-
1.8 tfsi (cdh) czyszczenie dolotu
Sorki że długo się nie odzywałem ale byłem w delegacji.Problem rozwiązany.Byłem w tym warsztacie i pan Marcin ma tfsi opanowane do perfekcji.Wyczyścili mi dolot bez demontażu głowicy jakimś specjalnym urządzeniem metodą piaskowania,pokazali zdjęcia przed i po (robi wrażenie).Teraz nic się nie dzieje a samochód zrobił się dużo żywszy i mam wrażenie że mniej pali ale jeszcze to sprawdzę ,to podobno była wina że dostawał za mało powietrza.Wyszło dużo taniej niż ściągnięcie głowicy.Auto zostawiłem na dwa dni i temat załatwiony.Teraz jeszcze muszę wymienić rozrząd bo podobno przeskakują ale już wiem gdzie to zrobię.Dzięki wielkie za pomoc
-
1.8 tfsi (cdh) czyszczenie dolotu
Tak ale zawsze to wyższe koszty,dostałem namiar od znajomego z serwisu volkswagena że jest jakaś firma Moto-Mar na dziesięcinach i wykonują tą usługę,w piątek wezmę urlop i podjadę do nich to dam znac
-
1.8 tfsi (cdh) czyszczenie dolotu
Witam Niedawno zakupiłem Audi A4 z silnikiem 1.8 tfsi cdh i zaczął mi podszarpywać przy przyśpieszaniu ,wymieniłem świece i cewki ale pomogło tylko trochę. W serwisie stwierdzili że dolot jest do czyszczenia,czy to może być przyczyna i czy znacie kogoś w Białymstoku co to dobrze robi bo w serwisie chcieli głowice ściągać a czytałem że da się to zrobić bez demontażu głowicy
-
1.8 tfsi (cdh) czyszczenie dolotu
Witam Niedawno zakupiłem Audi A4 z silnikiem 1.8 tfsi cdh i zaczął mi podszarpywać przy przyśpieszaniu ,wymieniłem świece i cewki ale pomogło tylko trochę. W serwisie stwierdzili że dolot jest do czyszczenia,czy to może być przyczyna i czy znacie kogoś w Białymstoku co to dobrze robi bo w serwisie chcieli głowice ściągać a czytałem że da się to zrobić bez demontażu głowicy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Jestem od niedawna posiadaczem audi 1.8 tfsi Pozdrawiam
audi b8 cdh
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta