-
Zwiększenie mocy
Jeszcze jedno pytanie. Czy większy intercooler I 2 wydechy bez dyfuzorów będą robić jakąś robotę ? :)
-
Zwiększenie mocy
Gość podkręca 30% więcej mocy z serii I daje na to gwarancje 12 mies gdyby coś poszło nie tak kolega robił w innym aucie i dostał na piśmie coś takiego
-
Zwiększenie mocy
Mam znajomego który się tym zajmuje z oryginalnego sterownika przerabia po czym zachowuje oryginał do ponownego wgrania gwarancja obejmuje 12 mies.
-
Zwiększenie mocy
A więc trzeba by się wybrać na hamowanię autko przejechane ma 250 tys km czy prócz sprzęgła może wysiąść coś innego?
-
Zwiększenie mocy
Czy 50 nm więcej to dużo ?
-
Zwiększenie mocy
Czy czuć dużą różnicę ze 170 na 200 ?
-
Zwiększenie mocy
Witam. Co myślicie na temat chip tuningu audi a4 b8 2.0 170km caha. Czy warto to robić ? I na ile koni więcej warto podkręcić żeby nie wykorbiło silnika . 100 km temu wymieniłem całe sprzelglo więc myślę że będzie dawać radę proszę o sugestie
-
Uciekający płyn chlodniczy
Witam. Od niedawna jestem posiadaczem audi a4 b8 2.0 170 km 2009r. Od jakiegoś czasu zauważyłem że ucieka mi płyn chłodniczy jako tako nie widzę nigdzie wycieków średnio na 2 tys km około 400 ml czy ktoś miał podobny problem ? Auto ma przejechane 250 tys
-
A4 B8 Ibis White - Quattro - 2.0 TFSI - S Line zew. - 2015 polift
Kolego jaką farbę używałeś do zacisków ?
-
Problem z gniazdami zapalniczki
Witam. Nie działają gniazda zapalniczek przy dobrych bezpiecznikach. Audi a4 b8 2009r. Pomoże ktoś ? Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Wzajemnie !
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jestem posiadaczem audi a4 b8 2009.2.0 tdi 177km.