Witam
Chciałbym opisać sposób działania moich wycieraczek w [ A4 B8 TFSI kombi ], gdyż nie za bardzo mi się to podoba:
Manetka 1 raz w górę - działa czujnik deszczu ( fatalnie działa, mała czułość), a chciałbym korzystać z ustawienia czasowego wycieraczek.
Nad manetką jest suwak do czasowego ruchu wycieraczek no i właśnie sęk w tym, że nie wiem jak dokładnie go załączyć i używać - jak przesunę suwak czasowy to w tym momencie wycieraczki zadziałają, ale później wycieraczki "czekają" na sygnał z czujnika deszczu, a ja chciałbym go wyłączyć i normalnie używać czasowych wycieraczek - jak przesunę w jedną stronę to chciałbym aby wycieraczki działały w krótkich odstępach czasu i w drugą stronę to w większych odstępach czasu.
Dziękuję za odpowiedź