-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Tylko pompę no dwie pompki paliwa jedna w baku druga przed filtrem odrazu mówię że są drogie reszta czyszczona ale jak pisałem wcześniej to był dopiero początek. Pod czujnikiem na pompie były z 2 opilki i w pompie w baku kilka. Po rozebraniu pompy nie był na niej widać zurzycia.
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
U mnie wtryski przeżyły ale ja miałem bardzo mało opilkow. Pompę kupiłem z innymi numerem niż miałem od t-rocka . A te dwie to droższa jest z 2019 roku tańsza pewnie dużo starsza
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Ponoć większe, znaczenie ma użytkowanie ich
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Też o tym czytałem. Niby te z t-rock też są poprawione no
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Tak kup nowa albo z bardzo niskim przebiegiem i problem z głowy
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Nie ma czegoś takiego jak poprawiony mogmdel.
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Witam też wymieniłem z innym numerem pompę dokładnie od T-roc i powiedziano mi że nie ważne jaki numer bo czujnik wyreguluje sobie ciśnienie. Jeżdżę już ponad rok i bez problemów
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Przy takim błędzie u mnie był czujnij na pompie wysokiego ciśnienia walniety . Przy tych objawach były opilki. Było ich tak mało że nie było ich prawie widać. Były w tym sitku czujnika na pompie. Też nie chciał zapalić po 30 min nie dotykania odpalił
-
Proszę o pomoc gdzie szukać
Myslelem że jeszcze gdzieś inne są. A może to być związane z odcięciem zapłonu bo mam zamontowany może to coś powoduje.
-
Proszę o pomoc gdzie szukać
A gdzi szukać które to bezpieczniki
-
Proszę o pomoc gdzie szukać
Błędy były wcześniej wyczyszczone i 2 dni jeździłem i spowrotem są. Ale na niektórych było częstotliwość nawet 29 dokładnie storownik silnika. Mam tylko to zdj o innych nie wiem jaka była częstotliwość
-
Proszę o pomoc gdzie szukać
Robione z 8 miesięcy temu tak odpinali akumulator. Rozładowany raczej nie max co było to 50 %. Sterowniki nie były odpinane. Bezpiecznik nie ruszane i nie sprawdzane . Kasowałem i wracają
-
Proszę o pomoc gdzie szukać
-
Proszę o pomoc błąd 01314
Witam mam ten sam błąd jak dokładnie to rozwiązałeś i gdzie to dokładnie jest
-
Problem z temperatura po wymianie termostatu
To moja druga zima wcześniej było wszystko super teraz był problem bo nie dogrzewa więc wymieniłem wkład na oryginał z aso i było Oki przez 2 miesiące i teraz to co pisze
Ju86
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta