Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Avaxus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Avaxus

  1. Avaxus odpowiedział(a) na Avaxus temat w Audi A4 B6/B7
    Dzieki Wielkie za info
  2. Avaxus opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam wszystkich I przepraszam jak zly dzial ?? Mam pytanie z jaka sila dokrecic lozysko w tylnim kole? Gdzie znalazlem ze to ma byc 250 niuta ale chcial bym sie upewnic na 100 %. Dzieki za info
  3. Witam. Czy ktoś z grupowiczow rozbiera kiedyś nie oryginalny podłokietnik? Bo mi przeskakuje skubany i jest to bardzo irytujące. Bo jak się da to proszę o jakieś podpowiedzi albo proszę napisać że się da go rozebrać, nie chce nic polamac ?
  4. Ok znalazłem jak to ogarnąć
  5. Nie bardzo się znam na tym jak logi z robić mógł byś opisać tzn w skrócie powiedzieć jak to zrobić na vcds? Powyżej 4tys obrotów wali na czarno ?
  6. Witam odkryłem nie dawno że w tą rurę mogę wsadzić palca prze połączeniu gumy z metalowa obejmą ( jak na zdjęciu) Czy to jest normalny czy nadaje się do wymiany. Mam takie odczucie że jak by silnik był słabszy, nie zbiera się jak kiedyś
  7. A co Ty taki agresywny? ? Mam na popkach. Ok już wiem dziękuję ?
  8. A powiesz gdzie mam to znalejsc w książce? Bo mam ich trochę
  9. Podpinam się do tematu mam ten sam problem, pogubiłem się co łac do silnika, a co mechanik to inne teorie. Dodam że nie mam dpfu.
  10. Wiem że to było lane motul 8100 x-clean+ 5w30
  11. Były zmieniane szklanki
  12. Powiesz jaki olej zalewasz? I chciał bym usłyszeć opinie innych na temat cerateca czy militec od K2
  13. A powiesz czy tak jak widać na zdjęciach czy to jeszcze pojeździ? Bo szklanki chyba nie powinny dawać się wciskać srubokretem, tzn one mają luz około 2mm
  14. A jak powinno być? Zaslepione czy nie?
  15. Niby Januszowi ale wydać 2 raz 2 tys to wiesz ? z tego co wiem to niby lał zły olej a tak wygląda jego wałek
  16. Avaxus odpowiedział(a) na JarQ_A4 temat w 1.9TDI
    Czy u was też jest korek wlewu oleju zawilgocony? Zauważyłem to dzisiaj i nie wiem czy tam jest jakaś uszczelka czy te silniki tak mają?
  17. Witam. Kolega ma problem z wałkiem a mianowicie w styczniu już raz go wymienił teraz po sprawdzeniu okazuje się że wałek jest już lekko podtarty i szklanki można lekko wcisnąć srobokretem. I jego pytanie jest takie czy długo jeszcze na tym pojeździ? Olej nie dawno wymienił na jakis inny który idzie do pompowtryskow. Ma się obawiać kolejnej wymiany walka czy póki się da to go sprzedać?
  18. Avaxus odpowiedział(a) na JarQ_A4 temat w 1.9TDI
    Tak podvacum jest metalowa uszczelka w moim przypadku po zdjęciu obudowy silnika górnej oczywiście to vacum było mokre od góry. Jeżeli vacum masz mokre to znak że trzeba ją wymienić, jak nie to trzeba szukać dalej. Ja najpierw umysłem dokładnie silnik i wtedy zobaczyłem co i jak
  19. Avaxus odpowiedział(a) na JarQ_A4 temat w 1.9TDI
    U mnie już wszystko naprawione ? silnik gobil olej z pod pokrywy i z pompy vacum. Wymieniłem te 2 uszczelki i teraz jest już suchutko
  20. Avaxus odpowiedział(a) na JarQ_A4 temat w 1.9TDI
    Jest mokry od strony rozrusznika czyli jak patrzeć od przodu to lewa strona
  21. Avaxus odpowiedział(a) na JarQ_A4 temat w 1.9TDI
    W sumie już nie wiem skąd bo ścieżka z całości silnika ?
  22. Avaxus odpowiedział(a) na JarQ_A4 temat w 1.9TDI
    Witam wszystkich. Proszę o podpowiedź a mianowicie mam wyciek oleju, po zdjęciu osłony wytarciu go i przejechaniu kilku kilometrów zauważyłem że olej ścieżka na wysokości śruby z prawej strony, ta śruba jest równoległa ze śruba sputu oleju. Co to może być lub co to za uszczelka może być?
  23. Avaxus odpowiedział(a) na MireXs temat w Audi A4 B6
    Tutaj masz jak to wygląda
  24. Witam wszystkich serdecznie Sytuacja zmusiła mnie do wymiany zawiasów drzwi prawych (w moim przypadku od strony kierowcy), ponieważ miałem już spory luz i jak zobaczycie dalej opadły mi i drapały o błotnik :(. Dobra to nie będę zanudzał, więc lecimy z tematem ;] Do wymiany zawiasów będziemy potrzebować : Małą treszczotkę Dużą treszczotkę klucz nasadowy 13 na mała jak i duża treszczotke klucz nasadowy 8mm klucz nasadowy 10mm Plastikową szpatułkę żeby nic nie porysować Zaczynamy zabawę od usunięcia plastików z progu drzwi, spod kolumny kierowniczej, osłonę bezpieczników. Następnym krokiem jaki wykonałem to było wykręceniu 3 śrub z zawiasów od strony drzwi po to aby było można ściągnąć owe drzwi . Kolejnym krokiem który wykonałem było to odsunięcie bezpieczników i komputera, do odsłonienia bezpieczników trzeba odkręcić dwie nakrętki 8mm i dwie nakrętki 10mm Kolejnym etapem jest odsłonięcie dolnej śruby, która zasłania plastik z dwoma kościami elektrycznymi. Kolejnie odkręcamy dwie śruby mocujące zawias od środka. GÓRA i dół Jak już odkręcimy te dwie owe śruby to zabieramy się za odkręcenie dwóch śrub od zewnątrz. I to by było na tyle ;] kolejnie przykręcamy zawiasy w takiej samej kolejności jak je ściągaliśmy ;] W moim przypadku wygląda to dobrze lecz wymaga delikatnej regulacji :D Efekt końcowy i efekt gdy drzwi tarły o błotnik Dziękuję za uwagę Ja coś nie tak to przepraszam ale to mój pierwszy tego typu post ;p

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.