Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamilloo2188

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamilloo2188

  1. Witam, jak w temacie, orientuje sie ktos jakiej dokladki brakuje do tego zderzaka? Pozdrawiam
  2. Dzięki wielkie za pomoc
  3. Witam, mam pytanie? Jaka dokladka powinna przyjsc do tego zderzaka ? Proszę o pomoc
  4. Witam, jaką powinna być nakładka do tego zderzaka ? Zderzak s line
  5. kamilloo2188 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam, mam takie pytanie, czy w kazdym audi a4 b8 idzie uruchomic system Hill Hold? Konkretnie chodzi mi o 2010 rok, avant? Pozdrawiam
  6. Ok. Dzięki za odpowiedzi Panowie. Pozdrawiam;)
  7. Rozumiem. Nie ma możliwości zakodowania w jakikolwiek sposób żeby otwierały się pilotem ?
  8. Witam, na wstepie zaznaczam jesli temat umiescilem w nieodpowiednim dziale, smialo prosze o sprostowanie:) Jakis czas temu wymienilem w swojej A4 B8 2010 rok lusterka boczne na skladane. Znajomy za pomoca ori VCDS uaktywnil funkcje skladania lusterek. Lusterka skladaja sie po zamknieciu auta z pilota. Gdy otwieram auto, pozostaja zlozone, rozkladaja sie dopiero przy uruchomieniu silnika. Czy wie ktos jak zakodowac by rozkladaly sie bezposrednio po otwarciu auta z pilota? Dzieki z gory za pomoc i pozdrawiam:)
  9. Witam, szukam jakiegos studia lub prywatnej osoby ktora przeprowadzila by korekte lakieru. Poznan lub okolice Pozdrawiam
  10. Całkiem fajnie wygląda. No właśnie pisałem że ja mam 19. A powiedz mi jakbym miał opony 245/40/19 były by ok? Dodam że mam zawieszenie -20mm w porównaniu do standardowego. Czy jakieś dystanse jeszcze wejdą? Dzięki za pomoc
  11. Witam, jaki rozmiar opon do felg R19 8.5J ET 32? Do A4 B8 , zawieszenie -20mm
  12. Dzięki. Ale napisałaś że r18 a ja mam r19. A jak z opona o profilu 35 ?
  13. Witam, mam pytanie czy felga o tych parametrach jak w temacie podejdzie do B8? Jaka opona do tego najlepiej? Dzieki i pozdrawiam
  14. Witam, mam prosbe do Was, wypowiedzcie sie na temat felgi ze zdjecia, czy bedzie pasowac do B8 i czy parametry podejda? Paramatry felgi: 19 5x112 8,5j et32 Dzieki i ppozdrawiam
  15. Więc może zrobimy coś w tym temacie ???
  16. Witam, tak sie zastanawiam dlaczego w Poznaniu lub jego okolicach nie organizujemy zadnego spotu? Co Wy na to Panowie? Pozdrawiam!
  17. Dzieki za odpowiedz. ciesze sie ze pasuja bo chce zmienic zderzak na s line Pozdrawiam
  18. Witam serdecznie! Mam pytanie, czy halogeny od zwyklego zderzaka pasuja do kratek i zderzaka s line? Chodzi oczywiscie o B8 przedlift Pozdrawiam
  19. Klucz to zwykla nasadka 32 mm. Pozdrawiam
  20. kamilloo2188 odpowiedział(a) na wielik temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Dzięki za filmik. Różnica konkretna. Chyba zakupie też ten zestaw powiedz mi placiles przy odbiorze czy przelewem ?
  21. kamilloo2188 odpowiedział(a) na wielik temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Dokladka to fajny pomysl, ale szkoda, ze nie chcesz zmienic zderzaka na s line skoro juz robisz auto na wzor s line:(
  22. kamilloo2188 odpowiedział(a) na wielik temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Witam, czy dasz rade napisac gdzie kupiles dwumas w takiej dobrej cenie?:) Wlasnie sie rozgladam za kolem dwumasowym:) pozdrawiam Faktycznie pisales o tym, sorry:) Mam nadzieje ze bedzie pasowal P&P:P Przedni zderzak zmieniasz na s line? Gdzie kupiles listwy zewnetrze i w jakiej cenie?
  23. kamilloo2188 odpowiedział(a) na wielik temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    A propo bardzo fajna furka, tez mam z 2010 roku, tez planuje troche zmian:) Rowniez mam juz zakupiony zderzak tyl s line polift, wiesz moze czy bedzie pasowal bez problemu do naszych Audi?
  24. kamilloo2188 odpowiedział(a) na wielik temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Witam, czy dasz rade napisac gdzie kupiles dwumas w takiej dobrej cenie?:) Wlasnie sie rozgladam za kolem dwumasowym:) pozdrawiam Dzieki za link! A powiedz czy juz moze wymieniles dwumas?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.