Treść opublikowana przez Masterhizmooptik
-
[B6 TDI PD] Zgasiłem auto, na drugi dzień nie odpala
Witam Audi odpaliło po doładowaniu go plakiem i do tej pory pali bez problemu lecz od czasu do czasu silnik wchodzi w drgania. Po podłączeniu do kompa wyszedł pompowtrysk na drugim cylindrze, już podlewa. I moje pytanie wymienić jeden pompowtrysk czy wszystkie? Regeneracja czy używki? JAk regeneracja to gdzie polecacie?
-
[B6 TDI PD] Zgasiłem auto, na drugi dzień nie odpala
OK dzisiaj jak mi tylko pozwoli czas sprawdzę i dam znać co i jak.
-
[B6 TDI PD] Zgasiłem auto, na drugi dzień nie odpala
Jak mogę sam odpowietrzyć układ paliwowy ? slyszalem, ze można za pomocą strzykawki odpowietrzyć tylko gdzie ja podłączyć wężykiem
-
[B6 TDI PD] Zgasiłem auto, na drugi dzień nie odpala
Witam, Mam problem przy odpalaniu, rozrusznik kręci i przy tym przykapca z wydechu jakby miał zaskoczyć ale coś go blokuje. Akumulator nowka od miesiąca, pompę paliwa słychać przy przekręceniu zapłonu, może to być wina któregoś z czujników? Jest to a4 b6 1.9tdi 130km 2004r. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam jestem z Dolnego Śląska. Od roku czasu w moim posiadaniu jest audi a4 b6 1.9tdi 130km avant z 2004 roku. Mam nadzieje, ze uzyskam jakieś podpowiedzi od bardziej doświadczonych forumowiczow w przypadku jakiś usterek ? pozdrawiam Maciej
-
Zgasiłem auto i nie odpala
Witam, chcialbym odświeżyć temat. Mam podobny problem przy odpalaniu, rozrusznik kręci i przy tym przykapca z wydechu jakby miał zaskoczyć ale coś go blokuje. Jest to a4 b6 1.9tdi 130km 2004r. Proszę o pomoc