Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamilloo2188

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamilloo2188

  1. Żadnego mandatu nie miałem Na rankomacie najniższe 1100 Dzięki za info będę szukał
  2. Widzi Pan to jest jeszce tanie,.a ja mam 100% więcej ? Coś mi tu nie pasuje ?:(
  3. Ja wiem że jest dużo warunków które ustosunkowują cenę No ale 100 % więcej za coraz starsze auto ? Patrzylem na ranokamt itp wszędzie około 1000 zł
  4. Cześć Mam takie pytanie Czy ktoś z Was ubezpieczał już w tym roku Audi A4 b6? Chodzi o to że w zeszłym roku płaciłam za ubezpieczenie podstawowe około 500 zł A w tym najtańsza polisa jaka znalazłem to ponad 1000 Zł Czy ubezpieczenia tak poszły w górę czy co jest grane ? Może ktoś wie coś na ten temat ? Dzięki
  5. Rozumiem Dzięki za pomoc
  6. Na pewno ? Bo dzwoniłem do jednego sprzedawcy i mówił, że duży plus że jego auto nie ma pneumatyczne go zawieszenia Czy ściema ? Sorry nie znam się za dobrze
  7. Ale chodzi mi o wersję Allroad? One nie mają pneumatycznego ?
  8. Witam Mam takie pytanie czy każde Audi A4 B8 allroad ma zawieszenie pneumatyczne?
  9. Dzięki A ktoś może wie jakie kroki trzeba poczynić przy takim bledzie ?
  10. Dzięki Działa. Sorry Panowie ale jestem w tym zielony Takie błędy mi wyskoczyły
  11. Nie Tylko pod komputer podłączony Wybacz ale jestem w tym zielony
  12. Cześć Pokazuje mi się takie coś jak na zdjęciu poniżej
  13. Takie coś się wyświetla Zdjęcie poniżej Sterowniki najprawdopodobniej zainstalowały się same ?
  14. Dziękuję za informację;) Pozdrawiam Niestety ten VCDS nie odczytuje portu USB Czy idzie to jakos ustwaic?
  15. Witam Mam pytanie nie ma może ktoś informacji skąd można ściągnąć Vag com lub VCDS? dzięki
  16. No to powróz Mniej więcej co to może być hmm
  17. Tak ja wiem A z doświadczenia ktoś coś wie ?
  18. Witam wszystkich Mam od jakiegoś czasu problem bodajże z czynnikami hamulca, ABS ? Mianowicie pokazują się takie kontrolki jak przesyłam w zdjęciach i do tego filmik, także licznik przestaje wskazywać prędkość jeśli wyświetla się ten komunikat Proszę o pomoc w miarę możliwości, jeśli ktoś wie o co chodzi Dziękuję VID20240629160923.mp4
  19. Dzień dobry Mam takie pytanie, czy jest jakaś różnica między przetwornica do biksenon, a ksenon ? Chodzi o Audi a4 b6 1.8 t Z góry dziękuję za odpowiedź
  20. Dzień dobry Mam problem bo nie włączają sie obydwa wentylatory znalazłem urwane kabelki znajdujace sie blisko wentylatora czy to moze byc przyczyną?
  21. Audi concert i takie samo włożyłem
  22. Ale podobno miało być rozkodowanie ? W sensie miało działać bez kodu ?
  23. Witam Kupiłem nowe stare radio, poprzednie delikatnie się zalało i przestało działać Montując to pokazuje się komunikat Safe? Czy ktoś wie o co chodzi ? Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.