Treść opublikowana przez kamilloo2188
-
Zderzak przod S-line - jaka nakladka?
-
Zderzak S-line przód - pytanie ?
Dzięki wielkie za pomoc
-
Zderzak S-line przód - pytanie ?
-
Zderzak- jaką nakładka?
-
Hill Hold - pytanie?
Witam, mam takie pytanie, czy w kazdym audi a4 b8 idzie uruchomic system Hill Hold? Konkretnie chodzi mi o 2010 rok, avant? Pozdrawiam
-
Skladane lusterka - pytanie?
Ok. Dzięki za odpowiedzi Panowie. Pozdrawiam;)
-
Skladane lusterka - pytanie?
Rozumiem. Nie ma możliwości zakodowania w jakikolwiek sposób żeby otwierały się pilotem ?
-
Skladane lusterka - pytanie?
Tzn ?
-
Skladane lusterka - pytanie?
Witam, na wstepie zaznaczam jesli temat umiescilem w nieodpowiednim dziale, smialo prosze o sprostowanie:) Jakis czas temu wymienilem w swojej A4 B8 2010 rok lusterka boczne na skladane. Znajomy za pomoca ori VCDS uaktywnil funkcje skladania lusterek. Lusterka skladaja sie po zamknieciu auta z pilota. Gdy otwieram auto, pozostaja zlozone, rozkladaja sie dopiero przy uruchomieniu silnika. Czy wie ktos jak zakodowac by rozkladaly sie bezposrednio po otwarciu auta z pilota? Dzieki z gory za pomoc i pozdrawiam:)
-
Korekta lakieru, gdzie ?
Witam, szukam jakiegos studia lub prywatnej osoby ktora przeprowadzila by korekte lakieru. Poznan lub okolice Pozdrawiam
-
Felga R19 8,5j et32 czy podejdzie do B8?
Całkiem fajnie wygląda. No właśnie pisałem że ja mam 19. A powiedz mi jakbym miał opony 245/40/19 były by ok? Dodam że mam zawieszenie -20mm w porównaniu do standardowego. Czy jakieś dystanse jeszcze wejdą? Dzięki za pomoc
-
Jaki rozmiar opon?
Witam, jaki rozmiar opon do felg R19 8.5J ET 32? Do A4 B8 , zawieszenie -20mm
-
Felga R19 8,5j et32 czy podejdzie do B8?
Dzięki. Ale napisałaś że r18 a ja mam r19. A jak z opona o profilu 35 ?
-
Felga R19 8,5j et32 czy podejdzie do B8?
Witam, mam pytanie czy felga o tych parametrach jak w temacie podejdzie do B8? Jaka opona do tego najlepiej? Dzieki i pozdrawiam
-
Jak felga bedzie lezec na B8??
Witam, mam prosbe do Was, wypowiedzcie sie na temat felgi ze zdjecia, czy bedzie pasowac do B8 i czy parametry podejda? Paramatry felgi: 19 5x112 8,5j et32 Dzieki i ppozdrawiam
-
Spot poznanski ? i okolice - dlaczego nic nie robimy?
Więc może zrobimy coś w tym temacie ???
-
Spot poznanski ? i okolice - dlaczego nic nie robimy?
Witam, tak sie zastanawiam dlaczego w Poznaniu lub jego okolicach nie organizujemy zadnego spotu? Co Wy na to Panowie? Pozdrawiam!
-
Kratki zderzaka, a halaogen - czy pasuja?
Dzieki za odpowiedz. ciesze sie ze pasuja bo chce zmienic zderzak na s line Pozdrawiam
-
Kratki zderzaka, a halaogen - czy pasuja?
Witam serdecznie! Mam pytanie, czy halogeny od zwyklego zderzaka pasuja do kratek i zderzaka s line? Chodzi oczywiscie o B8 przedlift Pozdrawiam
-
Jaki klucz do filtra oleju
Klucz to zwykla nasadka 32 mm. Pozdrawiam
-
Audi a3
Dzięki za filmik. Różnica konkretna. Chyba zakupie też ten zestaw powiedz mi placiles przy odbiorze czy przelewem ?
-
Audi a3
Dokladka to fajny pomysl, ale szkoda, ze nie chcesz zmienic zderzaka na s line skoro juz robisz auto na wzor s line:(
-
Audi a3
Witam, czy dasz rade napisac gdzie kupiles dwumas w takiej dobrej cenie?:) Wlasnie sie rozgladam za kolem dwumasowym:) pozdrawiam Faktycznie pisales o tym, sorry:) Mam nadzieje ze bedzie pasowal P&P:P Przedni zderzak zmieniasz na s line? Gdzie kupiles listwy zewnetrze i w jakiej cenie?
-
Audi a3
A propo bardzo fajna furka, tez mam z 2010 roku, tez planuje troche zmian:) Rowniez mam juz zakupiony zderzak tyl s line polift, wiesz moze czy bedzie pasowal bez problemu do naszych Audi?
-
Audi a3
Witam, czy dasz rade napisac gdzie kupiles dwumas w takiej dobrej cenie?:) Wlasnie sie rozgladam za kolem dwumasowym:) pozdrawiam Dzieki za link! A powiedz czy juz moze wymieniles dwumas?