Treść opublikowana przez ••dardi••
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Przelotka Ok tak myśle, bo nic podejrzanego nie stwierdziłem. Kable siedzą tak jak trzeba, zero dziwnych załamań czy czegoś tam. Możliwe, ze coś podchodzi wilgocią jak myje auto?
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Wczoraj trochę zmieszałem tam i powiem tak - czasami działa a czasami nie - fis tez pokazuje raz otwarte raz nie Obstawiam microstyk tylko bardzo dziwny zbieg okoliczności działało wszystko Ok do momentu dołożenia tego pod fotelem kierowcy. Co do drzwi to pełna lelektryka i dodam jeszcze, ze jak zamknę drzwi na z pilota to lampki mignął lub zapalą się na stałe gdy zostawię tylko te drzwi otwarte. Microstyk czy kabel przełamuje się ?
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Witam, Podepnę się do tematu i poproszę o pomoc a mianowicie -posiadam pakiet światło i tylko jedne nogi mi nie świeciły wiec dziś dołożyłem ori lampkę z kabelkami, które wrzuciłem w miejsca do tego przeznaczone (pin 2 i 3 kostka czerwona w elektryce fotela kierowcy) no i wszystko byłoby ok, bo światło na nogi swieci jak trzeba ale pojawił się problem!! - zero światła w tylnych lewych drzwiach (brak oświetlenia na nogi, czerwona lampka i biała w drzwiach nie świeci). bezpieczniki i styki działają bo przy zamknięciu na centralnym wszystkie te lampki świecą (mowa o drzwiach prawych tylnych) -co tam trza zakodować i jak (zaczynam dopiero przygodę z A4B6) wiec proszę o wyrozumiałość i może małą pomoc;)
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
witam, trochę podepnę się pod post i zapytam co mnie zastanawia a mianowicie czy jest to możliwe, że jedna strona jest podświetlona a druga nie - mam na myśli nogi tył?? mam niby pakiet światło, ale brak podświetlenia pod fotelem kierowcy. Jesli fotel był zmieniany to co muszę tam dorzucić by hulało?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
No to trza się przywitać jako, że jestem tu nowy więc mówię cześć i czołem do wszystkich audicholików!! Może ktoś z Podlasia??