Treść opublikowana przez Danko23
-
Dyfuzor z polifta w Audi A4 B9
Odkopie troszke bo szukam do przedlifta 2016r zwykly zderzak tak wygląda : bedzie pasować ten dyfuzor? allegro.pl ALLEGRO.PL
-
Zderzak 2 kominy
Witam, planuje przerobke zderzaka z lifta do polifta. Chce zacząć gromadzić części, podpowiedzcie czy ten dyfuzor ktory mam na oku bedzie do mojej Audi:
-
Keyless
Czyli te "przyciski" na klamkach są tak o jakbym chciał to zamontowac? Czy to moze jest w wyposazeniu ale trzeba uruchomic?
-
Keyless
4I7 L TKV Central locking system Keyless Go without SAFELOCK Mam liste całego wyposażenia, czyżby to był ten zapis?
-
Keyless
Jak sprawdzić czy mam na wyposażeniu auta system keyless? Mozliwe, że jest wyłączony skoro nie działa, czy musze go jakoś uruchomić od nowa po ostatnim właścicielu?
-
Problem przy starcie
Dzięki. A z tymi wibracjami ktoś wie?
-
Problem przy starcie
Szukałe, ale nie znalazłem nic
-
Problem przy starcie
Witam, podczas startowania po osiagnieciu 30/40km/h trzymajac noge delikatnie na gazie czuje takie stukniecia delikatne na pedale, zawsze są dwa. Wiecie co to moze byc? 2016r 2.0 TDI 190km, skrzynia stronic, quattro. + dodam rownież, że przy startowaniu z miejsca przez moment wibruje/drży tył auta na 1wszym biegu. (Olej w dyfrze wymieniony na nowy 300km temu)
-
Opuszczanie i podnoszenie szyb z pilota w Audi A4 B9
-
Opuszczanie i podnoszenie szyb z pilota w Audi A4 B9
Probowalem tak jak piszesz zaprogramować, nie działa. Jesli nacisne szybe ktorąkolwiek raz to leci na sam dół, tak samo do gory jak nacisne raz to zamyka sie tez, ale nie moge zaprogramowac otwoerania i zamykania z klcxyka
-
Pompa oleju
Panowie posiadam B9 z 2016r, 2.0tdi 190km. Gdzie moge sprawdzić czy mam pompe oleju na pasku czy łańcuszku? Edit: kod silnika DETA Jestem w trakcie zmiany rozrządu i świeżo kupiłem auto z przebiegiem 190k i nie wiem czy zmieniać, czy nie. Jakie to koszty dochodzą, bo sam pasek jesli to pasek to ok 100zł
-
Opuszczanie i podnoszenie szyb z pilota w Audi A4 B9
ok, będę próbował. Dzięki
-
Opuszczanie i podnoszenie szyb z pilota w Audi A4 B9
Tak, było odpinane. Jeśli nacisnę raz w dół to leci szyby na sam dół. A jest może instrukcja jak przyuczyć, normalnie tak jak w starszych modelach?
-
Opuszczanie i podnoszenie szyb z pilota w Audi A4 B9
No właśnie nie działa, dlatego pytam
-
Opuszczanie i podnoszenie szyb z pilota w Audi A4 B9
Witam, czy da sie jakoś zaprogramować odsuwanie szyb z kluczyka w b9? W starej b6 wiem, że jakoś naciskałem w drzwiach potem na kluczyku i śmigało to, pytanie czy tutaj też sie da w prosty sposób zrobić to ?
-
Nawigacja
Gosciu za odblokowanie + mapy 2023 powiedział 400zł, dobra cena?
-
Nawigacja
-
Montaz tylnych glosników
Kur... gdybym wczesniej wiedział to bym sie nie bawił tylko pewnie wzmaka kupił i od razu zrobił tak jak trzeba ? bo mam suba 500w ale chyba przejde na ori bo szkoda miejsca w bagazniku ehhh
-
Montaz tylnych glosników
Dzieki, podpytalem troche znajomego i podciagnalem obie strony do kostki glownej bo akurat mialem miejsce na tylne glosniki, wszystki dziala. Troche pozno przeczytem twoj post. Teraz gdybym chcial wlozyc ori suba w pilke tam musze kupic Wzmacniacz i suba? Tylko jak wtedy znowu to popodlaczac. Bo ja sobie puscilem plusa i minusa z obu stron do radia a teraz jak bedzie wzmak to jak to? Hah sory ze tak glupio pytam ale nie wirm
-
Montaz tylnych glosników
Pany chce podciagnać kabla do tyłu do glosników bo mam tylko z przodu, ktos podpowie co jak robic ? Trzeba jakis wzmacniacz bo nigdy tego nie robilem.
-
Glosniki tyl
Jak wlozylem reke to mniej wiecej na wysokosci zamka sie konczy
-
Glosniki tyl
Pewnie to centralny zamek ten kabel, ale wole zapytac bo sie nie znam
-
Glosniki tyl
Pany, wyciagnalem dzis boczek drzwi tylnych no i jak sie jednak okazalo nie ma wgl glosnikow ani syczkow. Tylkoteraz pytanie jakis kabel jest tylko czy to do glosnikow czy do czegos innego? Pewnie trzeba ciagnac kable do tylu? Ktos mial z tym stycznosc? Prosze o podpowiedz bo chcialem zalozyc z tylu. Nizej wrzuce fotki tego co tam widac
-
Skrzynia Basowa A4
I montowal ktoś, tez mnie to zainteresowało
-
Podpiecie subwoofera
Nie mam z tylu bialego kabla bo nie mam ori subwoofera z tylu