Treść opublikowana przez mateusz5552
-
wina przepływomierza?
Panowie. Podmieniłem dziś przepływomierz na nowy - niestety wartości te same. Błędy jakie się pojawiają 17748, 16540, 17927. Czy zawór odpowietrzający może być przyczyną?
-
wina przepływomierza?
szcerze to już chyba wszystko sprawdziłem, jak ja tak podusi wywali błąd sondy (niewłasciwa mieszanka)
-
wina przepływomierza?
najgorse jest to ze na ciepłym pali dobrze choć nie chodzi zbyt równo ale zdarzy się ze jest ok. Jak już wyjade to raz jest ok a raz szarpie i ksztusi
-
wina przepływomierza?
Witam wszystkich forumowiczów. Zakupiłem audi a4 b6 2.0 Alt z pewną usterka. A mianowicie gdy sie go odpala na zimnym gaśnie i w jeżdzie go muli i dusi. Początkowo padło na czujnik temp., wymieniony nie pomogło. W miedzyczasie została wymieniona membrana w gruszce, świece, podmieniane cewki, czyszczona przepustnica, nowa odma. W sumie została jeszcze przepływka. W VAGu pomiar pokazuje na 3 biegu do odcinki max 68g/s. Jak go odpali to tak jakby chodził na 2 gary i gaśnie. Nie mam już pomysłu. Pytanie czy może to być wina przepływomierza?
-
pali na kilka razy
prawdopodobnie problem rozwiązany. Do wymiany była odma 135zł oraz pęknięta membrana gruszki podciśnienia wraz z wymianą wężyków. pozdrawiam
-
spryskiwacze szyby przedniej i tylnej
witam. Mam problem ze spryskiwaczami. Po wciśnięciu manetki czy do siebie czy od siebie nie słychać pompki. Zero reakcji. Pompka na krótko działa... bezpiecznik w porządku... z modułu bordnatz wychodzą przewody na pompke i na pinach modułu jest zasilanie. Pytanie co padło moduł czy manetka?
-
pali na kilka razy
Dziś zauważyłem ze przy odpaleniu strzelił tak jak dawniej strzelaly gazowniki
-
2.0 ALT ciężko odpala po nocy/ zimny
Zgadzają się. Właśnie to sprawdzilem
-
2.0 ALT ciężko odpala po nocy/ zimny
Panowie podłączenia się do tematu. Mam podobne objawy, przy 15st pali od strzała a poniżej 10 juz na 2, 3, 5 razy. Martwi mnie tylko to ze nie ma gazu (tzn nie przełącza na gaz bo go nie ma) a on dalej nie chce odpalać. A powiedzcie mi w jaki sposób mogę sprawdzić czy reduktor puszcza i zalewa silnik? Czujnik temperatury wymieniłem i nic to nie dało. Z góry dziękuję za wypowiedzi
-
pali na kilka razy
Właściwą temperaturę. Wczoraj jednak wymieniłem czujnik i niestety poprawy nie ma. Jest jeszcze jeden czujnik przy chłodnicy, ale on chyba jest od wentylatora. Czy przyczyną takiego palenia mogą być świece i cewki bo nie wiem czy się zabierać za to... jedno jest pewne mam wyciek płynu wspomagania bo cały dół jest zalany płynem. Szczerze nie mam pomysłu. To tak jakby ssanie nie chciało zalapac
-
pali na kilka razy
sprawdzałem wskazania podawane na komputer za pomocą skanera diagnostycznego i pokazywał poprwnie. z tego co wiem jest jeden 4 pinowy czujnik
-
pali na kilka razy
witam. Mam taki problem z moją A4 B6. Przy temperaturze poniżej 10 stopni po odpaleniu zaraz gaśnie, za 5 razem wejdzie na obroty i normalnie pracuje. Postoi tak cały dzień i po południu przy temperaturze 16 stopni pali normalnie. Dodam, że po wpięciu skanera diagnostycznego przy niskiej temperaturze wskazania są prawidłowe. Nie świeci się żaden bład, skaner też nic nie wyłapuje. Na ciepłym pali normalnie, z góry dziękuje za odpowiedź