyczka ale od środka Gdzie powinno być zasilanie ? Brązowy czerwony ?
  10. Ok a na auto skanie pokaże co go boli ?
  11. Będę musiała to zrobić ale narazie nie mam czym A tak na szybko co może być przyczyną ? Coś poważnego ? Wymieniłem też przyciski na inne i nie tak samo nie działa
  12. Witam Musiałem zdjąć boczek przód od strony kierowcy Po tej operacji Przycisk sterujący szybami nie nadziałaja Przewody wydają się całe Co może być przyczyną ?
  13. Działało A idzie jakoś sprawdzić czy zasilanie dochodzi ? wiesz co moze byc przyczyna?
  14. Nie wiem właśnie Myślę,.że co to może być ?
  15. Cześć Nie świecą mi lampy w podsufitce Jak sprawdzić czy dochodzi zasilanie? Który bezpiecznik jest od tego ? Z góry dziękuję
  16. Dokładnie Musze sprawdzić błędy
  17. Nie sprawdzalem bledow jeszcze Jesli by sie jakies pojawily w vcds to co wtedy? tylko skasowac? Bo tak ogolnie zdjalem boczek i wyglada, ze wszystko jest ok w sensie zamek silniczki, moduly
  18. Dodam jeszcze, ze ostatnio mialem mala stluczke wlasnie w tylne drzwi, ale patrzlem na zamek i jest wszystko ok Czy to moglo miec jakis wplyw?
  19. wszystkie? a nie wystarczy tylko para tylnich skoro przednie sie zamykaja
  20. Ok sprawdzę to . A dlaczego para drzwi się nie zamyka czyli lewe i prawe tylne
  21. W przelotce masz na myśli dalej w stronę drzwi czy w stronę słupka ? Dodam też, że para drzwi tylnych się nie zamyka, czyli lewe i prawe. Nie zamykają się też gdy zamykam manualnie z kluczyka ( zamka w drzwiach kierowcy )
  22. Jak sprawdzic miernikiem czy dochodzi prad do tych przewodow?
  23. Czy wiesz co to by mogło być?
  24. Byłem właśnie sprawdzić i dzieje się tak po obu stronach Z pilota nie zamyka, tak samo jak przekręce zamek w drzwiach również tylnie drzwi pozostają otwarte Co to może znaczyć?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.