Kojaczenko

• Paliwo
    PB+LPG

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Kojaczenko

Reputacja

1. Sprawdzę napewno i dam znać
  2. Tak dopytam jeszcze,dlaczego myślisz że problem może tkwić w filtrze paliwa albo w pompie paliwowej? Co ma pompa do tego że chodzi mi na 5 cylindrów na benzynie a na gazie 6 ? ,albo co ma filtr paliwa do tego ? Nie wiem,głośno myślę ale nie wydaje mi się żeby tam był problem. Aczkolwiek sprawdzę.
  3. Mechanik rozebrał je i sprawdził u siebie na jakiejś maszynce mówił i dobrze podają paliwo-tak mi powiedział. Dzięki za podpowiedzi.
  4. Witam klubowiczów,przedstawię wam swój problem z autem . Audi ma założoną instalacje gazową,gdy silnik się rozgrzewa żeby przełączyć się na gaz,chodzi na 5 cylindrów (V6) a gdy się już przełączy na gaz,chodzi normalnie. Podejrzewałem wtryski albo wiązki,ale mechanik rozgrzebał autko i wtryski działają elegancko,wiązki też są w porządku. Sugerował mi problem ze sterownikiem gazowym,co wy na to ? Proszę o sugestie, pozdrawiam.
  5. Witajcie klubowicze,nie mogłem znaleźć tego tematu dlatego odświeżamy,mianowicie-silnik ww bierze olej i trochę dużo, po 100 km widać różnicę. Macie jakieś pomysły? Pozdrawiam.
  6. Sorki,nie wspomnialem że chodzi mi o skrzynie biegów ?. 2.4 v6 automat i nie mam pojęcia jaki olej wlać do skrzyni żeby nie zepsuć czegoś. Widziałem różne oleje ale nie wiem który by był najlepszy. Ktoś miał taki dylemat? Pozdrawiam.
  7. Witam klubowiczów,ktoś może poradzić jaki olej wlać najlepiej do ww auta ?pozdrawiam i życzę spokojnych świąt.
  8. Dzięki. Zakupiłem 2 tyg temu audi,a sąsiad polecił mi to forum. Mówi,że zjadł zęby na tym forum i na audi ?. Wspominał także o Tobie HUGO,ale nic osobistego,jako o adminie tylko ?. Będę ba bieżąco śledził wpisy i tematy,pozdrawiam?