Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Danko23

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Danko23

  1. Odkopie troszke bo szukam do przedlifta 2016r zwykly zderzak tak wygląda : bedzie pasować ten dyfuzor? allegro.pl ALLEGRO.PL
  2. Danko23 opublikował(a) temat w Audi A4 B9
    Witam, planuje przerobke zderzaka z lifta do polifta. Chce zacząć gromadzić części, podpowiedzcie czy ten dyfuzor ktory mam na oku bedzie do mojej Audi:
  3. Czyli te "przyciski" na klamkach są tak o jakbym chciał to zamontowac? Czy to moze jest w wyposazeniu ale trzeba uruchomic?
  4. 4I7 L TKV Central locking system Keyless Go without SAFELOCK Mam liste całego wyposażenia, czyżby to był ten zapis?
  5. Jak sprawdzić czy mam na wyposażeniu auta system keyless? Mozliwe, że jest wyłączony skoro nie działa, czy musze go jakoś uruchomić od nowa po ostatnim właścicielu?
  6. Danko23 odpowiedział(a) na Danko23 temat w Audi A4 B9
    Dzięki. A z tymi wibracjami ktoś wie?
  7. Danko23 odpowiedział(a) na Danko23 temat w Audi A4 B9
    Szukałe, ale nie znalazłem nic
  8. Danko23 opublikował(a) temat w Audi A4 B9
    Witam, podczas startowania po osiagnieciu 30/40km/h trzymajac noge delikatnie na gazie czuje takie stukniecia delikatne na pedale, zawsze są dwa. Wiecie co to moze byc? 2016r 2.0 TDI 190km, skrzynia stronic, quattro. + dodam rownież, że przy startowaniu z miejsca przez moment wibruje/drży tył auta na 1wszym biegu. (Olej w dyfrze wymieniony na nowy 300km temu)
  9. Teraz działa dzięki. A za co odpowiada ostatnia pozycja?
  10. Probowalem tak jak piszesz zaprogramować, nie działa. Jesli nacisne szybe ktorąkolwiek raz to leci na sam dół, tak samo do gory jak nacisne raz to zamyka sie tez, ale nie moge zaprogramowac otwoerania i zamykania z klcxyka
  11. Danko23 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Panowie posiadam B9 z 2016r, 2.0tdi 190km. Gdzie moge sprawdzić czy mam pompe oleju na pasku czy łańcuszku? Edit: kod silnika DETA Jestem w trakcie zmiany rozrządu i świeżo kupiłem auto z przebiegiem 190k i nie wiem czy zmieniać, czy nie. Jakie to koszty dochodzą, bo sam pasek jesli to pasek to ok 100zł
  12. ok, będę próbował. Dzięki
  13. Tak, było odpinane. Jeśli nacisnę raz w dół to leci szyby na sam dół. A jest może instrukcja jak przyuczyć, normalnie tak jak w starszych modelach?
  14. No właśnie nie działa, dlatego pytam
  15. Witam, czy da sie jakoś zaprogramować odsuwanie szyb z kluczyka w b9? W starej b6 wiem, że jakoś naciskałem w drzwiach potem na kluczyku i śmigało to, pytanie czy tutaj też sie da w prosty sposób zrobić to ?
  16. Danko23 odpowiedział(a) na Danko23 temat w Audi A4 B9
    Gosciu za odblokowanie + mapy 2023 powiedział 400zł, dobra cena?
  17. Danko23 opublikował(a) temat w Audi A4 B9
    Witam, czy da sie samemu ogarnąć VAGiem/Vcdsem odblokowanie nawigacjii w b9?
  18. Kur... gdybym wczesniej wiedział to bym sie nie bawił tylko pewnie wzmaka kupił i od razu zrobił tak jak trzeba ? bo mam suba 500w ale chyba przejde na ori bo szkoda miejsca w bagazniku ehhh
  19. Dzieki, podpytalem troche znajomego i podciagnalem obie strony do kostki glownej bo akurat mialem miejsce na tylne glosniki, wszystki dziala. Troche pozno przeczytem twoj post. Teraz gdybym chcial wlozyc ori suba w pilke tam musze kupic Wzmacniacz i suba? Tylko jak wtedy znowu to popodlaczac. Bo ja sobie puscilem plusa i minusa z obu stron do radia a teraz jak bedzie wzmak to jak to? Hah sory ze tak glupio pytam ale nie wirm
  20. Pany chce podciagnać kabla do tyłu do glosników bo mam tylko z przodu, ktos podpowie co jak robic ? Trzeba jakis wzmacniacz bo nigdy tego nie robilem.
  21. Jak wlozylem reke to mniej wiecej na wysokosci zamka sie konczy
  22. Pewnie to centralny zamek ten kabel, ale wole zapytac bo sie nie znam
  23. Pany, wyciagnalem dzis boczek drzwi tylnych no i jak sie jednak okazalo nie ma wgl glosnikow ani syczkow. Tylkoteraz pytanie jakis kabel jest tylko czy to do glosnikow czy do czegos innego? Pewnie trzeba ciagnac kable do tylu? Ktos mial z tym stycznosc? Prosze o podpowiedz bo chcialem zalozyc z tylu. Nizej wrzuce fotki tego co tam widac
  24. I montowal ktoś, tez mnie to zainteresowało
  25. Nie mam z tylu bialego kabla bo nie mam ori subwoofera z tylu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.