Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Danko23

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Danko23

  1. Czyli lap timera musze też wlączyć zeby mieć temp oleju?
  2. @Muskel1 vcds/zestaw wskaznikow/kodowanie/pomocnik kodowania i juz nie pamietam ktory bajt i bit, ale zaznaczylem "wskaznik temperatury oleju" czy jakos tak a potem w adaptacjach zaadaptowałem go do pozycji ON. W drugim aucie A3 normalnie mi wskoczył i pokazuje a tutaj nie, da sie ogarnąć? Aaa no i zegary mam zwykle nie VC, ale tez nie te przedliftowe ?, te "po środku"
  3. Włączyłem wskaznik temperatury oleju, oraz zaadoptowałem go, ale nie pokazuje na wyswietlaczu. Czy da sie jakoś to ogarnąć?
  4. Myślałem, że zawsze przed zabawą z airbagiem wypina sie aku od razu....
  5. Odpiąłem aku, zaczałem brać sie za kierownice, gdy ta sie blokuje za kazdym razem jak chce poduche odpiąć. Jak zrobić zeby sie nie blokowała?
  6. Mega! Dzięki Ci wielkie. A spray silikonowy po co?
  7. Żeby zdemontowac multifunkcje to musze ściągac kiere? Jak dokładnie zdemontowac te multifunkcję? Wyjmakami jakos, to na zatrzaskach?
  8. Cześć, potrzebuje zdemontować lewą łopatke i założyć nową, bo mi sie złamała. Wie ktoś jak sie za to zabrać? Nie moge znależć nic w internecie.
  9. Tak zrobię, normalnie dzwonić do Aso i zamawiac czy można jakoś przez internet?
  10. D-Parts- 5 marca 2024 17:47 Czujnik jest od dostawcy HART, czyli ogromna firma raczej nie psująca sobie wizerunku podróbkami lecz zgłoszę czujnik aby zbadali sprawę. Jak tylko czujnik wróci to zwrócę pieniądze. Przepraszam za komplikacje i pozdrawiam serdecznie No nic, odesle i zamowie inny
  11. https://allegro.pl/oferta/czujnik-cisnienia-spalin-oe-audi-a4-b8-b9-2-0tdi-13649034305 Ten kupiłem.
  12. Zrobiłem, ale nadal wartosci są takie jak na zdj nizej
  13. Po zrobieniu ok 50km nic sie nie zmieniło, nie wiem czy jezdzic tak czy zmienić z powrotem na stary, nie chce żeby coś jeszcze gorzej nie narobić
  14. Ok pojezdze dzis i potem sprawdze. A widziales ten filmik na starym czujniku? Dzis pokazuje wartosci 8-10hp
  15. Na zapalonym moze bedzie? Czy to bez roznicy czy zaplon czy zapalony?
  16. I tyle, zaadoptuje sie?
  17. Oj nie, jest gdzies instrukcja jak zrobić adaptacje?
  18. Tutaj na starym nagrałem. 20240304_142443.mp4
  19. @Muskel1 dzisiaj sprawdziłem raz jeszcze na wolnych i juz nie rozumie, teraz pokazuje ze sie mieści w normie... Wymienilem czujnik na nowy i teraz jest tak:
  20. Dzięki wielkie za cenne info
  21. Rozumiem. Pozostaje oddać auto do mechanika zeby to sprawdzić, tylko co on zrobi, poki nie wymontuje to nie zobaczy czy zapchany czy nie..
  22. Domyśliłem sie ? Jedynie moze to być dpf? Oddac na czyszczenie ?
  23. Kurde czyli coś jest u mnie nie tak juz. Czyli co najlepiej teraz zrobić?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.