Treść opublikowana przez kamilloo2188
-
Problem z odpaleniem Audi A4 B6 1.8T
A to by błędu nie pokazało?
-
Problem z odpaleniem Audi A4 B6 1.8T
Z wtrysków nie pryska paliwo Co może być tego przyczyną ?
-
Problem z odpaleniem Audi A4 B6 1.8T
Ok dzieki
-
Problem z odpaleniem Audi A4 B6 1.8T
Ok dzięki
-
Problem z odpaleniem Audi A4 B6 1.8T
Błędów nie ma żadnych Ale jak odkręciłem listwę paliwową to tak jakby nie podawali paliwa Ale słuchać, że pompa chodzi
-
Gdzie znajduje się przekaźnik pompy paliwa w Audi A4 B6 1.8T?
Dzięki Czy uszkodzony może być przyczyną słabego napięcia na kostce pompy paliwa, auto najpierw przez jakiś czas zaczęło dusić po czy nie chce odpalić w ogóle Napięcie na wtyczce od pompy paliwa jest bardzo niskie około 1.5v Czy przekaźnik może mieć coś z tym wspólnego ? Sorry nie znam się aż tak
-
Gdzie znajduje się przekaźnik pompy paliwa w Audi A4 B6 1.8T?
A jaki nr ?
-
Gdzie znajduje się przekaźnik pompy paliwa w Audi A4 B6 1.8T?
Witam, Czy wie ktoś z Was gdzie znajduje się przekaźnik pompy paliwa i jakie ma oznaczenie ? A4 b6 1.8t Kod silnika BEX Z góry dzięki za odpowiedź
-
Problem z odpaleniem Audi A4 B6 1.8T
Podpowiecie coś ? Z góry dziękuję
-
Problem z odpaleniem Audi A4 B6 1.8T
Wymieniłem czujnik temperatury cieczy chłodzącej Odpalił ale przy dodaniu gazu gaśnie Czy coś wiecie na ten temat ? Aha i jeszcze jak silnik chwilę pochodził zaczęło mi śmierdzieć z katalizatora Czy to może mieć jakiś związek ? Pompa paliwa chodzi, filtr paliwa wymieniony, czujniki: położenia wałka rozrządu, prędkości obrotowej wału korbowego, temperatury cieczy chłodzącej. Auto nadal nie odpala Co to może być panowie?
-
Problem z odpaleniem Audi A4 B6 1.8T
ok dzieki za podpowiedzi jutro podlaczam kompa i bede sprawdzal pokolei
-
Problem z odpaleniem Audi A4 B6 1.8T
To muszę wymienić. A wspomnę jeszcze, że po dłuższym kręceniu rozrusznikiem pokazały się błędu położenia wału, oraz wałka rozrządu Czy to, że ciężko odpala, a jak już odpali to nie wchodzi na obroty i gaśnie, czy to może być wina świec? Świece czarne
-
Problem z odpaleniem Audi A4 B6 1.8T
Jeszcze nie zmieniałem ale aż tak byłby zapchany ?
-
Problem z odpaleniem Audi A4 B6 1.8T
Witam, Mam taki problem, od jakiegoś tygodnia auto zaczęło mi się lekko dusić przy dodawaniu gazu przy około 2000 obrotów, wyżej było ok, aż wczoraj zaczęło coraz bardziej się dusić i zgasło. Po zaparkowaniu ciężko odpaliło i znów zgasło po czym przestało odpalać. Błędów silnika nie pokazuje żadnych, pompa paliwa sprawna. Tak jakby zaskakiwał ale nie chce odpalić Co może być przyczyną ? Dzięki
-
Trzaski po skręceniu zawieszenia w Audi A4 B6
Witam, Po wymianie łożyska, piasty i tarcz oraz ponownym skręceniu, wahaczy, zwrotnicy oto czyli ogólnie zawieszenia na początku było ok, a później zaczęło dawać takie trzaskające odgłosy, głównie przy skręcaniu, ruszaniu i hamowaniu Czy wiecie co może być przyczyny? Dziękuję za wszelkie podpowiedzi
-
Audi A4 B6 lekko się buja przy hamowaniu i dojeżdżaniu do skrzyżowania
Więc rozpędziłem staruszka do około 110 km/h i mocno za hamowałem, wystąpiło znikome bicie Ogólnie jeśli dojeżdżam na przykład do świateł i lekko hamuje jest spore bicie, jeśli zahamuje mocno to jest znikome Co sądzicie ?
-
Audi A4 B6 lekko się buja przy hamowaniu i dojeżdżaniu do skrzyżowania
Jak się zachowa auto gdy będą krzywe tarcze ?
-
Audi A4 B6 lekko się buja przy hamowaniu i dojeżdżaniu do skrzyżowania
Buja to znaczy że tak jak hamowało silniej, później lżej i znów silniej
-
Audi A4 B6 lekko się buja przy hamowaniu i dojeżdżaniu do skrzyżowania
Na pedale nic nie czuć, amortyzatory nowe założone
-
Audi A4 B6 lekko się buja przy hamowaniu i dojeżdżaniu do skrzyżowania
Piasta może być też krzywa ?
-
Audi A4 B6 lekko się buja przy hamowaniu i dojeżdżaniu do skrzyżowania
Ale czy aby na pewno ?
-
Audi A4 B6 lekko się buja przy hamowaniu i dojeżdżaniu do skrzyżowania
Cześć Jak w temacie, gdy dojeżdżam np do skrzyżowania i hamuje lekko buja karoseria przód tył Co może być przyczyną ?
-
Kontrolka ABS i Bremse w Audi A4 B6
No to napisz mi jak to zrobić jeśli możesz ?
-
Kontrolka ABS i Bremse w Audi A4 B6
Niestety na tym vcds nie chce mi zrobić pełnego auto scan
-
Kontrolka ABS i Bremse w Audi A4 B6
Ok spróbuję tak zrobić Ja też sorry, że taki zielony jestem Jutro to sprawdzę A powiem mi jeśli możesz czy jest taka możliwośc żeby auto lekko przyhamowywalo gdy świeci się ta kontrolna Bo odnoszę takie wrażenie