-
JACK1981 obserwuje zawartość Znaczenie ET Felgi
-
Znaczenie ET Felgi
Witam pomóżcie proszę posiadam A4 B6 1.8 t 163 KM Avanti 2003 r s line założone są oryginalne felgi 17 chce na zimę zakupić stalówki 16 5x112 chodzi o te et jakie podejdzie chodzi aby to normalnie wyglądało i nie wadziło o zacisk plis pomóżcie z góry mega dziękuję i pozdrawiam
-
Pomożecie w doborze oleju
Witam przyczyną był zaworek odpowietrzenia skrzyni korbowej robiło się mocne podciśnienie w silniku zastanawiam się nad olejem chce zalać 10w40 tyle że nie wiem jakiej marki rozkminiam nad Motylem jaka musi mieć normę dziękuję za odpowiedzi
-
Pomożecie w doborze oleju
Witam wczoraj zaświeciła się kontrolka ciśnienia oleju w mojej a4b 6 1.8 t chce zacząć od wymiany filtra i oleju tylko jest problem bo nie wiem jaki olej auto ma przejechane 310000 i niby jest zalane takim jak na zdjeciu
-
Nawigacja w zegarach BNS 4.2 + PL MENU
i czy warto to instalować troche czasu mineło od ostatniej płyto bodajrze to 2014 rok
-
Nawigacja w zegarach BNS 4.2 + PL MENU
witam ma ktoś namiary na płyta polska czechy nie mogę nigdzie znalezc dzięki pozdro
-
Ocena świec 50 tyś na LPG
Dzieki
-
Ocena świec 50 tyś na LPG
Ok faktycznie możesz mieć racje a czy moze wiesz jakie powinny być tam te swiece dzieki
-
Ocena świec 50 tyś na LPG
Witam mam pytanko od znośnie pracy na lpg . Nie dawno zakupilem a4 b6 1.8 t 163KM B+G na paliwie spoko autko smiga lecz jest troche gorzej na gazie potrafi poszarpywac mysle ze moze byc to wina swiec chcialbym je wymienic przed wizyta u gaziaza podpowiecie co mozna założyć sensownego i nie drogiego z gory dzieki za podpowiedz ?
-
Muzyka z telefonu
Po za opisem podpiete linki wygasły ciekawy jestem co zakupic jaki emulator zmieniarki moze poleci ktoś konkretny produkt. Dzieki
-
Poduszka skrzyni a4 b6 1,8 t
Sroki .Jest to manual 5 biegowa
-
Muzyka z telefonu
nikt nic nie podpowie w tym temacie ?????
-
Poduszka skrzyni a4 b6 1,8 t
Witam może miał ktoś z kolegów /koleżanek wymiane poduszki skrzyni biegów w 1,8 t 163 KM avant podrzuccie zdjęcie tej poduszki i jakiej firmy polecacie . Z tego co wiem to są podobno 3 rodzaje Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam.
-
Muzyka z telefonu
Witam zapewne temat byl poruszany .Potrzebuje pomocy od nosnie słuchania muzyki z telefonu posiadam audi a4 b6 z 2003 wersja S- line z radiem concert 2 co muszę zakupić aby to działało prosba o linki ewentualne zdjecia z góry dziękuję za odpowiedzi .
JACK1981
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta