-
AUTO Z ALARMEM i CENTRALNYM - BRAK PILOTA
up.
-
CZY TE FOTELE MAJĄ GRZANIE? --> FOTO
dzięki
-
CZY TE FOTELE MAJĄ GRZANIE? --> FOTO
A od czego jest ta wiązka elektryczna, którą widać i ta kostka czerwona+żłóta?
-
CZY TE FOTELE MAJĄ GRZANIE? --> FOTO
Czy po tych zdjęciach można stwierdzić, czy te fotele powinny być wyposażone w grzanie? Dzięki z góry!
-
AUTO Z ALARMEM i CENTRALNYM - BRAK PILOTA
Koleżanki i Koledzy, Zakupiłem Audi B5 z 1997r. z dwoma kluczykami, bez pilota. Takie zwykłe Audi'owe do otwierania auta kluczykiem przekręcając zamek. Jeden zwykły + taki sam serwisowy (oryginalny, czy dorabiany - nie wiem, ma taki symbol klucza). Samochód ma centralny zamek i alarm, który wygląda na fabryczny (naklejki na bocznych szybach bagażnika - nadwozie avant), otwory na czujki (tak mi się wydaje) w środkowych słupkach skierowane na przód i tył auta, jak auto jest zamknięte i siedzę w środku miga mi dioda w guziku światła przeciwmgłowego (co jak sądzę świadczy o uzbrojeniu alarmu - gdy się poruszam, miga jakby 2x częściej). Alarm po załączeniu wyje gdzieś z okolicy tylnego nadkola z lewej. Do sedna. Czy to możliwe, że auto w takiej fabrycznej konfiguracji (o ile to alarm i centralny są fabryczne) nie posiadało oryginalnie kluczyków z pilotem do otwierania/zamykania i uzbrajania/rozbrajania alarmu? Z góry dzięki za wszelkie sugestie. Ł
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dzięki!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemano. Kupiłem chrupka do poruszania się na codzień do pracy. Za mniej niż 4k, a jeździ to nadzwyczaj dobrze Nie celowałem w OOOO, ale sie trafił. Wypada się więc czegoś więcej dowiedzieć o nim.. Pzdr Uki
ukib5
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta