Treść opublikowana przez Kubiszer
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
Lotek w eskach z tego co wiem nie bylo ale myślę założyć od sline, żeby tak golo właśnie nie bylo?
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
Dzięki panowie ? Dokładnie taka była myśl twórcza na niebieskim spodzie, a nie jakieś chamskie zachowanie z mojej strony? Jeszcze jedno takie parkingowe, wiem źle stoję ? zauważyłem ?
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
Mogłem ale te podobało mi się najbardziej
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
Spokojnie? znaczy tylko tyle co ustawka do zdjęcia. Cały parking był pusty, więc to nikomu nie przeszkadzalo jak to w niedziele niehandlową?
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
Dzięki? W kolor tez rozważałem, jednak to nieodwracalny proces i szkoda mi oryginału?
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
Dziękuję i pozdrawiam ?
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
Dziękuję
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
Wejdą 18 ale z dystansem lub innym et
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
Witam Przedstawiam Wam moje auto. Jest nim Audi S4 B6 Avant z 2004 roku. Edycja Nogaro. Samochód kupiłem w kompletnej serii bez żadnych, nawet najmniejszych tuningow. Biorąc je w swoje ręce jak na razie zmieniłem koła na letnie oraz wyposażyłem w większe hamulce na przodzie i tyle. 360mm Zimmerman przód Speedline 8,5x19 et43 oraz Hankook Ventus S1 evo2 235 35 330mm Zimmerman na tyle Zaciski 6 tloczkowe Akebono Taki efekt Z grubszych rzeczy póki co na tyle Pozdrawiam ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Mieszkam w Rybniku i bawię się S4 b6. Pozdrawiam