Treść opublikowana przez Bartek315
-
Czujnik deszczu, automatyczne wycieraczki
Nie będę już nic robił skoro to nic nie zmieni. Dziękuję Ci bardzo za fachową pomoc, pozdrawiam
-
Czujnik deszczu, automatyczne wycieraczki
Samochód z rynku niemieckiego i także kupiony w niemczech. Po włączeniu na pozycję auto wycieraczki pracują cały czas, bez względu na to czy jest sucho na szybie. Trochę to irytujące
-
Czujnik deszczu, automatyczne wycieraczki
Dziwna sprawa, na manetce od wycieraczek jest pozycja AUTO. Myślałem, że b9 ma takie rzeczy w standardzie
-
Czujnik deszczu, automatyczne wycieraczki
Dziś już brak czasu. Może jutro uda mi się jeszcze spróbować. Będę informował
-
Czujnik deszczu, automatyczne wycieraczki
Ten sam komunikat. Błąd 22
-
Czujnik deszczu, automatyczne wycieraczki
Dalej to samo, błąd 22
-
Czujnik deszczu, automatyczne wycieraczki
Jestem właśnie u znajomego. Niestety nie udaje się tego zrobić. Wyskakuje błąd 22. Wrzucę zdjęcia. Zauważyłem, że mój sterownik różni się niektórymi literami i cyframi
-
Czujnik deszczu, automatyczne wycieraczki
Dziękuję bardzo za tak obszerną i konkretną instrukcję. W najbliższym czasie będę miał dostęp do komputera. Spróbuję to pozmieniać. Napiszę co z tego wynikło. Mam tylko nadzieję, że nic nie popsuję albo nie zrobię tak żeby nic nie działało ?
-
Czujnik deszczu, automatyczne wycieraczki
Ok, czekam na informacje
-
Czujnik deszczu, automatyczne wycieraczki
Samsung, może się mylę ale sprawdzałem pilot od tv pod aparatem i było widać jak dioda świeci. Jeszcze tak jak na początku postu wspaniałemu w MMI nie ma możliwości włączenia czujnika wycieraczek (dla mnie to jest dziwne)
-
Czujnik deszczu, automatyczne wycieraczki
To wina bardziej kodowań czy mechaniczna?
-
Czujnik deszczu, automatyczne wycieraczki
Byłem, zrobiłem wszystko według instrukcji. Niestety u mnie nie ma tych czerwonych punktów. Po włączeniu wycieraczek w pozyjce auto od razu się załączają. Próbowałem na wszystkich trybach i nic nie świeci. Próby ruszania lusterkiem też nie skutkują
-
Czujnik deszczu, automatyczne wycieraczki
Jestem w tym kompletnie zielony. Mam rozumieć, że dalej nic nie wynika czy problem jest po stronie kodowania czujnika deszczu, czy problem leży w samym czujniku (może jest jakoś mechanicznie uszkodzony). Dodam jeszcze, że szyba czołowa była wynieniania na inną
-
Czujnik deszczu, automatyczne wycieraczki
Nie kupiłem, a byłem u znajomego który ma to od niedawna. Prawda, nie jest to oryginalny kabel. Czyli mam rozumieć, że z tego auto scanu nie ma możliwości odczytania błędu przez który czujnik deszczu nie pracuje prawidłowo?
-
Czujnik deszczu, automatyczne wycieraczki
Dzień dobry wszystkim. Wiem, że minęło dużo czasu odkąd zacząłem temat. Dopiero dziś zrobiłem auto scan. Wrzucam go tu i proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu z czujnikiem deszczu Log.txt
-
Czujnik deszczu, automatyczne wycieraczki
Dobra rada. Jutro to sprawdzę. Dodam jeszcze, że gdy manetka od wycieraczki jest w trybie auto i włącze bieg wsteczny to automatycznie uruchamia się tylna wycieraczka
-
Czujnik deszczu, automatyczne wycieraczki
Ok
-
Czujnik deszczu, automatyczne wycieraczki
Dobrze, narazie wstrzymam się z kupnem tego. Podjadę do kogoś kto zrobi autoscan i może uda się od razu uruchomić tą funkcję automatycznych wycieraczek. Dziękuję, za pomoc. Gdy będę wiedział już wszystko to opiszę to pod tym postem Pozdrawiam
-
Czujnik deszczu, automatyczne wycieraczki
Ok dziękuję za odpowiedź. Na olx znalazłem kilka aukcji za cenę około 250 zł. Czy warto kupić oryginał czy ten zamiennik za 250 zł też będzie odpowiedni?
-
Czujnik deszczu, automatyczne wycieraczki
Ok ? Rozumie, że kabel musi być hex v2, a jak nazywa się odpowiednia wersja vcds?
-
Czujnik deszczu, automatyczne wycieraczki
Może mi Pan wytłumaczyć czy vcds jest nie odpowiedni czy kabel? Proszę mi jeszcze napisać jaki odpowiedni kabel mogę kupić albo vcds
-
Czujnik deszczu, automatyczne wycieraczki
311.2-n Kabel z allegro kkl vag-com for 409.1
-
Czujnik deszczu, automatyczne wycieraczki
Nie mogę wykonać autoscanu. Coś chyba jest nie tak z kablem. Z a4 b6 łączy się bez problemu a z b9 nie chce się połączyć. Z gniadem obd w samochodzie jest wszystko ok bo delphi łączy się bez problemu
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Dziękuję
-
Czujnik deszczu, automatyczne wycieraczki
Już tak było odkąd kupiłem. Nie mam pełnego autoscanu. Sprawdzałem tylko błędy po kolei w całym samochodzie ale nic nie było