Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamilloo2188

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamilloo2188

  1. Wczesniej tego nie bylo, wczesniej to znaczy przed instalacja LPG
  2. Falujace obroty dokladniej widac w drugiej czesci filmu, wtedy tez lekko trzesie autem....
  3. Dodatkowo wrzucam filmik jak zachowuje się wskazówka obrotomierza zaraz po odpaleniu na zimnym ( falujące obroty ) VID_20210424_080533.mp4
  4. Kurcze niestety nie moge przeslac. Logi zapisaly mi sie w jakim dziwnym formacie pliku:( Moze ktos z Was wie dlaczego? Logi robilem za pomocom VAG COM 311.2
  5. Zrobilem logi statyczne i dynamiczne, lecz zapisaly mi sie w jakims nie wiadomym pliku w sensie, ze jak otworze to wyskkuja same cyferki, nie ma tabelek... Nie wiecie jak to skonwertowac?
  6. Jakie logi zrobić ? I jak to później ustawić ?
  7. Dokładnie. Chodzi mi o konkretnego tunera, jest w stanie to zrobić ?
  8. Witam. Od jakiegoś czasu na desce pojawiła się kontrolka silnika. Sprawdziłem błąd i jest to zbyt uboga mieszanka ... Czy jeśli wybiorę się do osoby zajmującej się chiptuningiem , jest ona wstanie to ogarnąć ? Proszę o pomoc
  9. Witam, zapalila mi sie kontrolka silnika wiec podpialem kompa i sa nastepujace bledy : dodam ze bledy pojawily sie po zamontowaniu instalacji gazowej ( KME ) wczesniej bledow nie bylo
  10. Nie Banan, chodzi o kod, podesle zdjecie, moze skojarzysz o co chodzi....
  11. Wiesz co nie wiem na 100 % jaki to kod, uzywam Vag Com i kabel Viaken. Jest to audi a4 b6
  12. Witam Panowie, moze ktos z Was wie jaki jest kod do sterownika silnika dla 1.8 T BEX Chodzi mi ten kod ktory trzeba wpisac w Vag-u aby wejsc w opcje zmiany parametrow pracy silnika Prosze o pomoc, dzieki
  13. Witam, pokazują mi się takie błędy silnika, czy ktoś może wie co to jest ?
  14. Witam, czy w uruchomionym silniku 1.8t na po odkreceniu korka wlewu oleju silnik powinien zgasnac czy też nie? Jak powinien pracować? Może ktoś z Was wiem, proszę o podpowiedź Pozdrawiam
  15. Dzieki, ale i tak bym potrzebowal jakis konkretnie tlumaczacy schemat DWÓCH
  16. Najlepiej byloby zrobic to samemu, lecz nie do konca wiem jak, robie cos tam czasami przy aucie, nie mam dwuch lewych rak Szukalem jakis rysynkow, ale nie bardzo to ilustruja Moze moglbys pomoc, jakos lepiej wytlumaczyc czy zrobic rysunek pogladowy? co to jest to kombi?
  17. Witam, potrzebowalbym zdemontowac uklad Sai poniewaz jest juz bardzo glosny, a chyba nie jest jakos bardzo potrzebny, czy ktos moglby mi zaoferowac taka usluge? Oczywiscie odplatnie:) okolice Poznania, Gniezna
  18. Udało się! Dzięki wielkie za pomoc panowie !
  19. To drugie okno wyskakuje jako pierwsze. PROSZE POMOZCIE
  20. Gdy klika ikonek Vagcompl, zanim program się uruchomi wyskakują kolejno takie informacje jak na fotkach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.