Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateusz5552

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateusz5552

  1. mateusz5552 odpowiedział(a) na mateusz5552 temat w 2.0
    Panowie. Podmieniłem dziś przepływomierz na nowy - niestety wartości te same. Błędy jakie się pojawiają 17748, 16540, 17927. Czy zawór odpowietrzający może być przyczyną?
  2. mateusz5552 odpowiedział(a) na mateusz5552 temat w 2.0
    szcerze to już chyba wszystko sprawdziłem, jak ja tak podusi wywali błąd sondy (niewłasciwa mieszanka)
  3. mateusz5552 odpowiedział(a) na mateusz5552 temat w 2.0
    najgorse jest to ze na ciepłym pali dobrze choć nie chodzi zbyt równo ale zdarzy się ze jest ok. Jak już wyjade to raz jest ok a raz szarpie i ksztusi
  4. mateusz5552 opublikował(a) temat w 2.0
    Witam wszystkich forumowiczów. Zakupiłem audi a4 b6 2.0 Alt z pewną usterka. A mianowicie gdy sie go odpala na zimnym gaśnie i w jeżdzie go muli i dusi. Początkowo padło na czujnik temp., wymieniony nie pomogło. W miedzyczasie została wymieniona membrana w gruszce, świece, podmieniane cewki, czyszczona przepustnica, nowa odma. W sumie została jeszcze przepływka. W VAGu pomiar pokazuje na 3 biegu do odcinki max 68g/s. Jak go odpali to tak jakby chodził na 2 gary i gaśnie. Nie mam już pomysłu. Pytanie czy może to być wina przepływomierza?
  5. mateusz5552 odpowiedział(a) na mateusz5552 temat w 2.0
    prawdopodobnie problem rozwiązany. Do wymiany była odma 135zł oraz pęknięta membrana gruszki podciśnienia wraz z wymianą wężyków. pozdrawiam
  6. witam. Mam problem ze spryskiwaczami. Po wciśnięciu manetki czy do siebie czy od siebie nie słychać pompki. Zero reakcji. Pompka na krótko działa... bezpiecznik w porządku... z modułu bordnatz wychodzą przewody na pompke i na pinach modułu jest zasilanie. Pytanie co padło moduł czy manetka?
  7. mateusz5552 odpowiedział(a) na mateusz5552 temat w 2.0
    Dziś zauważyłem ze przy odpaleniu strzelił tak jak dawniej strzelaly gazowniki
  8. mateusz5552 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 2.0
    Zgadzają się. Właśnie to sprawdzilem
  9. mateusz5552 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 2.0
    Panowie podłączenia się do tematu. Mam podobne objawy, przy 15st pali od strzała a poniżej 10 juz na 2, 3, 5 razy. Martwi mnie tylko to ze nie ma gazu (tzn nie przełącza na gaz bo go nie ma) a on dalej nie chce odpalać. A powiedzcie mi w jaki sposób mogę sprawdzić czy reduktor puszcza i zalewa silnik? Czujnik temperatury wymieniłem i nic to nie dało. Z góry dziękuję za wypowiedzi
  10. mateusz5552 odpowiedział(a) na mateusz5552 temat w 2.0
    Właściwą temperaturę. Wczoraj jednak wymieniłem czujnik i niestety poprawy nie ma. Jest jeszcze jeden czujnik przy chłodnicy, ale on chyba jest od wentylatora. Czy przyczyną takiego palenia mogą być świece i cewki bo nie wiem czy się zabierać za to... jedno jest pewne mam wyciek płynu wspomagania bo cały dół jest zalany płynem. Szczerze nie mam pomysłu. To tak jakby ssanie nie chciało zalapac
  11. mateusz5552 odpowiedział(a) na mateusz5552 temat w 2.0
    sprawdzałem wskazania podawane na komputer za pomocą skanera diagnostycznego i pokazywał poprwnie. z tego co wiem jest jeden 4 pinowy czujnik
  12. mateusz5552 opublikował(a) temat w 2.0
    witam. Mam taki problem z moją A4 B6. Przy temperaturze poniżej 10 stopni po odpaleniu zaraz gaśnie, za 5 razem wejdzie na obroty i normalnie pracuje. Postoi tak cały dzień i po południu przy temperaturze 16 stopni pali normalnie. Dodam, że po wpięciu skanera diagnostycznego przy niskiej temperaturze wskazania są prawidłowe. Nie świeci się żaden bład, skaner też nic nie wyłapuje. Na ciepłym pali normalnie, z góry dziękuje za odpowiedź

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.