Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malukry122

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malukry122

  1. Ja kupiłem zregenerowane soczewki od tej firmy (wizytówka w załącznikach). Doliczyli mi 100zl kaucji a po zmianie odeslalem stare i mi zwrócili kase.
  2. https://allegro.pl/oferta/zmieniarka-bta-bluetooth-audi-vw-seat-skoda-5716391823?fromVariant=5716391871 Czyli coś takiego spełni moje oczekiwania?
  3. Zależy mi na streamingu muzyki z telefonu
  4. Czy istnieje adapter/cyfrowa zmieniarka z Bluetooth do radia audi concert 2? Znalazłem tylko coś takiego https://allegro.pl/oferta/adapter-aux-sd-usb-audi-chorus-concert-symphony-7561455144
  5. Wychodzi na to że prawdopodobnie siada pompa lub filtr paliwa przypchany. Podobno ciśnienie 4bar i nie powinno spadać poniżej tej wartości. U mnie jednak spada do 3.6 bar. Spróbuje od wymiany filtra i zobaczę jakie będą rezultaty. Na LPG ustawiłem trochę wyższy mnożnik tak żeby nie zapętlał i na razie jeżdżę. Ostatecznie i tak będę chciał zrobić żeby na pb chodził bez zapętlania.
  6. Sprawdziłem dziś zawór dv i jest okej oraz ciśnienie na listwie wtryskowej pb. Na biegu jalowym cisnienie wynosi 3.9-4.0 bar a przy max bucie na trójce do odciny w momencie petlenia spada do jakiś 3.6 bar. Ciśnienie nie powinno być te samo lub nawet lekko wzrosnąć?
  7. Wielozawór Tomasetto extra Przewód z wielozaworu do elekyrozaworu 8mm Reduktor KME Twin Wtryski AC W02 Spadek ciśnienia na reduktorze przy max bucie 0.1 bar
  8. Dziś nie dam rady ale jutro ciśnienie sprawdzę jak czas pozwoli. Przypomniało mi sie że przy przekrecaniu kluczyka w stacyjce pompa paliwa czasami głośno zabrzeczy/zapiszczy i jak sie np. Stoi na obrotach jalowych to słychać jej obecność. Dźwięk na podobe tego filmiku z yt. Co o tym myślicie?
  9. Jest opcja że na pętlących wtryskach pb można dobrze ustawić gaz? Uwzględniając korekty po obrotach i obciążeniu?
  10. Logi na pb Wtryski seria bex. Na jakie wtryski by można zmienić i co z mapa silnika? Ponowne strojenie na hamowni?
  11. Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_d0Kutt.html Grupy 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_5mR8ANX.html Grupy 003, 020: http://vaglogi.pl/log-003_020_HqC8UQU.html
  12. Proszę o analizę logów mojej a4 b6 1.8t bex zmapowany na 225km. Powyżej 4700 obrotów przy maks wyciśniętym pedale gazu samochod lekko "faluje" przyspieszajac. Nie zawsze to czuć. Na gazie w tym przedziale wypada zapłon. Wrzucam link do tematu na innym forum, który już dość sporo obrazuje. https://lpg-forum.pl/wypadanie-zaplonu-na-lpg-t71496.html?sid=a011bf39efd1dad1c521e10ffc75d99b LOG-2-33.CSV LOG-115-118.CSV LOG-3-20.CSV

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.