Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Loreal

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Loreal

  1. Sorki za maly odkop. Czy mozliwe jest by odma sie lekko zatkala ale nie calkowicie? Czy sprawna odma powinna miec 100% przepustowosc w obie strony? U mnie gdy "dmucham w odme" czuc spory opor a gdy chce zaciagnac powietrze to nie idzie nic. Pozdrawiam i sorry za odkop...
  2. Podpinam sie pod temat. Ostatnio zauwazylem ze mam prawie caly blok w oleju. Wywala go z usczelki podstawy filtra, z uszczelki pod glowica, z bagnetu (sa takie smugi z gorz na dol). Na zimnym silniku jest niby wszystko ok a jak odepne waz odmy od pokrywy i przycisne palec i po 5 sekundach puszcze to slychac takie leciutkie prychniecie... Na cieplym silniku jest... gorzej. Po odkreceniu korka oleju kopci i wywala korek do gory (ale spalin nie czuc), po wyciagnieciu bagnetu oleju to lekko podkapca z niego. Po odpieciu weza z pokrywy zaworow gazy uciekaja ale tak w porownaniu do tego korka tak troche slabo. Auto ogolnie ma moc, nic sie z nim nie dzieje, nie kopci, plynu nie ubywa, nie przybywa a stan oleju jest ciagle taki sam pomimo tego ze blok jest caly zaoliwiony... Slyszalem te sprawna pokrywa zaworow powinna miec swobodny przelot gazow w obie strony. Czy to po jej stronie lezy wina? Zawor za slabo sie otwiera i rosnie cisnienie ktore... wysrywa uszczelki ?
  3. Witam wszystkich serdecznie, mam na imie Piotr i mieszkam we wroclawiu. Mam 22 lata a z zawodu jestem operatorem maszyn cnc. Moje autko to puki co stare poczciwe A4 b7 z bocianem pod maska, ale planuje zmienic jeszcze w tym roku na B8 lub B9 Z gory przepraszam za brak Polskich znakow, problem z PC. Konto mialem zalozyc juz poltora roku temu gdy zakupilem audi ale cos nie wyszlo hehe. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.