Treść opublikowana przez kamilloo2188
-
Brak zasilania we wtyczce do pompki spryskiwaczy reflektorów
Nie mam czujnika Czy może mieć to jakiś wpływ ?
-
Brak zasilania we wtyczce do pompki spryskiwaczy reflektorów
-
Brak zasilania we wtyczce do pompki spryskiwaczy reflektorów
U mnie nie pokazuje się w ogóle kontrolka poziomu płynu, nawet jak jest zero w zbiorniku. Może nie mam tego czujnika, czy to może mieć jakiś związek?
-
Brak zasilania we wtyczce do pompki spryskiwaczy reflektorów
Ok dzięki za info
-
Brak zasilania we wtyczce do pompki spryskiwaczy reflektorów
Nie otwierały się zaślepki od spryskiwaczy lamp ale było słychać, że pompki działają. Sorry ale nie jestem do końca obeznany w temacie dlatego proszę Was o pomoc
-
Brak zasilania we wtyczce do pompki spryskiwaczy reflektorów
Ok, zrobiłem, najpierw były spryski na szybę działaly, później chyba na reflektory było słychać silniczki ale się nie otwierały ?
-
Brak zasilania we wtyczce do pompki spryskiwaczy reflektorów
Popatrz na filmik który dodałem jak możesz ? VID_20221001_133537.mp4
-
Brak zasilania we wtyczce do pompki spryskiwaczy reflektorów
Niestety chyba mój program vag com nie obsługuje tego udalo się podłączyć urwany kabel od świateł drogowych chociaż to ale męczą mnie te spryski, dlaczego nie ma zasilania ? czy tylko diagnostyka uda mi się to ustalić czy może jest jakiś inny " myk " ?
-
Brak zasilania we wtyczce do pompki spryskiwaczy reflektorów
Hmmm ale jak to zrobić ? Sprawdziłem jeszcze raz na krótko i wysuwanie spryskiwacza też działa, płyn leci
-
Brak zasilania we wtyczce do pompki spryskiwaczy reflektorów
Błędy sprawdzone w 09 centralna elektryka błędów brak W 46 moduł komf. Przesyłam błędy w zdjęciach Ale chyba nic wspólnego z tym nie mają ? Proszę o pomoc
-
Brak zasilania we wtyczce do pompki spryskiwaczy reflektorów
Mam jeszcze pytanie, czy czujnik poziomu płynu do spryskiwaczy może mieć coś z tym wspólnego? bo na desce też nie pokazuje się żadna kontrolka od poziomu płynu
-
Brak zasilania we wtyczce do pompki spryskiwaczy reflektorów
Ok dzieki
-
Brak zasilania we wtyczce do pompki spryskiwaczy reflektorów
Oki dziekie za pomoc A jakiś konkretny tutorial do tego co mam sprawdzić ? Sorry, że tak mecze
-
Brak zasilania we wtyczce do pompki spryskiwaczy reflektorów
Przypomnę, że wcześniej spryski normalnie działały, co mogło tak nagle odciąć zasilanie ?
-
Brak zasilania we wtyczce do pompki spryskiwaczy reflektorów
Ok, a jak wypiąć ten? Lubię coś tam pogrzebać przy aucie, ale za to akurat nie wiem jak się zabrać ? Jest jakiś sposób aby prawidłowo wypiąć ten pin ? Z vcds też średnio sobie radzę, mógłbyś napisać jak pokolei gdzie wchodzić ?
-
Brak zasilania we wtyczce do pompki spryskiwaczy reflektorów
Błędów brak. A dokładnie w jakiej kategorii je sprawdzić ? Aaaa to dlatego nie mam lewego światła drogowego dzięki, a da radę umieścić spowrotem ten przewód we wtyczce czy trzeba nowa wtyczkę kupić ?
-
Brak zasilania we wtyczce do pompki spryskiwaczy reflektorów
Witam, od jakiegoś czasu przestały działać spryskiwacze ksenonów, Audi a4 B6 Avant 2003 rok. Sprawdzałem bezpiecznik jest okej, sprawdzałem samą pompkę na krótko, pompka działa. Brak zasilania na wtyczce do pompki spryskiwaczy, co może być przyczyną braku zasilania? Dodam, że wcześniej działały normalnie. Oczywiście sprawdzane na pełnym zbiorniku płynu oraz włączonych światłach. I drugie pytanie, co to jest za przewód koloru biało czarnego od wtyczki do samej lampy?? zamieszczam zdjęcie Dziękuje za pomoc
-
Czy taki czujnik ABS ESP będzie odpowiedni?
Witam. Mam pytanie, kupiłem czujnik ABS ESP, ale okazało się że czujnik jest pod ksenony, czyli smopoziomowanie, tzn że ma dwie wtyczki, u mnie w aucie jest tylko jedna tak główna nie ma pod poziom tzn nie mam ksenonów, reszta pasuje. Czy jak założe taki czujnik będzie on działa ? Jedn a wtyczka od poziomowania poprostu zostanie. Proszę o pomoc Dzięki
-
[ Falowanie obrotów, błędy ]
Dzięki za odpowiedź, tak zrobię, wymienię czujnik G28 i zobaczymy czy nastąpi poprawa
-
[ Falowanie obrotów, błędy ]
Witam. Kilka dni temu pojawiło mi się dziwne falowanie obrotów na rozgrzanym silniku, gdy dojeżdża się do świateł i wdusza sprzęgło obroty strasznie falują, gdy stoimy na luzie silnik zachowuje się jakby był na ssaniu obroty około 1200. Może ktoś wie o co chodzi ? Zamieszczam filmik oraz błędy Proszę o pomoc i z góry dziękuję VID_20220222_172305.mp4
-
[ Filtr paliwa - paliwa ]
Witam, czy taki filtr paliwa będzie pasowało do a4 b6 Avant 2003 rok silnik BEX 190 km podsylam zdjęcia
-
[ Nie działa radio Concert II po wymianie ]
Jednak trafiłem na dwa uszkodzone radia, dopiero trzeci było sprawne
-
[ Nie działa radio Concert II po wymianie ]
Ok. Radio ogarnięte. Dzięki za podpowiedzi
-
[ Nie działa radio Concert II po wymianie ]
Zasilanie jest, bezpieczniki wymienione, drugie radio podłączone i nic Portauje ktoś ????
-
[ Nie działa radio Concert II po wymianie ]
Więc jest zasilanie. Na vcds żadnych błędów, co może być nie tak ?