Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audi b8 cdh

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audi b8 cdh

  1. Sorki że długo się nie odzywałem ale byłem w delegacji.Problem rozwiązany.Byłem w tym warsztacie i pan Marcin ma tfsi opanowane do perfekcji.Wyczyścili mi dolot bez demontażu głowicy jakimś specjalnym urządzeniem metodą piaskowania,pokazali zdjęcia przed i po (robi wrażenie).Teraz nic się nie dzieje a samochód zrobił się dużo żywszy i mam wrażenie że mniej pali ale jeszcze to sprawdzę ,to podobno była wina że dostawał za mało powietrza.Wyszło dużo taniej niż ściągnięcie głowicy.Auto zostawiłem na dwa dni i temat załatwiony.Teraz jeszcze muszę wymienić rozrząd bo podobno przeskakują ale już wiem gdzie to zrobię.Dzięki wielkie za pomoc
  2. Tak ale zawsze to wyższe koszty,dostałem namiar od znajomego z serwisu volkswagena że jest jakaś firma Moto-Mar na dziesięcinach i wykonują tą usługę,w piątek wezmę urlop i podjadę do nich to dam znac
  3. Witam Niedawno zakupiłem Audi A4 z silnikiem 1.8 tfsi cdh i zaczął mi podszarpywać przy przyśpieszaniu ,wymieniłem świece i cewki ale pomogło tylko trochę. W serwisie stwierdzili że dolot jest do czyszczenia,czy to może być przyczyna i czy znacie kogoś w Białymstoku co to dobrze robi bo w serwisie chcieli głowice ściągać a czytałem że da się to zrobić bez demontażu głowicy
  4. Witam Niedawno zakupiłem Audi A4 z silnikiem 1.8 tfsi cdh i zaczął mi podszarpywać przy przyśpieszaniu ,wymieniłem świece i cewki ale pomogło tylko trochę. W serwisie stwierdzili że dolot jest do czyszczenia,czy to może być przyczyna i czy znacie kogoś w Białymstoku co to dobrze robi bo w serwisie chcieli głowice ściągać a czytałem że da się to zrobić bez demontażu głowicy
  5. Witam wszystkich. Jestem od niedawna posiadaczem audi 1.8 tfsi Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.