Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A-Ron

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. A-Ron odpowiedział(a) na A-Ron temat w Audi A4 B8
    Jeszcze jedno pytanie. Czy większy intercooler I 2 wydechy bez dyfuzorów będą robić jakąś robotę ? :)
  2. A-Ron odpowiedział(a) na A-Ron temat w Audi A4 B8
    Gość podkręca 30% więcej mocy z serii I daje na to gwarancje 12 mies gdyby coś poszło nie tak kolega robił w innym aucie i dostał na piśmie coś takiego
  3. A-Ron odpowiedział(a) na A-Ron temat w Audi A4 B8
    Mam znajomego który się tym zajmuje z oryginalnego sterownika przerabia po czym zachowuje oryginał do ponownego wgrania gwarancja obejmuje 12 mies.
  4. A-Ron odpowiedział(a) na A-Ron temat w Audi A4 B8
    A więc trzeba by się wybrać na hamowanię autko przejechane ma 250 tys km czy prócz sprzęgła może wysiąść coś innego?
  5. A-Ron odpowiedział(a) na A-Ron temat w Audi A4 B8
    Czy 50 nm więcej to dużo ?
  6. A-Ron odpowiedział(a) na A-Ron temat w Audi A4 B8
    Czy czuć dużą różnicę ze 170 na 200 ?
  7. A-Ron opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam. Co myślicie na temat chip tuningu audi a4 b8 2.0 170km caha. Czy warto to robić ? I na ile koni więcej warto podkręcić żeby nie wykorbiło silnika . 100 km temu wymieniłem całe sprzelglo więc myślę że będzie dawać radę proszę o sugestie
  8. Witam. Od niedawna jestem posiadaczem audi a4 b8 2.0 170 km 2009r. Od jakiegoś czasu zauważyłem że ucieka mi płyn chłodniczy jako tako nie widzę nigdzie wycieków średnio na 2 tys km około 400 ml czy ktoś miał podobny problem ? Auto ma przejechane 250 tys
  9. Kolego jaką farbę używałeś do zacisków ?
  10. Witam. Nie działają gniazda zapalniczek przy dobrych bezpiecznikach. Audi a4 b8 2009r. Pomoże ktoś ? Pozdrawiam
  11. Jestem posiadaczem audi a4 b8 2009.2.0 tdi 177km.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.