Witam. Niedawno stałem się posiadaczem A4 B6 1.8t AWT 150km i chciałbym troszkę podnieść moc auta (170-190km). Wiem że było już wiele napisane na ten temat,ale chciałem dowiedzieć się jak by to najlepiej zrobić w tym konkretnym przypadku. Program? Czy może wystarczy zwykły box z allegro? Te boxy są bezpieczne? Po wymontowaniu ich auto wraca na stare parametry i moc? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
Cześć. Zastanawiam się nad kupnem kabla do zrobienia podstawowych rzeczy w moim A4 B6 1.8t,tzn. logi,włączenie modułu bluetooth,uaktywnienie tempomatu czy kierownicy wielofunkcyjnej po jej zamontowaniu. Jaki kabel jest mi potrzebny? Wystarczy taki za 60 zł,typu ten z linku?
https://allegro.pl/interfejs-obd2-kkl-multi-vag-fiat-bmw-opel-volvo-i6406465722.html
Z góry dzięki za informacje. Pozdrawiam