Treść opublikowana przez kamilloo2188
-
Problem z konfiguracją VCDS
Mi wyskakuje takie coś. Dodam, że wszystkie poprzednie kroki wykonałem według instrukcji. Więc jak mam skopiować ten kod do Key gen skoro mam taki obrazek
-
Problem z konfiguracją VCDS
-
Problem z konfiguracją VCDS
Rozumiem, ze to troche smieszne ale cos nie idzie W instrukcji jest podane ze po kliknieciu w info wyskoczy nr seryjny, lecz nie wyskakuje, wiec jak ja mam go skopiowac do keygena??
-
Problem z konfiguracją VCDS
Niestety nie pojawiami sie zaden nr seryjny przy probie jego skopiowania?
-
Problem z konfiguracją VCDS
ok juz mam
-
Problem z konfiguracją VCDS
Pierwszy problem, jak zainstalowac program? dwukrotnie kliknac na ikonke vagCom.exe to mi rozpakowuje ale czy instaluje?
-
Problem z konfiguracją VCDS
ok, zaplon wlaczony rozumiem?
-
Problem z konfiguracją VCDS
ok a jak juz robie to wszystko ide do auta i co dalej..... sorry, ze tak mecze ale chce to w koncu zrobic, a nie bardzo wiem jak
-
Problem z konfiguracją VCDS
ok, czy moge to zrobic narazie w domu czy kable do zlacza w aucie musi byc podpiety w trakcie wykonywania tej instrukcji? i czy vag com tez zadziala na moim kablu czy tylko vcds lite?
-
Problem z konfiguracją VCDS
Tak,ale tam jest instrukacja do vag com 311 ja instaluje vcds lite czy tez musze postepowac tak samo jak w instrukcjiz vag com 311?
-
Problem z konfiguracją VCDS
Wiec po zainstalowaniu nie trezbo robic w windows konfiguracji tego portu, wystarczy przeniesc pliki z folderu Leabels i pozniej wystarczy sie podlaczyc pod zlacze w aucie i zrobic test, dobrze rozumiem?
-
Problem z konfiguracją VCDS
Czy w vcds lite tez trzeba tak konfigurowac port w windows jak opisales to w instrukcji konfiguracji vag com 311??
-
Problem z konfiguracją VCDS
Dobrze, czyli do swojego kabla powinienem zainstalowac program vcds lite z Twojej paczki, czy np vag-com 311.2 tez bedzie dzialal?
-
Problem z konfiguracją VCDS
Hehe, no niestety nie siedze w temacie za gleboko:) Ktos mi podpowiedzial, ze to bedzie dzialac. Powiedz mi jesli mozesz czy tam samo postepowac z instalacja tego VCDS Lite?
-
Problem z konfiguracją VCDS
Witam. Mam problem z konfiguracją VCDS. Mianowicie nie wykrywa mi interfejsu Wszystko robię według instrukcji która podaje poniżej: Najpierw upewniamy się, czy na naszym komputerze jest wyłączony antywirus i internet. Bez tego program nie pozwoli nam się zainstalować. 1. Zainstaluj VCDS (POLSKA WERSJA NA PLYCIE) wersja AKP 18.2.1 krok po kroku. 2. Po instalacji, Proszę nie włączaj programu VCDS. (Odznacz haczyk, aby program nie włączył się po instalacji). 3. Proszę skopiować dwa pliki z płyty : ftd2xx.dll oraz VCDSLoader.exe do folderu gdzie zainstalowany jest program. ( prawy przycisk myszy na ikonkę VCDS na pulpicie - otwórz lokalizacje pliku i tam te dwa pliki wklejamy. 4. Z folderu gdzie zainstalowany program uruchamiamy VCDSLoader.exe (od tej ikonki zrób skrót, i przenieś na pulpit by swobodnie później uruchamiać). 5. Połącz kabel z komputerem i samochodem OBD2 jako pierwsze, Kliknij Opcje—Test—Zapisz (potrzeba to zrobić 2 razy --Test—Zapisz, wtedy oprogramowanie będzie aktywowane). 6. Program powinien w okienku wykazać, żę „Interface : Wykryto”. Jeśli będzie odwrotnie i dalej nie będzie go wykrywało, to znaczy, że powyższe procedury instalacji zostały przeprowadzone błędnie. W takim wypadku należy jeszcze raz wszystko usunąć na czysto z komputera, i ponownie zainstalować krok po kroku. Zamieszczam też zdjęcia co się dzieje po próbie konfiguracji. Może ktoś pomoże mi rozwiązać problem
-
Dziwny dźwięk po odpaleniu na zimnym, 1.8 T BEX
Narazie tylko to mnie wkurza. Ok dzięki za cenne informacje
-
Dziwny dźwięk po odpaleniu na zimnym, 1.8 T BEX
Tylko tyle, nie będzie miało to wpływu na ewentualną awaryjność ?
-
Dziwny dźwięk po odpaleniu na zimnym, 1.8 T BEX
Dzięki za info. A jak na chwilę obecną wypne wtyczkę i nie skazuje błędu, coś się stanie ?
-
Dziwny dźwięk po odpaleniu na zimnym, 1.8 T BEX
Ok. Dziękuję Tobie serdecznie za te informacje. Jeszce tylko pytanie czy jak to "usunę " to nie będzie żadnych problemów, nie am to żadnego wpływu na silnik ?
-
Dziwny dźwięk po odpaleniu na zimnym, 1.8 T BEX
Rozumiem. A czy wystarczy wypisać wtyczkę i coś na kompie zrobić?
-
Dziwny dźwięk po odpaleniu na zimnym, 1.8 T BEX
A co to takiego tą pompą jeśli możesz mi trochę przybliży? Czy ni ma to wpływu na inne podzespoły? Mówisz żeby olac ale mnie ten dźwięk bardzo irytuje
-
Dziwny dźwięk po odpaleniu na zimnym, 1.8 T BEX
Witam. Po odpaleniu na zimnym przez około minutę wydobywa się dziwny dźwięk, choć nie zawsze. Bywa też tak, że gdy ten dźwięk ustąpi, załącza się spowrotem już po ustabilizowaniu obrotów. Dodam też że nie zawsze tak się dzieje. Może ktoś będzie wiedział co jest przyczyną Dołączam filmik 20201223_154821.mp4
-
Czujnik ciśnienia spalin DPF
A zamiennik Boscha, co myślicie? Miał ktoś może?
-
Czujnik ciśnienia spalin DPF
Przebieg prawie 270 k, filtr raczej pierwszy
-
Czujnik ciśnienia spalin DPF
Na blacie święci mi się kontrolka silnika. A komputer pokazał to co przesłałem na zdjęciu