-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Siemka chciał bym sobie zrobić oświetlenie schowka gdzie dokładnie wpiąć się żeby to działało jak orginalnie albo tak by działało
-
Audio Focal w A4 B8
mam pytanie co myślicie o takich głośnikach Morel Maximis 602 V2 ?
-
Wymiana lampek podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED
żaróweczki weszły https://allegro.pl/oferta/podswietlenie-led-audi-a4-b8-a5-q3-q5-tt-passat-b6-4960935382 trochę są wypukłe i dosyć jasno świecą nawet mocno . Jestem ciekaw czy to nie oślepia kierowców jadących z tyłu w jakoś sposób ;D
-
Jakie Końcówki wydechu
Pasuje coś wybrać
-
Jakie Końcówki wydechu
Witam szukam końcówek na tłumik 2.0 tdi ktoś może coś więcej powiedzieć przy dłuższym czasie użytkowania. Przy wspawywaniu dużo jest roboty ?
-
Wymiana lampek podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED
zamówiłem jakieś z allegro zobaczymy jak efekt będzie
-
Wymiana lampek podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED
To polecasz te które podałeś w opisie a mocno te 3 żaróweczki świecą do np 18 żarówek LED
-
Wymiana lampek podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED
Witam wszystkich ;) chciał byk kupić jakieś żaróweczki ewentualnie wkłady coś polecacie przy dłuższym użytkowaniu ? Znalazłem coś takiego :) https://allegro.pl/oferta/podswietlenie-led-audi-a4-b8-a5-q3-q5-tt-passat-b6-4960935382 https://allegro.pl/oferta/lampki-tablicy-led-audi-a1-a4-b8-s4-a5-a6-c7-q5-tt-6930594232?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=YTQ1M2RjZGYtZDY2Mi00NDY0LTllOTYtMTVkMDRkZTE2NThhAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=ca61f68a-4bd3-425f-ad4e-79d2476660e3 https://allegro.pl/oferta/lampki-led-tablicy-audi-a4-b8-2011-dzis-7488954094 Czy coś innego
-
Montaż zewnętrzego nieorginalnego wzmaczniacza i subwoofera MMI 3G w A4 B8
-
Felgi GMP Atom Proszę O Opinię ;)
Dzięki wielkie dwie oponki z uniroyal na sezon myślę a dwie roczne jeszcze trochę polatają ale firmy nie pamiętam
-
Felgi GMP Atom Proszę O Opinię ;)
-
Felgi GMP Atom Proszę O Opinię ;)
Witam wszystkich kupiłem auto na ładnych r19 myślałem ze są to org sprzedawca zapewniał mnie ze to są felgi z audi .a tu niespodzianka są to felgi włoskie GMP r19 8.5 et 35 moje pytanie jest takie jak z wytrzymałością jeździć na tych felgach czy lepiej sprzedać i kupić coś dobrego myślałem o 18 jakiś dobrych Jak może być Cena felg oczywiście z oponami
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich :)
Gleba555
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta