Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Danko23

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Danko23

  1. Karta sformatowana pod fat 32, karta SD i dalej ten sam błąd. Wszystkie pliki wrzucone w glowny folder od razu, znowu wina karty?
  2. Przy próbie instalacji softa, od razu wyskakuje to: Adapter i karta ktorej używam:
  3. Ok, dobra ? Zmyliłes mnie bo napisałeś, żebym pobrał link i rozpakował to, a mi pobrało sam plik juz ten dlphi.sh czyli aktywator... Ale podziwiam za cierpliwość ??
  4. Nie o to chodzi. W twoim linku jest tylko plik dlphi.sh , nie ma aktywatora. A napisałeś, że pobieram aktywator z twojego linku
  5. Ok dzięki, ale w twoim linku jest tylko plik o nazwie i rozszerzeniu dlphi.sh
  6. Czyli to z twojego linku, na końcu po aktualizacjach softa, wrzucam na SD ten 1 plik i wkładam do auta i aktualizuje patcha? Czy pobrać mam to wszystko z screena pierwszego (mib solution) ? Nie ma jako tako jasnej instrukcji jak to z patchować
  7. Sugerowałem się tym filmikiem na Youtube. Mówiłes o aktywatorze congo. Nie znalazłem tego, jedyne co to na mib solution, tylko czy to to? Tutaj znalazłem jeszcze to: A ten link, to co to za plik co wrzuciłeś?
  8. Gdzie ten plik wkleić/wgrać? Myślałem, że to też jakiś folder plików i podobnie jak softa sie wgrywa tylko przez zielone menu, przynajmniej tak na YT widziałem
  9. Skąd pobrać tego patcha? Nie moge znaleźć. To ma być ten co zaznaczyłem? Jak wiesz jaki do tego softu co wgram "P2035" to podrzuć
  10. Ok, softy sobie przygotowałem, a patch na końcu jaki wgrać?
  11. Ok, wolałem dopytać. Jutro będe dzialał, dzięki
  12. Chce się upewnić tylko, tutaj na zdj mam MHS2_EU_AU_K0129 a Ty mowisz zeby pierwszego softa wgrał MHS2_ER_AU_K0129, czyli tylko tym EU na ER sie różni, tak?
  13. @Muskel1 po wpisaniu 1wszego oprogramowania w mib-solution klikam w punkcie 2 - Download firmware i przenosi mnie do strony mib solution i mam pobrać to co mi wyświetla?
  14. Dzięki @robson760. Kupiłem przy przebiegu 180k auto z checkiem p2002 i była padnięta chlodniczka spalin, także przeszło mi przez myśl, ze poprzedni właściciel mógl od razu oddac DPF do prania jak zobaczył błąd i jak mu jakis mechanik doradzil, że to DPF i skasował VCDSem wartości, dlatego nie wiem co myśleć
  15. A ciśnienie jak sprawdzić dokładnie? vcds, bądż w vag dpf ostatnie okienko na dole chyba tez pokazuje? Przełączyc na manual i gaz do spodu ? Czy bardziej pod górke go troche zdławić i do spodu? Jaka maksymalna norma?
  16. Czyli już dpf nadaje sie do wymiany/prania? Można coś wywnioskowac z tych screenów?
  17. Dolewałem Archaoil ale przeszedłem teraz na CetanR, zauwazyłeś zmiany jakieś względem DPF?
  18. Ja też wrzuce dopytać, bo Oil Ash mam dosyć niski jak na przebieg 214kkm. Ostatnio dałem mu do spodu przy przyspieszaniu i hPa max pod 300 podchodziło to jeszcze znośnie? Wydaje mi sie, że ktoś go prał zanim kupiłem i wyzerował dane dpfa, mozliwe? Ps. Co oznacza ten "1 err" na pierwszym screenie? Na górnym ekranie, wyżej grafiki dpf?
  19. Za darmo można pobrac pełną wersje VAG DPF
  20. Witam, poczytałem troche o aktualizacjach softu, ale nie znalazlem nikogo kto by aktualizował taki stary jak ja mam. 1. Może ktoś powiedzieć jakie po kolei softy musze wgrywać, żeby wgrać do najnowszego? (Standardowe nagłośnienie jak i wszystko wiec powinienem normalnie moc wgrywać jeden po drugim?) 2. Czy na początku musze wgrać patcha jakiegoś? 3. Czy to "Oprogramowanie MU: 0159" też osobno trzeba aktualizować, czy to jest razem z tym softem ? 4. Czy nawigacje/mapy rownież moge odblokować i wgrać?
  21. Uu to lipa. Dzięki
  22. Mam taką kiere, bedzie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.