Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Ibis White - Quattro - 2.0 TFSI - S Line zew. - 2015 polift

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej!

Po roku od zakupu może już czas się podzielić.
Ściągnięty z USA (podziękowania dla PatrickU), naprawiany własnymi 'ręcoma' (;

Co fabryka dała, m.in.:

  • Silnik CPMB (2.0 TFSI, 225KM)
  • Skrzynia Tiptronic
  • Quattro
  • Ibis White
  • S-Line zewnętrzny
  • MMI 3G+
  • Bang&Olufsen
  • Kamera cofania
  • Kiera z pakietu sport (nie ścięta z dołu)
  • HomeLink
  • Wyświetlacz kolorowy (pomiędzy zegarami)
  • Skóra w środku (niestety nie sline)
  • Listwy aluminium
  • Grzanie tyłka z przodu
  • Fele alu 18" (poszły na zimówki)
  • Klima 3-strefowa

Mody:

  • Mod by Tune-UP na 260KM
  • Oklejenie dachu i lusterek na czarno
  • Przyciemnienie tylnych szyb
  • Zawias 1BE + Eibach
  • Heble 356 przód, 330 tył + tarcze nowe perforowane (zestaw od Gibson'a - polecam)
  • Rotor 18" do letnich (niestety za cholerę nie mogłem znaleźć oryginałów baardzo długo)
  • Dołożenie czujników parkowania przód 
  • Rejestrator przód (Viofo A119s)
  • Odblokowanie zielonego menu i aktywowanie sim + BT
  • Wymiana modułu sim (póki co tylko 2G)
  • Atrapa a'la RS
  • Oklejenie listw S-line zew. (jeszcze się zastanawiam)

Mini galeria:

  • Po dotarciu do Polski:

IMG_2627.jpg

Podłużnice nieruszone, do wymiany pas przedni, maska, nadkola.

  • Po złożeniu w całości:

IMG_5155.jpgIMG_5156.jpgIMG_5154.jpgIMG_5153.jpg

  • Pierwsza polerka w trakcie:

IMG_5192.jpg

  • Zawias zrobiony, heble zrobione, gotowy na wizytę w Tune-UP

IMG_5495.jpgIMG_5496.jpgIMG_5497.jpg

  • I na letnim laczku

IMG_5743.jpgIMG_5745.jpg

  • Wykresik:

IMG_5579.jpg

 

Na razie tyle (; aktualizacja nieszybko raczej, bo nic większego nie planuje. 

Był plan alu 19" na przyszłe lato, ale trochę się już wyleczyłem z tej idei. Może okleję te listwy S-line na czarno, aczkolwiek cały czas się zastanawiam na tym. Atrapa grilla jakoś w przyszłe wakacje.

Edytowane przez narkil

Opublikowano

18 to mało do B8, zdecydowanie daj 19tki. nie wiem czemu się wyleczyłeś.. przecież w Bydgoszczy już są przyzwoite drogi ;) piękne, oby się spisywało :)

Opublikowano

Fajny białasek i to w dodatku PB :kox:  Nie rezygnuj z 19 bo wizualnie na nich wiele auto zyska.

Bezawaryjności życzę :gicior:

PS. Wrzuć jakieś foty wnętrza

Opublikowano
11 godzin temu, jedrekx napisał:

18 to mało do B8, zdecydowanie daj 19tki. nie wiem czemu się wyleczyłeś.. przecież w Bydgoszczy już są przyzwoite drogi ;) 

+1

Opublikowano

Nice! Wrzucisz wykres po programie w Tune Up? Ile pokazała seria?

Mam jeszcze pytanie - jak dołożyłeś czujniki z przodu? To OEM rozwiązanie czy jakieś akcesoryjne?

Bezawaryjnej jazdy życzę ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 26.09.2018 o 20:51, jnow napisał:

Nice! Wrzucisz wykres po programie w Tune Up? Ile pokazała seria?

Mam jeszcze pytanie - jak dołożyłeś czujniki z przodu? To OEM rozwiązanie czy jakieś akcesoryjne?

Bezawaryjnej jazdy życzę ?

IMG_5579.jpg

Seria wyszła katalogowo.

Jeżeli chodzi o czujniki, to OEM, ale MCE musiałem wymienić bo nie obsługiwało przodu.

Edytowane przez narkil

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Przyszedł czas na przed-zimową lekką polerkę i wosk (;

IMG-6214.jpg

IMG-6220.jpg

IMG-6221.jpg

 

Przy okazji jakieś foto środka strzeliłem.

IMG-6216.jpg

 

Edytowane przez narkil

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kolego jaką farbę  używałeś do zacisków  ? :)

Opublikowano
W dniu 25.09.2018 o 22:27, narkil napisał:

Rejestrator przód (Viofo A119s)

Patrzę na fotki i nie widzę, gdzie jest założony ?

Edytowane przez pietrz44

Opublikowano
  • Autor
W dniu 24.10.2018 o 20:37, A-Ron napisał:

Kolego jaką farbę  używałeś do zacisków  ? :)

Lakier do zacisków hamulcowych. Do kupienia w każdym motoryzacyjnym za 15-20 zł puszka.

W dniu 24.10.2018 o 22:49, pietrz44 napisał:

Patrzę na fotki i nie widzę, gdzie jest założony ?

Nie widać w sumie nigdzie na zdjęciach. Kamerkę mam za lusterkiem wstecznym bardziej od strony pasażera. (;

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.